Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Cüneyt Kayaalp Muaynehanesi
Teşvikiye Mah. Valikonağı Cad. no:109 Kat:1 No:2, Şişli, İstanbul


Sigortasız hastalar


Genel Cerrahi Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Teşvikiye Mah. Valikonağı Cad. no:109 Kat:1 No:2, İstanbul

Ücretler Hakkında

Cüneyt Kayaalp Muaynehanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Bölümü : Genel Cerrahi / Karaciğer Nakli Kliniği / Obezite Cerrahisi / Organ Nakli / Onkolojik Cerrahi / Gastroenteroloji Cerrahisi
Uzmanlık Al...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Hacettepe Üniversitesi

Deneyimler

  • Özel Muayenehane

Fotoğraflar

45 hasta/danışan görüşü

Genel skor

H
Doğrulanmış
Konum: Cüneyt Kayaalp Muaynehanesi Genel Cerrahi Randevusu

Babamın Rize 'de rektum kanseri olduğunu ve ömür boyu kalıcı torbayla yaşayacağını duyduğumuz zaman büyük bir yıkım yaşamıştık.Araştırmalar sonucunda Cüneyt hocamıza ulaşabildik.Vakit kaybetmeden İstanbul'a gelip babamın amelyatını yaptırdık.Amelyatımızı sorunsuz ve kalıcı torba olmadan makatı kurtararak yaptı.Harika bir hekim.Hastalara ve yakınlarına yaklaşımı,becerisi tarif edilemez.

M

Öncelikle belirtmeliyim ki hem insani yönüyle hem de mesleki bilgi birikimiyle Cüneyt Hoca mükemmel bir insan. Biz, kendisine babama kolon kanseri teşhisini koyan doktorumuzun tavsiyesiyle ulaştık. Bizi ameliyat konusunda çok iyi bilgilendirdi, babamı rahatlattı ve bu ameliyatı torbasız olarak çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Ameliyat sonrası da ilgi ve alakası mükemmeldi. Babam şu anda gayet iyi, kemoterapi almadan süreci tamamladık. Ayrıca etrafımda duyduğum benzer vakalarda direkt Cüneyt Hocamı tavsiye ediyorum.

S

Doktor Bey'i internet araştırması sonucunda buldum. Sonrasında sosyal medya hesabını takip etme ve ameliyatlarını videolarını izleme şansı buldum. Benim geçmişte herhangi bir hastalık hikayem yoktu, ancak bir gün karın ağrısı ve kalp sıkışması yaşayarak hastaneye gittim. O gün, karın içinde dalak, mide, pankreas ve diyafram arasında kocaman (18 cm) bir kitle olduğu tespit edildi. Bu kocaman kitle, kapalı yöntemle çıkarıldı. 35 yaşındayım ve bir kadınım. Hocam sayesinde karnımda hiçbir kesi izi olmadı. Hastaya yaklaşımı, kibarlığı ve naifliği işini severek yapması gerçekten muhteşem. İyi ki onu buldum diyorum... Tüm hastalara şifa diliyorum ve canı gönülden tavsiye ediyorum.

A
Doğrulanmış
Konum: Cüneyt Kayaalp Muaynehanesi Genel Cerrahi Randevusu

Cüneyt Bey'e 15 ay önce sarılık ve sonrasında klatskin ön tanisıyla başvurdum. Olduķça zor bir ameliyat olduğu söylenmişti, Cüneyt Bey başarılı bir şekilde ameliyatımı gercekleştirdi, safra yolu, safra kesesi, tümör alındı ve tutunduğu damar stentsiz şekilde farklı bir damarla değiştirildi. Patoloji sonucunda klatskin yerine myleoid sarkom kesin tanisi kondu ve ilik nakli ile tedavim tamamlandı. Yapılması çok zor olan ameliyatımı çok başarılı gercekleştirmesi, hızlı bir şekilde hastaligin tedavisine başlanmasini sağladi ve hastaliğin ilerlemesini engelledi. Iyileşmemde payı çok büyük. Çok pozitif ve çözüm odaklı kendisi. Özellikle karaciğerimi etkileyecek bir operasyon olmasi kaynakli olarak yıllık kontrolüm için gittiğim bu muayenede hiçbir sorun olmadığı da teyit edildi, ileriye dönük beslenme ve dikkat etmemiz gerekenler konusunda çok detaylı yönlendirdi bizi. Kendisine sonsuz teşekkürler.

M
Doğrulanmış
Konum: Cüneyt Kayaalp Muaynehanesi Genel Cerrahi Randevusu

27 yaşında genç bir hastayım kist hidatik tip 2 ve iki tane boyutları 10 cmzorlu yerde bulunuyor. Hocamdan Allah razı olsun bilgilendirip ilgilendi Allah razı olsun kendisinden kistlerimin büyümesinden ötürü ilk tahmini hocamın hidatikti , diğer cerrah hocalarım bekledi basit olması açısından. Şuan da ise kesin tanı hidatik Cüneyt Kayaalp hocam tanıdığım en iyi doktor hasta ile konuşma ilgi alaka ve iyi bir insan olmasından ötürü Rabbim muvaffakiyetini arttırsın. Her zaman sizler gibi inançlı merhametli başarılı sizlerin yolunu takip eden genç tabipler yetişsin inşallah. Saygılarımla.

I
Doğrulanmış
Konum: Cüneyt Kayaalp Muaynehanesi Genel Cerrahi Randevusu

Benim babam maalesef ki karaciğer kanseri oldu. Kısa süre önce öğrendik ve tabii ki hızlı hareket etmemiz gerekti. E söz konusu babanız ve sağlığı olunca deneyimli, güven veren, sabırlı bir doktora da ihtiyacınız oluyor. Hasta yakınları olarak böyle durumlarda duygusal tepkiler verebiliyoruz, insanız sonuçta. Bu yüzden de seçtiğiniz doktorun anlayışlı olması çok büyük bir önem taşıyor. Ne şanslıyız ki tüm bunları bize bir arada sunan Cüneyt Hocamız ile tanıştık ve babamın yaklaşık 10 saat süren zorlu bir ameliyatla tümörlerinden kurtulmasını sağladık. Hocamız, ameliyat öncesinde de sonrasında da yaptığı açıklamalarla içimizi ferahlatarak bu süreçle başa çıkmamızı kolaylaştırdı, umut oldu. Ellerinize, kalbinize sağlık hocam. Size ve ekibinize kalpten teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

Doğrulanmış
Konum: Cüneyt Kayaalp Muaynehanesi Genel Cerrahi Randevusu

Merhaba ben Dürdane ortalama 1 yıl önce bağırsak ffıtığı teşhisi konuldu bu konuyla ilgili birçok doktorla görüştüm hiçbiri bana ameliyat veya ameliyatsız tedavi konusunda yeterince tatmin edici konuşma yapmadılar sonra sosyal medyada Cüneyt bey le ilgili bir yazı okudum sonra kendisini araştırdıktan sonra aradım samimi ve iç açıcı telefon görüşmesinden sonra randevu alıp bugün muayeneye gittim içimdeki huzur ve rahatlığı anlatamam hasta karşılaması anlatımı ve açıklamaları muhteşem ve çok samimi buda size kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlıyor kendisine çok teşekkür ediyorum herşey için iyiki Rabbim sizi karşıma çıkardı ve iyiki sizi tanıdım sayenizde kafamın içindeki bütün sorulardan kurtuldum tekrar çok teşekkür ediyorum sağlıcakla kalın

S
Doğrulanmış
Konum: Cüneyt Kayaalp Muaynehanesi Genel Cerrahi Randevusu

Hayatımda tanıdğım en iyi doktor en iyi insanlar dan biri yaklaşımı okadar güzelki hastayken bile kendinizi pozitif hissediyorsunuz çok zor süreçten geçerken kendimi birakmıştim onceden olduğum ameliyatimda yapilanlardan dolayi 1 sene yogun agrilar gecirdim ve bulunamadi sonucum doktorum sagolsun ameliyatla duzeltti beni invajinasyon olmustu bagirsaklarimda iyiki diyorum geçirdiğim ameliyatla yeniden doğdum ameliyat sonrasi sanki hiç ameliyat olmamiş gibiydi iyiki varsiniz hocam ve en onemlisi 24 saat ulaşabiliyorsunuz kendisine çok ilgili çok düşünceli kelimeler yetmez sizi anlatmayı herşey içinn çokk teşekkur ederimmm

H
Doğrulanmış
Konum: Cüneyt Kayaalp Muaynehanesi Genel Cerrahi Randevusu

2020 yılı şubat ayında Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde babamın kolon kanseri ameliyatını gerçekleştirdi. Ameliyata acil almasına ve bağırsak gazdan dolayı çok kötü durumda olmasına rağmen ameliyatı laporoskopik olarak yaptı.. Ameliyatta torba takmak zorunda kaldı ama sonradan hocamızın ilk ameliyattaki başarısı sayesinde sorunsuzca kapatıldı. Ameliyat öncesinde ve sonrasında ilgisini, sakinliğini ve güleryüzünü bizden hiç eksik etmedi. Varlığıyla ve duruşuyla hem hastalara hem de yakınlarına sonsuz güven veren bir tavrı var. Haftasonları bile bizzat kendisi görmeye gelirdi hastalarını. Maalesef babamın kanseri son evrede olduğu için hala tedavi sürecimiz devam ediyor ancak Cüneyt hocanın yaptığı o ameliyatın başarısı tedaviyi ve hayatımızı çok kolaylaştırdı. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

I
Doğrulanmış
Konum: Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Diğer

Öncelikle işinde çok profesyonel bir doktor, amcamın zor ve yaklaşık 7 saat süren onkolojik cerrahi ameliyatını başarılı bir şekilde yürüttü. Ameliyat öncesi hastaya babacan tavırlar sergileyerek psikolojisini ve güvenini sağladı. 7 saatlik operasyon sonrası bile o yorgunlukla üşenmeden, sıkılmadan sorularımızı yanıtladı. Özellikle organ nakil ve kanser cerrahisi konusunda uğramanız gereken bir doktor diyebilirim. Elinize sağlık hocam...

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular