Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ataşehir Mahallesi 8019/16. Sokak No:18, Çiğli
Özel İzmir Can Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


İç Hastalıkları Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Deniz Hızlıbacak, Medicana İzmir Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.Hizmetler


Ataşehir Mahallesi 8019/16. Sokak No:18, Çiğli

Özel İzmir Can Hastanesi

6 hasta yorumu

Genel skor

P
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel İzmir Can Hastanesi İç Hastalıkları Randevusu

Dün muayene olduğum, bundan sonra da rutin kontrollerini devam ettireceğim, çevreme de mutlaka tavsiye edeceğim dahiliye doktorudur. Hastaya yaklaşımı, bilgilendirmesi, haliyle, tavrıyla, açıklamalarıyla, 10 numara 10 yıldız doktor. Çok teşekkür ederim ilk defa bu kadar detaylı muayene oldum. Yıllardır diyabet adayı olup bilmediğim ne çok detay varmis. Allah sizin gibi doktorları basimizdan eksik etmesin.

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana International İzmir Hastanesi İç Hastalıkları Randevusu

Deniz hocayla geçen sene genel kontrol ve eşimin mide ağrısı ve öksürüğü için gittiğimizde tanıştık. Ailecek tüm kan tahlillerimiz sonucunda beslenme alışkanlığımızı değiştirmemize vesile oldu. Bugüne kadar hiç bir hekimin tespit edemediği doğru yönlendirmesiyle hastalığım bulundu. O yüzden hütün yıldızlar Deniz hocama gelsin. Bilgisi ve ilgisi ötesinde beyefendiliği, egosu olmayan, hastasıyla empati kurabilen, hastasını dinleyen, tetkik ve teşhisi detaylı anlatarak yol gösteren, babacan ve örnek alınması gereken bir doktorumuz. Anlatmaya kelimeler yetmez. İyi ki varsınız. Sonsuz teşekkürler Deniz hocam..

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana International İzmir Hastanesi İç Hastalıkları Randevusu

Deniz Bey'e gastrit ve tiroit şikayetim nedeniyle gittim. Kapıdan içeri girer girmez sizi ayakta karşılıyor, sizi içtenlikle dinliyor ve empati kuruyor.18 yaşındayım, insülin direncim çıktı ve tiroitlerimin az çalıştığını öğrendim. Doğru, dengeli ve glutensiz beslenmemin gerekliliği hakkında uzunca candan bir konuşma yaptı. İyi ki Deniz Hoca gibi bir doktorla karşılaşmışım. Herkese tavsiye ediyorum. Sağ olun var olun hocam :)

O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana International İzmir Hastanesi İç Hastalıkları Randevusu

Deniz bey , çok teşekkür ediyorum.Midem de ülser,reflü sikayetlerim vardı.Tedavisi sayesinde şimdi çok iyiyim.Yaklaşık 15 yıldır doktorum.Önce benim doktorum,sonra ailemin doktoru oldu.İşyerindeki arkadaşlarıma önerdığimde onlarda başkalaŕına önerdiler.Herkeste memnuniyet yaratıyor.Bır kişinin bile olumsuz bir şey söylediğini duymadım.Dürüst,insancıl,güleryüzlü şifa dağıtan bir doktor.Her zaman ailemi sağlık problemlerinden kurtarmıştır.Bize sürekli şifa dağıtmıştır.Şimdi İstanbuldan İzmir e taşındı.Bir parçamız eksildi.Üzgünüz.Ama Deniz bey şifa dağıtmaya devam edecek.Tek tesellimiz bu.Örnek alınması gereken bir doktor.Kendini insanlığa adamış bir doktor.Kendisine sağlıklı bir ömür dilerim.14.04.2021

L
Doğrulanmış kullanıcı

Yaklasik 10 sene boyunca tum aile olarak Deniz Bey'e gidiyoruz ve cok memnunuz. En son cocugumuzu da goturduk. 1yil boyunca 3 profesor doktor ve 3 cocuk doktor cocuguma yardim olamadilar, ama Deniz bey'in tedavi ile cocuk hayata dondu! Cok tesekkur ederiz!

D
Doğrulanmış kullanıcı

Kendisi 7-8 senelik doktorum ve cok guleryuzlu, ilimli ve bilgili bir doktor. Hastaya yaklasimi mukemmel. Kendisini cok seviyorum. Doktorum nereye ben oraya bundan sonra :) bobrek tasimi ve tiroid hastaligimi da kendisi buldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum dort dortluk bir doktor!

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Deniz Hızlıbacak, Medicana İzmir Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar