Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Teşvikiye Mah. Valikonağı Cad. no:109 Kat:1 No:2, Şişli, İstanbul
Cüneyt Kayaalp Muaynehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Genel Cerrahi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Bölümü : Genel Cerrahi / Karaciğer Nakli Kliniği / Obezite Cerrahisi / Organ Nakli / Onkolojik Cerrahi / Gastroenteroloji Cerrahisi
Uzmanlık Al...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Şişmanlık (Obezite)
 • Pankreas Hastalıkları
 • Pankreas Tümörü
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi

Fotoğraflar


Hizmetler


Teşvikiye Mah. Valikonağı Cad. no:109 Kat:1 No:2, İstanbul

Cüneyt Kayaalp Muaynehanesi

36 hasta yorumu

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Diğer

Öncelikle işinde çok profesyonel bir doktor, amcamın zor ve yaklaşık 7 saat süren onkolojik cerrahi ameliyatını başarılı bir şekilde yürüttü. Ameliyat öncesi hastaya babacan tavırlar sergileyerek psikolojisini ve güvenini sağladı. 7 saatlik operasyon sonrası bile o yorgunlukla üşenmeden, sıkılmadan sorularımızı yanıtladı. Özellikle organ nakil ve kanser cerrahisi konusunda uğramanız gereken bir doktor diyebilirim. Elinize sağlık hocam...


D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Mide Küçültme Ameliyatları

Kilolarla uzun süren çabalar diyet,miğde botoksu vs. Denedim. Ama başarılı olamadım. Kilolu olmanın getirdiği bir çok sıkıntılarım vardı tansiyon,insülin direnci,halsizlik,çabuk yorulma hatta ev işlerimi bile zorla yapar durumdayım. halimden hiç hoşnut değildim. Fiziksel görünüşün dışında bir çok sağlık problemim vardı uzun uğraşlar ve başaramamışlıklar sonucunda 100 kilo ile ameliyat olma kararı aldım.bu süreçte çok araştırma yaptım, Cüneyt Hocamı buldum iyikide bulmuşum çok sevecen, sıcak kanlı, merhametli, iyi bir cerrah hocam bize bu süreci anlattı,bilgilendirdi benim için bir umut oldu ve ameliyat oldum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Gerek hastaneden gerek doktorumdan çok memnun kaldım. Ameliyat sonrası Hocamın verdiği diyet listesine uydum kendim şehir dışında olduğum için her hafta başı kendisine kilo ve yediklerimin listesini gönderdim. Hocamın takibinde kaldım. Kendisi sağ olsun çok ilgilendi, sorduğum her soruya tek tek cevap verdi şuanda tam 4 ay oldu 100 kilodan 77 kiloya düştüm, kendimi daha enerjik daha hafif ve zinde hissediyorum. Günlük işlerimi kolaylıkla yapıyorum. İyiki bu kararı almışım iyiki iyiki Cüneyt Hocamla tanışmışım. İyiki varsınız Cüneyt Hocam herşey için çok çok Teşekkür Ederim. Derya


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Böbrek Nakli (Transplantasyonu)

Böbrek ameliyatımızı sevgi ve şevkatle yapan Cüneyt hocam ve ekibinize minnetarız merhametini hiç kaybetmeyin


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Bağırsak Kanseri Ameliyatı

Sevgili Cüneyt hocamız bilgi, beceri ve tecrübesi ile birlikte insani yönüyle de ön planda olan harikulade bir insan.
Rektum ca tanısıyla kendisiyle iletişim kurduk. Ameliyata kadar geçen süreçte bizleri bilgi ve tecrübesi ile tane tane bilgilendirerek oldukça sakinleşmemizi sağladı.
Laparoskopi yöntemiyle ameliyatimiz gerçekleşti.normal koşullarda oldukça risk taşıyan bu ameliyati sorunsuz bir şekilde yaparak gönüllerimize su serpti. Bu ağır ameliyatin ardindan 7. Günde taburcu oldum.kendisine ailece sonsuz saygı duyuyoruz.


Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Ömer kılıç 2018 yılında Malatyada babamı kolon kanseri ameliyatı yaptı babam 5 vakit namazında dua etmektedir. Allah sizin gibi iyi ve çalışkan insanların sayısını arttırsın.


F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Diğer

Türkiye’de bir hastanın ameliyat olma kararı vermesinin zor olduğunu düşünürüm. Bana kalın bağırsağımdaki kötü huylu tümör bildirildiğinde karar verme konusunda çaresizliğimi hissetim.
Cüneyt beyin açıklamaları ile, karar verme çaresizliği duygusundan çok kısa bir sürede çıktım ve ameliyat olma kararımı verdim.
5 Mart 2021 de çok başarılı bir ameliyat geçirdim ve hastane sonrası da Cüneyt beye her zaman ulaşabildim.
Tekrar sağlığıma kavuşmamı sağlayan Cüneyt beye çok teşekkür ediyorum.

Prof. Dr. Cüneyt Kayaalp

Tekrar geçmiş olsun. Önce Kaynağı ortadan kaldırdık. Sonrasını da takip edeceğiz. Bu çözümü olan bir sorun, hiç endişe etmeyin. Sevgiler.


C
Konum: başka bir yer Diğer

Dört gün önce gün gastrik baypas ameliyatı oldum oldum. Dren koyulmadı. Bir gün hastanede kaldım, ertesi gün taburcu oldum. Hiç zorluk yaşamadım, ertesi gün yürümeye başladım, hiç ağrım yok, alışverişe bile gittim. Uykularım düzeldi, her gün kilo veriyorum, mide yanmalarım geçti. İyi ki bu kararı almışım. Cüneyt hocaya çok teşekkür ederim.


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kist hidatik

Daha dun hastaneden taburcu oldum kist hidatik ameliyati gecirdim bir gun ara ile iki kez ameliyat ederek hayatimi kurtarmis cuneyt hocam cok tesekkur ederim anaflaksi gecirmisim beni hayata baglamis o güler yuzunuz hic eksik olmasin


Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Obezite Cerrahisi

Kendisine 3 yıl önce obezite ameliyatı oldum. Ameliyatım sonrasında Cüneyt hocayı sadece 2 defa görebildim. Asistanları hastalarla ilgilenmektedir. Ameliyatımı cüneyt hoca mı gerçekleştirdi asistanları mı bilmiyorum. Ameliyat sonrasında biraz sorun yaşamış olsam da normal kiloma döndüm. Daha sonrasında obezite ameliyatına bağlı olarak safra kesemde taş oluştu. 7 ay sonrasında onun da ameliyatını cüneyt hoca yaptı. Yaptı diyorum o mu yaptı asistanlar mı bilmiyorum. Safra kesesi ameliyatım sonrasında kendisini hiç görmedim. Kendisi çok iyi bir insan ve aynı zamanda da güler yüzlü birisi. çok yoğun olarak çalışmasından dolayı muhtemelen gelememiştir diye düşünüyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Bölümü : Genel Cerrahi / Karaciğer Nakli Kliniği / Obezite Cerrahisi / Organ Nakli / Onkolojik Cerrahi / Gastroenteroloji Cerrahisi
Uzmanlık Al...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Şişmanlık (Obezite)
 • Pankreas Hastalıkları
 • Pankreas Tümörü
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi

Deneyimler

 • Özel Muayenehane

Fotoğraflar


İlgili aramalar