Op. Dr.

Emrah Efe Aslaner verifiedCreated with Sketch.

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, Ağız yüz ve çene cerrahisi, El cerrahisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • A
  Konum: Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Merkezi HastanesiHizmet: Kulak Estetiği

  Bende dün kepçe kulak ameliyatı oldum. Bence başarılı bir ameliyattı doktorumun emeğine ve yüreğine sağlık. Sonuçta inşallah güzel olur.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • http://www.emrahefeaslaner.com/

   Op.Dr. Emrah Efe Aslaner İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2008 2014 yılları arasında Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi - Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlık eğitimini tamamlayan Emrah Efe Aslaner Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  18 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • A
   Konum: Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Merkezi HastanesiHizmet: Kulak Estetiği

   Bende dün kepçe kulak ameliyatı oldum. Bence başarılı bir ameliyattı doktorumun emeğine ve yüreğine sağlık. Sonuçta inşallah güzel olur.

  • E
   Konum: Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Merkezi HastanesiHizmet: Randevu

   Güleryüzlü ve pozitif enerji sahibi doktorumuzdan çok memnun kaldık.
   Sabırla dinledi ve her sorumuza cevap verdi. Görsel sunum yaparak nasıl netice alacağımızıda göstererek kafamızda hiçbir soru işareti bırakmadı.

  • Konum: Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Merkezi HastanesiHizmet: Kepce kulak ameliyati

   Kizimin kepce kulak ameliyati yaptirdik. Muhtesem bir doktor cok guler yuzlu inanilmaz ilgili pozitif enerjisiyle tum korkularinizi bir anda silip atiyor. Cok memnun kaldik herkese gozum kapali tavsiye ederim

  • P
   Konum: Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Merkezi HastanesiHizmet: Botoks Enjeksiyonu

   Çok ilgili bir doktor.Sanki yıllardır sizi tanıyor.Ben botoks yaptırdım.Inşallah sonuçtan da memnun kalırım.Kendisine çok teşekkur ederim.

  • Y
   Konum: Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Merkezi HastanesiHizmet: Vaser Liposuction

   Emrah beyi uzun araştırmalar sonucu tanıdım kendisi ile görüşmeden önce bir çok doktorla görüşme yaptım ve karar veremediğim için üzüntü duyuyordum. Emrah beyle karar vermem için 10 dakika konuşmak yetti beni gerçekten ameliyat öncesi ve sonrası için aydınlattı nelerle karşılaşacağımı belirterek bana belirli bir rota çizdi. Aklımdaki herşeyi netliğe kavuşturduğu ve güleryüzlülüğü için kendisine çok teşekkür ediyorum. Pazartesi günü liposuction ameliyatı olacağım görüşlerimin değişmeyeceğinden eminim. Bir hasta olarak herşeyden önce karşınızdaki doktorun size bir iş gibi değilde sizi anlayarak ne istediğinizi gerçekten bilerek yaklaşmasını istiyorsanız kesinlikle Emrah beyle tanişmalısınız

  • G

   Emrah Bey mükemmel bir doktor.Ben bir yıl önce burun estetiği ameliyatı oldum.Bu ameliyatı olmak için dört yıl bekledim bir çok doktorla görüştüm ama çok korktuğum için bir türlü cesaret edemedim .En son Emrah Bey ile görüşüne kadar tabi.O kadar sıcakkanlı bir doktor ki görüştüğünüz andan itibaren rahatlıyorsunuz.Ameliyat öncesi ve sonrası da her türlü sorunuza cevap verip ilgileniyor.Ayrıca estetik algısı da mükemmel bir doktor.Ben kavisli kalkık bir burun istememe rağmen o bana doğal bir burun yapacağını söyledi (asla sizi kandırmaz) şimdi bir yıl oldu ve o kadar memnunum ki. İyi ki beni dinlememiş yüzüme yakışan ve çok doğal bir burnum oldu.Kendisine buradan da ayrıca teşekkür ediyorum .

  • Konum: başka bir yer

   Burnumun şeklinde ve büyüklüğü konusunda sıkıntı yaşıyodum iki arkadaş yana yakıla doktor arıyoduk arkadaşım bir gün çok iyi olduğunu duyduğu bir plastik cerrahi bulduğunu söyledi Randevu alıp gittik ameliyat olmak gibi bişey hiç aklımdan geçmemişti Emrah hocayla karşılaşınca onun verdiği güvenle ameliyat olmaya karar verdim bir anda şu an çok memnunum burnumdan fotoğraf çekilmek çekici gelmiyoken şu an rahatça fotoğraf çekinebiliyorum hala şişlikleri olmasına rağmen tamamen iyileşmiş halini düşünemiyorum bile

  • Konum: başka bir yer

   Aslında fikir edinmek amaçlı gitmiştim doktor beye bir kbb uzmanı önermişti ama eklemişti de siz hiç estetikli olmayın çok anlaşılır demişti.Burnumun iç kemiğinde eğrilik,burun sırtında fazlalık vardı.Simetrisi bozuk ve büyük delikli nefes problemli bi burna sahiptim.Elbette tereddütlerim vardı doğal ve güzel bir burnum olsun istiyordum ama doktor beyin yapmış olduğu diğer ameliyatların fotoğraflarını görünce emin oldum artık.Ameliyat oldum ve şuan çok memnunum,bütün problemlerimden kurtuldum. Çok güzel yorumlar aldım çevremden,burnumun doğal ve güzel durduğunu doktor beyin işinin ehli olduğunu söylediler.Şimdi iyiki de gitmişim diyorum.Zaten doktor beyle tanışmanız yeterli olacaktır;ilgisi,bilgisi ve sıcakkanlılığıyla içinizi rahatlatacaktır.Her şey için teşekkür ediyorum :) Tereddütü olan herkese tavsiye ediyorum.

  • Konum: Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve Araştırma Merkezi HastanesiHizmet: Burun Estetiği

   Çok güzel bir doktordur. Estetik amaliyati oldum ve çok memnunum. Çok başarılı ve çok güler yüzlü. kısa zaman icerisinde aile gibi oluyoruz. İlginiz icin çok tesekkur ederim Doktorum. Her kes terettüd etmeden guvene bilir kendisine. Eger ki Emrah Efe Aslaner'i secdiyseniz güvendesiniz demekdir. Ben güvendim ve çooook mutluyum

  • Konum: başka bir yerHizmet: Burun Estetiği

   Merhabalar , burun estetiği ameliyatı olmaya karar vermiştim bir kaç araştırma ve doktorla görüştüm fakat hiçbiri Emrah Efe hocamın verdiği güveni vermedi.Ben burnumla ilgili yarım yamalak istediğimi anlatmaya çalışırken hocam muane esnasında yapacağı profili çoktan tasarlamıştı. Profosyonelliği her yönüyle anlaşılıyordu. Hiç tereddüt etmeden hocam siz ne derseniz dedim ve sonuç harika tam istediğim gibi doğal bir erkek burnu oluştu.Ameliyat süreci içinde ve sonrasında sorun yaşamadım gayet iyiydi herşey. Tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum.