Tahmini yanıtlama süresi:

Adres


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit

Genel Cerrahi Randevusu

Randevu

Abdominal Laparoskopi +26 daha fazla

Apandisit Alınması

Apendektomi

Apse Insizyonu Ve Drenajı

Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Diğer HizmetlerÖzgeçmiş

Hakkımda

1976 Ergani doğumluyum. İlkokulu köyde okuduktan sonra 1989-1993 yıllarında Diyarbakır ’ın Çermik ilçesi yatılı bölge okulunda okudum. Sırayla Bingöl ...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
  • İ KLİNİĞİHASEKİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ 2. GENEL CERRAH

Deneyimler

  • Özel Esenler Güney Hastanesi
  • HASEKİ EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ
  • CİRE DEVLET HASTANESİ
Tümünü göster

Fotoğraflar


Videolar

Diğer içerikler

Makaleler (2)

Röportaj

29 hasta/danışan görüşü

Genel skor

I
Doğrulanmış
Konum: Mide Balonu

Dr. Cuma bey ile balon takılması uygulaması geçirdim. Bugün balonum çıktı. Süre zarfında hedeflediğimizin üstünde bir kilo kaybı yaşadık. Süreç boyunca ilgileri ve yardımları devam etti. Herşey yolunda.

G

Tüp mide ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi bilgilendirildim. Ameliyattan işlemlerden memnunum ama sonrasında takip yok. Süresi sen ilerletiyorsun sana bağlı. Bilgi aktarmasını beğendim. Doktordan memnun kaldım. Doktor çok yoğun yanındaki ekip süreci ilerletemedi.

S

Tüp mide ameliyatı oldum. 2.5 buçuk 3 ay oldu. Gaye t iyi geçti. iletişime geçmek istediğimde sıkıntı yaşamıyorum. Referans ile gitmiştim. İlgisinden, alakasından, yaptığı işten şu ana kadar sıkıntı yaşamadım.

A

Uzun süre kilo veremediğim için gittim. Tüp mide ameliyatı oldum. Gayet memnun kaldım ilgilendiler. Şuan iyi ilerliyorum 2 Ay oldu.

S

Memnun kaldım, gayet ilgiliydi. Tüp mide ameliyatı oldum. Sürecim gayet kolay geçti, 1 hafta içerisinde işime geri döndüm. Doktorumun ilgili ve güvenilir olmasını beğeniyorum.

G

Aşırı memnunum. Midemin 4/3 ünü aldırdım. Gram sarkmam yok, sağlığımda çok iyi, ekibi de çok iyi. Bir arkadaşımı yönlendirdim. Kusursuz bir mükemmel vardı ekipte harikalardı. Çok memnunum.

T

Tanıdık vasıtasıyla gittim. Mide ameliyatı oldum, 2 ay oldu. Operasyonum gayet iyi geçti. Genel olarak her şeyden çok memnunum. Her şey çok iyiydi.

E

Tüp mide ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası hayat kalitem arttı. Nefes alamıyordum önceden. Kilodan ötürü ayağımda aksama oldu. Şuan 32 kilo verdim. Şimdi nefes alış verişim yürüyüşüm her şey güzel. Süreç iyi geçiyor. Sorun sıkıntımız yok. Kızım da mide botoksu oldu. 5-6 kişi yönlendirdim.

E

Tüp mide ameliyatı oldum. Gayet memnun kaldım. Yardımları destekleri için minnettarım. Birkaç kişi yönlendirdim. Yardımlarıyla bir ameliyat geçirdim. Süreçte diyetisyeni de başından sonuna kadar ilgilendi.

A
Doğrulanmış
Konum: Mide Balonu

6 ay önce cuma hocama mide bana taktırdım arkadaşlar çok ilgi alaka çok iyi ilgi alakalılar ekipdeki arkadaşlara çok teşekkür ederim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular