Hakkımızda

Adres bilgisi

Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesi

Sakarya Mahallesi Uzunyol Caddesi No:140

Manisa ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Misyonumuz
Yüksek nitelikli sürekli eğitilen çalışanlar,modern fiziki altyapı ve teknolojik olanaklarla, hızlı, doğru, kanıta dayalı ve güvenilir hizmeti sunmaktır.
Yasa ve yönetmeliklere uygun olarak, Toplumsal sorumluluğun bilincinde, Hasta haklarına saygılı, Bilimsel gelişmeleri takip eden, Hasta ve çalışan memnuniyetini, güvenliğini ön planda tutan, Tıbbi deontoloji ve meslek; etik kurallarına bağlı, Kanıta dayalı yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunarak, vizyonumuza ulaşmaktır.

Hizmetlerimiz

Apgar skoru
Büyüme hormonu testi
Çocuk gelişim testi
Çocuk immünizasyonu(aşılanması)
Enjeksiyon im
Enjeksiyon iv
Esd (sedimantasyon)
Fototerapi
Hemaferez
Kan basıncı (tansiyon) ölçümü
Tam kan sayımı-hemogram
Tüberkülin deri testi(tdt)
X-ray
Yenidoğan işitme taraması
Yenidoğan takibi
Periton diyalizi
Çocukta gelişimi izleme
Gelişimsel bozuklukların erken tanısı
Çocuk beslenme
Çocuk beslenme bozuklukları izleme
Çocuk beslenme bozuklukları
Yeni doğan
Head-up tilt testi
Kalp kateterizasyonu
Transözofageal ekokardiyografi (töe)
Kalp derinliklerinin kapalı yöntemle kapatılması
Çocuklarda astım
Çocuklarda egzema
Çocuk kardiyolojisi

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Vildan Ürk Çocukta gelişimi izleme

  İlk kez 3 aylık bebeğim için gittim. Çok doktor araştırdım ve denedim en son kendisine gittim iyiki de gitmişim. Oğlumun rutin kontrolleri için kendisine danışmak istediklerim vardı. Vitamin ve aşılarla ilgili kendisiyle konuştuk. İlk izlenim için çok ilgili ve sevecendi. Daha bir şey sormadan açıklamalar yaptı sorulan sorulara da cevapları gayet detaylıydı. Teşekkür ederiz


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Vildan Ürk Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Kızımın öksürüğü için gittik hemen antibiyotik vermedi verdiği ilaçları kullanıp iyilesmezse antibiyotiğe başlayacağını söyledi gayet bilgilendirici konuştu memnun kaldık. Oğlumun bronsitini de iyilestirdi. İyi bir doktor öneririm.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nevin Sofuoğlu Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Nevin Hn. Harika bir Dr çok ilgili alakalı hastalarını ve öykülerini hemen en ince ayrıntısına kadar tanıyan bilen bir hekim muayenesi hastalarına hitabı mükemmel annem (astım bronşit) eşim (tüberküloz) kayınvalidem (akciğer ca) geçirdi hepsini mükemmel derecede baktı Allah kendisinden razı olsun


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Selçuk Saydam Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Bana boyun fıtıgımın ameliyatlık oldugunu istediğim zaman gelmemi söylemişti kaçabileceğim son ana kadar kaçtım ama keşke kaçmasaymışım kısa agrısız ve muhteşem bir ameliyat oldu hiç korktuklarım olmadı. İşinde en iyi uzman desem az söylerim. Güler yüzlü çözüm odaklı ve iş bitiren insan iyiki varsınız tüm herşey için çok teşekkür ederim. Yorumumu okuyanlara tek tavsiyem hocam ne diyorsa odur güvenin.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Fatih Haskaraca Lazerle Fistül Ameliyatı

  2021 Şubat ayında kronik anal fissürden dolayı ameliyat oldum. Önceki 5 ay boyunca ilaçla tedavi işe yaramadı fakat ameliyat sonrası sonuç süper. Eliniz kolunuz dert görmesin. Böyle bir probleminiz varsa hemen Fatih beye gidin.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Fatih Haskaraca Diğer

  Ben Emrah Mira, 29 Ocak 2021'de, Anal fissür ve Anal fistül ameliyatı oldum. Ameliyatımı yapan Mehmet Fatih hocadan Allah bin kere razı olsun. Hem ameliyattaki başarısı olsun hem de ameliyat sonra ilgisi ile hastalarına vermediği değer bin kat artıyor. Çok degerli ve hastalarını iyileşme sürecini yakından ( izin gününde bile gelip bakan) takip eden çok değerli ve kaliteli Bi cerrahtır. Ameliyatlarınızda Pişmanlık yaşamak istemiyorsanız Mehmet Fatih hoca doğru bir adrestir.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Süleyman Emre Doğum Kontrol

  Çok iyi bi doktor güleryüzlü konuşkan her detayı ayrı ayrı düşünen çok iyi bi doktor. Ultrasonla dahi gayet ilgilenerek baktı çook teşekkürler


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Fatih Haskaraca Kasık Fıtığı Cerrahisi

  Mehmet Fatih bey babamın kasık fıtığı ameliyatını gerçekleştirdi. Doktor beyin tedavi sürecindeki hassasiyeti gerçekten çok iyiydi. Babamın fıtık bölgesinde kangren oluşması nedeniyle ameliyat normal sürenin iki katından fazla sürdü. Doktor beyin özverisiyle ameliyat çok şükür başarılı geçti. Bu süreçte Mehmet Fatih bey bazı doktorlar gibi herşeyi bir anda söylemedi zamanla ameliyat sürecinin nasıl olduğunu anlattı. Bu süreçte hastasının psikolojisi için gösterdiği hassasiyetten ve ameliyattaki özverisinden dolayı Mehmet Fatih beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Üner İhsan Şahin Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)

  Nefes alma ve tıkanıklık sorunuyla doktor üner beye başvurdum . Yaptığı teknikler ile ameliyata karar verdik ve hastasının yanında olarak çok rahatlatan bir doktor. Ameliyatımı oldum yüzümde ne bir morarma nede aşırı bi ağrım oluştu. Kendisi çok babacan ve hastası ile tüm süreçte yanında olan samimi bir doktor. Hocama Sağlığımda kavuşmamda yanımda oldu çok teşekkür ederim.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Vildan Ürk Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Bu zamana kadar görmüş olduğum işinde en iyi Çocuk doktoru her kontrolümüzde bizi güler yüzüyle karşılıyor ve sorulan her soruya içtenlikle cevap veriyor kendisine ne kadar dua etsem azdır onun sayesinde çocuğumu emzirebiliyorum sizi iyiki tanıdık


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar