Hakkımızda

Vizyonumuz ,Yüksek Teknolojik donamıyla,güleryüzlü ve üstün niteliklere sahip,personel ve hekim kadrosu,dünya standartlarında kaliteli himetiyle alanında bir marka olmaktır.Misyonumuz;Yeniliğe ve gelişmeye açık,hasta haklarına saygılı ve sosyal sorumluluk sahibi .

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (47)

Genel skor

  U
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Cem Evereklioğlu Refraktif Cerrahi

  Gözlük takmayı sevmeyen biri olarak eskiden lens kullanırdım. Lenste de batma sorunları vs. yaşıyordum. Cem hoca bana smile lazerin gelişmiş teknoloji olduğundan bahsetti. Çok kısa süren bir ameliyat sonrasında derecelerim sıfırlandı. Hiçbir şekilde ameliyat sırasında ağrı-acı olmadı.
  Ertesi gün sabah kontrole tek başıma araç sürerek geldim. Sosyal hayata dönüşüm çok hızlı oldu. Hocamın ellerine sağlık. Kayseride güvenebileceğiniz bir göz hekimi varsa o da Cem hocadır.

  C
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Bekir Küçük Diğer

  Gözüm uzagı görmüyordu ve lazer yaptırmaya karar verdim bekir hocam Smile lazer uyguladı ve lazerden cok korkuyordum işlem sırasında ağrı hissedecem diye ve hiç bi agrı olmadı ameliyat sonrası yarım saat bulanık gördüm ve sonrası hersey mükemmeldi bugun ameliyatımın 2. Günü yanma batma sulanma hiçbirsey olmadı kontrole gittim hocama derecemm sıfırlanmıs o kadar cook mutlu oldum ki anlatamam lens gözlük kullanmamak harika birşey hocama sonsuz güvenebilirsiniz

  Gözçizdirmeyi düşünüyorsanız hiç ama hiç durmayın direk bekir hocamla görüşün

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Bekir Küçük Göz Hastalıkları Randevusu

  Rutin kontrol ve göz numaramın güncellenmesi için gittiğim Bekir Küçük hocama ilgisi samimiyeti ve deneyimli doktor tavsiyelerinden dolayı teşekkür ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Bekir Küçük Göz Hastalıkları Randevusu

  Bekir Bey'e göz kuruluğu için tedaviye gittiğimde sıcak davranması hoşuma gitti. Gözümdeki ağrıların azalması için nasıl bir tedavi ve bakım uygulamamı tek tek anlattı. Verdiği ilaçlarla da zaman içerisinde göz ağrılarım bitti. Şimdi göz kuruluğu bile lazer tedavisi ile tedavi edilebiliyormuş. Dinlendirici gözlükten kurtulmak için yaptıracağım.

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Bekir Küçük Göz Hastalıkları Randevusu

  Gözümde ileri derece uzağı görme problemi vardı öğretmen olduğum için özellikle derslerde çok zorlanıyordum Maya göz hastanesinde Bekir hocamla tanıştım gerçekten o kadar rahat hissettirdi ve tedavi sürecini hafifletti ki , çok memnun kaldım şimdilik gözlük kullanıyorum fakat bir kaç ay sonda lazer ameliyat olacağım. Güler yüzü ve meslek hakimiyeti bizi mutlu etti .

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Bekir Küçük Katarakt Ameliyatı

  Annem daha önceki başarisiz ameliyatlar neticesinde bir gözünü kaybetti. Diger gozundeki katarakt için Bekir beye gittik, çok şükür çok başarılı bir ameliyat geçirdi ve şuanda Bekir Beye duacı.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Bekir Küçük Göz Hastalıkları Randevusu

  Bekir Bey'e göz kuruluğu rahatsızlığım için gittim. İlgi ve alakasından çok memnun kaldım. İlaç tedavisine başladı ve çok olumlu sonuç aldım. Hasta yaklaşımı çok samimiydi kendisine teşekkür ediyorum.

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Bekir Küçük

  Bekir hocama tavsiye üzerine gittim. Normalde gözlük kullanmıyorum ama son aylarda uzak görüşümde sıkıntı yaşıyorum. Gerekli tetkikleri yaptı ve gözlüğe şimdilik gerek olmadığını söyledi. İletişimi çok samimi ve sevecendi. Ancak işini çok seven ve başarılı bir hekim bu kadar komplekssiz, sevecen ve samimi olabilir. Kendisinin hem karakterine hem de hekimliğine çok teşekkür ediyorum.

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Bekir Küçük SMILE lazer

  Bekir hocam çok ilgili ve neler olabileceğini olumlu ve olumsuz durumları tüm şeffaflığıla izah ediyor. Hocamı tavsiye üzerine buldum tedavi sürecini gayet sabirli ve ilgili ilerletti iyiki gözlükten kurtulmuşum daha önce neden olmadım diyeceksiniz çok şükür ki çok memnunum çok iyim. Tüm sorularıma tedaviden sonraki süreçte de heran ulaşabilip bilgi direktif almam büyük bir ayrıcalıktı burdanda kendisini tekrar çok teşekkür ediyorum. Tüm yakınlarıma ve tedavi olmak isteyenlere memnuniyetle öneriyorum. Hiç düşünmenize gerek yok bekir hocaya muayene olmanız yeterli tüm soru işaretleriniz gibi gözle alakalı sıkıntılarınızda giderir.

  O
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Bekir Küçük Göz Hastalıkları Randevusu

  Bekir hocaya lazer ile göz çizdirmek için gittim. Kendisi alanında uzman , tedavi öncesi ve sonrasıyla alakalı detaylı bir bilgilendirme yaptı. Söyledikleri güven verdi ve gözlerimi çizdirdim. Çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Üniversite Yolu No:41, Kayseri Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, ... Dubai Starr Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Ankara Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Diğer (İade) facility_profile_premium_all_insurances
İlgili aramalar