Prof. Dr.

Cem Evereklioğlu

Göz hastalıkları

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
24 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  Cem Bey göz kapagı düsüklügünden iki defa kızımı ameliyat etti ama basarili olamadı.ameliyat izide göz kapağı üzerinde kaldı.Kızımın daha fazla acı çekmemesi için vazgeçtik.keske bende buradan tesekkür etseydim

 • Ünüversite hastanesinde gittiğim doktorun tavsiyesiyle ulaştım Hocam'a. Kızımın göz kaymasından dolayı ameliyat oldu ve gözündeki kayma tamamıyle geçti. İlgisi ve bilgisi mükemmel bir doktor.

 • Gözümde akıntı olmasından dolayı gittim. Tanıdıklarımın tavsiyesiyle gittim. Delikanlı bir doktor ve doktor kasıntısı olmayan bir doktor. Lazerle kanal açma tedavisi uygulandı tek gözüme de lens tedavisi uygulandı. İlgisinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • Çocukluğumdan buyana gittiğim bir doktordu. Kendine güveni olan bir doktor.Hastalarıyla konuşmalarını çok beğeniyorum. Çocuklugumdan beri gözümde kayma ve şaşılık vardı ve açık göz ameliyatı oldum. Hocam her türlü konu hakkıında detaylı oalrak bilgilendirdi. Çevremdeki insanlar artık şaşılık kalmadıgını söylüyo. Hekimliğinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • Hastaneye gittiğimde Cem Hocama yönlendirildim. Hastasıyla ilgilenen ve hastasını bilgilendiren bir doktor. Göz kaşıntısı ve kızarıklık oluyordu. Doktora gittiğimiz de kist olduğunu belirtti. Lazerle ameliyat oldu ve şuanda çok iyi. Ameliyat öncesinde neler olabileceği hakkında ayrıntılı olarak bil.gi verdi. Çocuğumun sağlığğına kavuşmasına sebep oldugu için herkese tavsiye ediyorum.

 • Fakültedeyken Cem Hocam'a çocuğumu götürmüştüm. Şaşılık tedavisi uygulamıştı ve olumlu sonuç verdiği için kendi rahatsızlığım için gittim. Gözümde kızarma,kaşıntı ve istemsiz akıntı oluyordu. Göz ameliyatı oldum ve bir gün bandajlı kaldı gözüm. Ameliyat olduğum gün de çıktım hastaneden. Hiçbir ağrı sızı olmadı. Çok insaniyetli bir doktor. Doktor gibi değilde arkadaş gibi konuşuyor hastasıyla. Hastasını psikolojik olarak fevkalade rahatlatan bir doktor. Allah bin kere razı olsun Hocamdan. Kendisinin yardımlarını çok gördüm.

 • Kayseride ki Fakülte hastanesinde Cem Bey ile görüştük. Hocamın konuşmaları çok hoşumuza gitti. Kızımın tek gözünde sürekli akıntı oluyordu ve sabahları çabaklanma oluyordu. Ufak bir operasyonla gözyaşı kanalı açıldı ve sıkıntımızda sona erdi. Hocamdan çok memnun kaldık ve herkese tavsiye ediyoruz.

 • Ünüversite hastanesine giderek tanıdığımız bir Hocadır Cem Bey. İlgisinden hekimliğinden çok memnun kaldık. Kızımın gözünde şaşılık vardı ve operasyon gerçekleştirdi. Tedavisi gayet olumlu sonuç verdi. Kızım gayet iyi. Dört dörtlük bir doktor.

 • Araştırmalarım sonucunda gitmiştim Hocam'a. İlgisinden ve hastasına davranış şeklinden çok memnun kaldım. Göz ameliyatı oldum ve kısa zaman içerisinde sağlığıma kavuştum. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Çocuğumun göz rahatsızlığından dolayı Fakülte hastanesine gidiyorduk ve şaşılık ve kayma tedavisi gerçekleştirdi. İşi gücü rast gitsin Hocamın. Ameliyat olduktan sonra hiç sıkıntı olmadı. Bir saat sonra bandajları açabileceğini belirtti. İlgisinden alakasından ilgilenmesinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • Dalında uzman olduğunu bildiğim bir doktor olduğu için tercih ettim. Aynı zamanda tavsiye edilmişti. Kızımın gözlerinde şaşılık ve gözünde kayma sorunu vardı. Ameliyat olduktan sonra bu sorundan tamamiyle kurtuldu.

 • Gözlerimi çizdirmek için doktor arayışı içindeydim ve Profesör olduğu için tercih ettim. Cana yakın ,esprili ilgili bir doktor. Sol gözümde bıçak kesiği vardı.Şimdiye kadar katarakt ve şaşılık ameliyatı olmuştum başka hastanelerde. Gözlük kullanıyordum ve gözlük kullanmak istemediğim için çizdirdim. Şuanda çok rahatım sıkıntımdan kurtuldum. Profesör olduğu halde hiçbir kasıntısı olmayan bir doktor. Rahatça konuşabiliyorsunuz. Birçok tanıdığıma tavsiye ettim.

 • Çok ilgili bir doktor Cem Bey.Hem tavsiye üzerine ve araştırdık ve geldik.Bir kaç gittiğim doktor bizi korkuttu.Ameliyat olmasının çok riskli ve başarısız geçeceğini söylediler.Katarakt ameliyatı olduk Cem Beye.Riskli bir ameliyattı çok başarılı geçti.Çok uğraştı.Halen kontrolle gidiyoruz.Ekibide çok başarılı.Allah uzun ömür versin böyle insanlara.

 • Geçmeyen göz mikrobu işçin gittim.Tedavi gördüm .Verdiği ilaçlar çok iyi geldi.Akabinde kızımda böyle bir şikayet yaşayınca kızımda Cem beye götürdüm.Kızımda çok kısa sürede iyileşti.İnanılmaz pozitif bir insan en çok tercih etme sebebim pozitif elektrik almam oldu.İlk gittiğimde odadan çıkınca bir rahatlama hissetmiştim.Moral olarak insanı inanılmaz rahatlatıyor.Buda benim gibi düşünen bir çok hasta için çok önemlidir.Çok teşekkür ederim.

 • Allah hocamın her işini rast getirdin ne muradı varsa gerçekleştirsin.Kayseri'de tek doktor benim için.Gözleri akıyordu.Çok hastanelere gittim .Ama bir netice alamadım.Ama Cem hocam tarafından ameliyat oldu.Onun sayesinde şikayeti kalmadı.Allah böyle doktorlara uzun ömür verin elleri dert görmesin.Hocama saygılarımı ve teşekkürlerimi sunarım.

 • Kişilik olarak ve mesleki olarak dört dörtlük bir doktor.Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.Hastasına yaklaşım çok güzel tedavi ile bilgi verirken sanki sohbet ediyor gibi anlatıyor.Çok memnunum .

 • Göz kapaklarımı kaldırdı.Ameliyatım çok güzel geçti.Daha çok işim var hocamda katarakt ameliyatı olucam.Çok konuşkan bir doktor candan içten samimi.Dalında çok ama çok başarılı.Çok memnun halen kontrollerim devam ediyor.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Bir profesör doktora ihtiyacım vardı.İnternetten araştırdım.Cv inceledim başarılı işlere imza attığını gördüm.Muayene oldum.Daha sonrasında güven verdi .Ameliyatlarımı kendisine oldum.Göz kapağı düşüklüğü ve şaşılık ameliyatı oldum.Eli çok hafif,çok sıcak kanlı ,iletişim kurabiliyor ,sınıf ayırımı yapmıyor.Çok memnunum.Teşekkürler.

 • Babamın sol göz kapağında meydana gelen bir rahatsızlıktan dolayi devlet hastanesinde ameliyata girmiş ancak personelin tutumu sebebiyle ameliyatı bırakıp çıkmış sonraki bir tarihte tesadüfen hocamıza muayene olması neticesinde tekrardan bizzat kendisi tarafindan basarili bir operasyon yapılmıştır.(babam ameliyattan güle oynaya çıkmıştır) O işin hengamesinde bizi düşünerek sorunumunuzu halletmeside cabası umarım ordinaryuslugunuda görürüz :) Teşekkürler hocam Allah ilmini artırsın!

 • endeğerli varlığım çocuğum için gittim beni çok rahatlattı kesinlikle tavsiye ederim.10 numara bir doktor.tşkrlr.

 • Şaşılık şikayetimle gittiğim fakültede Cem hocam beni beni muayane etti.Daha sonra Kayseri Maya Göz Hastanesinde hocama devam ettim. Şaşılık ile ilgili operasyon geçirdim .Bir hasta için en önemli olan şey bir güven meselesidir bunu hastasına fazlasıyla hissettiren bir doktor .tedavim bitti şikayetim yok hastaneden ve doktorumundan çok memnunum . Hastanedeki ilgi ve alakada çok hoşuma gitti.

 • Tavsiye üzerine gittim. Şehir dışından gidiyorum hocama.Cem Hocama uzun zaman gidiyorum.Oğlumun şikayeti doğuştan katarak tedavisi devam ediyor. Tedavimiz Şuan Çok iyi gidiyor. Cem hocamdan çok memnum. Kesinlikle her konuda çok iyi Özellikle cerrahlığı mükemmel. Hatta operasyon esnasında resimleyip bana sonra fotoğraflı olarak izahını yapıyor.Dalında çok iyi bir doktor.

 • İyiki kayserimizdesiniz hocam bu memleketin siz değerli insanlara ihtiyacı var saygılar .....................

 • Cem Hocam ilgi alakanız için çok teşekkür ederim. Saygılar sunuyorum...