Op. Dr.

Ekmel Yorgancıgil

verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

3 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 194 profil ziyareti var

Op.Dr. Ekmel Yorgancıgil , Manisa Sekiz Eylül Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

2.5

Genel skor
3 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • F

  Merhaba sayın okuyucular; benim şikayetim Uzm. Dr. Ekmel Yorgancıgil hakkındadır. 10 gün önce trafik kazası geçirdim. İki bileğimde kırıldı. Ekmel hocaya muayene oldum. Beni sağ bileğimden ameliyat etti. Ameliyat bitti kızım durumum hakkında bilgi almak için yanına gitti. Kızıma durumum hakkında hiçbir bilgi vermedi üstüne kızımı terslemiş " Ben vizitemi yaptım. Bekleyeceğiz." gibi cümleler kurmuş. Ağrılarım çok fazlayken beni 2 günlüğüne eve gönderdi. Evde 2 gün boyunca ağrıdan uyuyamadım. 2 gün sonra tekrar hastaneye gittim. Ekmel Bey " Ağrılar normal değil ama ben operasyonumu yaptım yapılacak birşey yok" diyerek beni dinlemedi başından savdı eve gönderdi. 5 gün boyunca ağrılarım geçmedi geceleri hiç uyuyamadım. Sonra başka bir doktora gittik. Tekrar ameliyat oldum. Şuanda çok iyiyim. Doktor ameliyattan sonra Ekmel Beyin yaptığı ameliyatta kırık bilek kemiklerinin yerine oturtulmamış olduğunu söyledi. Boşu boşuna günlerce ağrı çektim. Ekmel Beyi kesinlike kimseye tavsiye etmiyorum.

 • M

  bugün kol ağrısı için ekmel beye muayene oldum tavsiye üzerine .kolumda boynumda ve bileğimde çok şiddetli ağrılarım var geceleri uyutmuyor aynen bu şekilde anlattım daha öncede bu şikeyetten gittimi hap ve krem verdiler bir faydası olmadığını söyledim.hiç bir şeyin yok dedi.hani ne biliyim film falan çekilse daha iyi olacağını düşündüm.ekmel beyde krem ve hap verdi.2 dk da muayene edip gönderdi.ve ben ağrılarımdan duramıyorum.bumudur yani insan hayatı bu kadar basit mi.tböyle başından savdıkları için çok üzgünüm.dile getirmek istedim.saygılar.

 • M

  Ekmel bey gerçekten çok çok iyi bir hekim hastalarını gerçekten çok iyi aydınlatıyor bilgilendiriyor hastaları çok yoğun olmasına rağmen hep yumuşak davranıyor sabırla dinliyor başarılarının devamını diliyorum gerçekten eşi bulunmaz biri iyiki varsınız dr m

Hakkımda

Hakkımda

 • Op.Dr. Ekmel Yorgancıgil , Manisa Sekiz Eylül Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Hastalıklar

daha fazla