Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
T
Konum: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Diğer

2008 yılında karaciğer nakil ameliyatı yaptı. Allah razı olsun.ilgi ve alaksından dolayı teşekkür ederiz. Önce Allahın izniyle sonra Ekrem hocamızın büyük desteğiyle sağlığıma kavuştum.


N
Konum: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Pankreas Cerrahisi

2018 Kasım ayında annemde pankreasta tümör tespit edildi. Tüm tavsiyeler Ekrem hocamız yönünde oldu bizde hocamıza başvurduk. Allah razı olsun. Nisan ayında pankreas ve dalak operasyonu yaptı, sonra 10 günlük hastane sürecinde ilgi ve alakasını da eksik etmedi. Hocamıza ve yardımcılarına teşekkür ediyorum. Şu an çok iyi hastalığı Allah'ın izni ile atlattık, rutin kontrollerimizi yaptırıyoruz. Hocam sizden ve arkadaşlarınızdan Allah razı olsun.


I

Şanlıurfa'dan gelerek annemin pankreas tümörüne teşhis ve WHİPPLE ameliyatı ve tedavisini yaparak 36 gün boyunca hastanede her türlü yardımlarını esirgemeyen hocamıza çok teşekkür ederim.Allah razı olsun sizden.Ülke içinde yaptığım araştırmalarda Ekrem Hoca ve Uzman Doktorumuz Ziya Hocamız gerçektende işinin ehli ve Türkiye'de bu hastalıklarda tamamen işinin ehli ve profesyonellerdir.Annemin iyileşmesi başta Allahın sayesinde sonra vesile olan Ekrem Hocamız ve Ziya hocamızdan Allah razı olsun,allah yardımcınız olsun.Herçey için teşekkür ederim.Allah eksikliğinizi vermesin.


I

akelayza ameliyatımı yapan sayın profesör Ekrem Kaya başta olmak üzere sağlığıma kavuşmamda emeği geçen uludağ üniversitesi tıp fakültesi genel cerrahi bölümü tüm çalışanlarına sevgi saygı ve minnetlerimi bildirmeyi bir borç bilirim


N

sevgili hocam,işinizdeki titizliğiniz ciddiyetiniz özveriniz sayesinde sağlığıma kavuştum.İlgi ve alakanız için ne kadar teşekkür etsek az.Ailecek size minnetarız,başarılarınızın devamını diler,mutlu sağlıklı bir yasam sürmenizi temenni ederiz


Y

sayın ekrem kaya hocama teşekkur ediyorum alanında bir numara hocama minnettarım hastalıgımda gösterdigi ilgi icin minnettarım hocama hayatında başarılar diliyorum teşekkür ediyorum


F

Çok iyi bir hekim ve hastaları ile çok yakından ilgileniyor.konulara çok hakim ve neyi niçin yaptığını çok iyi biliyor.konuştuğu zaman insana güven veriyor.


Y

benim için ekrem hoca insan canlısı bir insandır.Hekimlikten öte insana verdigi deger bu kadarmı belli edilir.Sert görünüşünün disiplinli yapısının altında yatan merhametli bir kişilik.Sadece güven ve gerisini ona bırak.Benim eşim pankreasın içinde bulunan taslardan dolayı agrıları vardı 2 sene boyunca cektigimi bir ben bilirim.Ama bugün ne o agrılardan eser var nede agrılardan dolayı kullandıgı agrı kesiciler.Resmen zindan olan 2 senenin sonunda önce allahın sonra hocamın sayesinde bu dertlerden kurtulduk.En büyük destegi psikolojik olarak verdigi destektir.Sanki o hastanede benim eşim degilde ekrem hocanın kendi evladı yatıyormus gibiydi.Ömrümün sonuna kadar aklıma her geldiginizde dualarım sizinle hocam.Allah ailenizle beraber mutlu yasayacagınız uzun ömürler versin size.Mekanınız cennet olsun hocam.


M

değerli hocam; sizin kadar mesleğine bağlı özveriyle çalışan ve hastasına olabildiğince güven bir doktorun hastası olduğum için çok şanslıyım.beni tekrar hayata döndürdüğünüz için size ne kadar teşekkür etsem azdır iyiki varsınız hocam saygılarımla.


H

Hastalarinın tedavisinde tüm öz verilerini kullandığını içimde hissettim.Annem Şaziye Taylan ın vefatına kadar ettiği duaları unutamıyorum. Kendilerine mesleğinde en içten dileklerimle başarılar diliyorum.Biecik ten Oğretmen H.TAYLAN


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet