Hakkımızda

Vizyonumuz ,Yüksek Teknolojik donamıyla,güleryüzlü ve üstün niteliklere sahip,personel ve hekim kadrosu,dünya standartlarında kaliteli himetiyle alanında bir marka olmaktır.Misyonumuz;Yeniliğe ve gelişmeye açık,hasta haklarına saygılı ve sosyal sorumluluk sahibi .

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (53)

Genel skor

  F
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Cem Evereklioğlu Diğer

  Çocukluğumdan bu yana gözlük kullanıyorum, dün smile lazer ameliyatı oldum. 4,75 olan göz değerim bugün 0.00, bu kadar hızlı sonuç beklemiyordum. Bunca yıl boşuna beklemişim. Cem hocamın da dediği gibi bir daha görüşmemek üzere :)

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Sait Nafiz Mutlu Lasik

  Doktor beyin yaptığı ameliyat sonrasında astigmat değerinde artış oldu. Gözümün sol alt kısmındaki bulanıklık geçmedi. Aylar geçmesine rağmen baş ağrılarım devam ediyor.

  Y
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Cem Evereklioğlu Refraktif Cerrahi

  Ben de bi hekimim ve temmuz ayında smile lazer ameliyatı yaptı kendisi ve hiç bir risk olmadığını anlattı.Gün geçtikçe gözlerim bozuldu kaç ay beklemem söylendi ve sonuç olarak önceden olmayan bi hipermetropum oldu ve -1 den büyük astigmatım kaldı.Şimdi tekrar gözlük kullanıyorum ayrıca göz ağrılarım,ışık hassasiyeti yanına eklendi.

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Bekir Küçük SMILE lazer

  Sayın Bekir küçük hocamızın ilgili alakalı tecrübeli oluşu lazer ameliyatı yaptırmamda etkili oldu çok başarılı bir operasyon geçirdim ameliyat öncesi ,ameliyat sürecinde ve sonrasında gösterdiği ilgi ve alaka o süreci iyi geçirmemize neden oldu

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Cem Evereklioğlu Lazer Termal Keratoplasti (Ltk)

  5,5 numara ya yakın Göz numaram vardı ,hayat kalitem çok düşüktü ,gözlüksüz hiçbir yere gidemiyordum ve 18 yıldır gözlük kullanıyordum. Arkadaşlarım Cem Bey'i tavsiye ettiler, açıkçası güvendiğim kişiler olduğu için hiç araştırmadan gittim, Cem bey o kadar detaylı ve güzel anlatti o kadar güven hissettirdi ki o an karar verdim, smile lazer oldum şu an hayatımdan memnunum sayın Cem Evereklioğlu na ilgi ve alakalarından dolayı ellerine sağlık demek istiyorum

  R
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Sait Nafiz Mutlu Randevu

  Nafiz bey'e sol göz ağrım için gitmiştim. Gayet ilgili alakalı bir doktor. Gerekli tüm işlemleri ve tetkikleri özenle yaptırdı. Memnun kaldım.

  U
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Cem Evereklioğlu Refraktif Cerrahi

  Gözlük takmayı sevmeyen biri olarak eskiden lens kullanırdım. Lenste de batma sorunları vs. yaşıyordum. Cem hoca bana smile lazerin gelişmiş teknoloji olduğundan bahsetti. Çok kısa süren bir ameliyat sonrasında derecelerim sıfırlandı. Hiçbir şekilde ameliyat sırasında ağrı-acı olmadı.
  Ertesi gün sabah kontrole tek başıma araç sürerek geldim. Sosyal hayata dönüşüm çok hızlı oldu. Hocamın ellerine sağlık. Kayseride güvenebileceğiniz bir göz hekimi varsa o da Cem hocadır.

  C
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Bekir Küçük Diğer

  Gözüm uzagı görmüyordu ve lazer yaptırmaya karar verdim bekir hocam Smile lazer uyguladı ve lazerden cok korkuyordum işlem sırasında ağrı hissedecem diye ve hiç bi agrı olmadı ameliyat sonrası yarım saat bulanık gördüm ve sonrası hersey mükemmeldi bugun ameliyatımın 2. Günü yanma batma sulanma hiçbirsey olmadı kontrole gittim hocama derecemm sıfırlanmıs o kadar cook mutlu oldum ki anlatamam lens gözlük kullanmamak harika birşey hocama sonsuz güvenebilirsiniz

  Gözçizdirmeyi düşünüyorsanız hiç ama hiç durmayın direk bekir hocamla görüşün

  B
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Bekir Küçük Göz Hastalıkları Randevusu

  Rutin kontrol ve göz numaramın güncellenmesi için gittiğim Bekir Küçük hocama ilgisi samimiyeti ve deneyimli doktor tavsiyelerinden dolayı teşekkür ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Bekir Küçük Göz Hastalıkları Randevusu

  Bekir Bey'e göz kuruluğu için tedaviye gittiğimde sıcak davranması hoşuma gitti. Gözümdeki ağrıların azalması için nasıl bir tedavi ve bakım uygulamamı tek tek anlattı. Verdiği ilaçlarla da zaman içerisinde göz ağrılarım bitti. Şimdi göz kuruluğu bile lazer tedavisi ile tedavi edilebiliyormuş. Dinlendirici gözlükten kurtulmak için yaptıracağım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Üniversite Yolu No:41, Kayseri Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, ... Dubai Starr Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Ankara Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar