Uzm. Dr.

Emre Ertürk

verifiedCreated with Sketch.

Kardiyoloji

5 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 198 profil ziyareti var

Uzm. Dr. Emre Ertürk Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.Uzmanlık eğitimini Istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Tıbbi İlgi Alanları;… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  Emre Bey'den çok memnunum, anjiyo oldum kendilerine ilgisi ve alakası çok iyi çok memnunum. Tedavim devam etmekte sonrasında kontrole gideceğim tekrardan.

 • M

  Genel olarak ilgiliydi ve açıkçası memnun kaldım, birçok test yapıldı benim için sonucu iyiydi. İletişimi iyiydi. Tesadüfen gittim Emre Bey'e. Bir süre testlerle ilerledik en son olarak olumlu sonuca ulaştık sıkıntı yok.

 • S

  Hastalara ve hastalığa yaklaşımı kişi olarak da on numara bir insan. Ben normalde bu hastanede tedavi oluyordum fakat doktorum değişti tesadüfen Emre Bey'le tanıştım çok memnunum. Tansiyon ve kalp ritimlerime baktı ilaçlarımı değişti ilk etapta ilaç dozlarımı yükseltti şu an hala tedavim devam etmekte. 3 ayda 1 kontrollere gidiyorum.

 • L

  Emre hocamızın muayenesinden ve yaptığı işlemden memnun kaldık, hiçbir problem olmadı. Şimdi de normal rutin kontrollere gideceğiz. Annem anjiyo oldu bir problem olmadı, anjiyo neticesinde herhangi bir problem olmadığı ortaya çıktı. Memnunuz hem hocamızdan hem de hastaneden kontrollerimiz devam etmekte.

 • M
  Yer: Medical Park İzmir HastanesiHizmet: Normal rançdevu

  Periyodik kontrol için gittim.Kısa sürede tetkikletim yapıldı.3 ay sonra tekrar gelmem söylendi. Teşekkürler

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm. Dr. Emre Ertürk Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur.Uzmanlık eğitimini Istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tamamlamıştır.

  Tıbbi İlgi Alanları;
  Koruyucu Kardiyoloji
  Girişimsel Kardiyoloji
  Kardiyak Görüntüleme

Okullar / Eğitimler

 • Bornova Anadolu Lisesi (İzmir, 2004)
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (İzmir, 2010)
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (İstanbul, 2015)

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Kardiyoloji, bilginin pratiğe en net ve hızlı şekilde aktarıldığı ve çok olumlu sonuçların alındığı bir disiplin. Tabi çevremde çok sayıda kalp hastası olması da etkili oldu.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Bazen ne kadar çaba gösterseniz de, işler hem siz hem de hasta için istediğiniz şekilde ilerlemiyor. Bu sonuçların en kötüsü hastanızı kaybetmek. Kardiyolojinin tüm güne yayılan temposunun da yorucu olduğunu belirtmeden edemem.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Başarılı geçen tedavi süreçleri, kalp krizi ya da kalp yetersizliği hastasının yürüyerek hastaneden taburcu olduğunu görmek. Bir de sıkı diyet ve egzersiz uyumuyla ilaç ihtiyacı kalmayan hastalar.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Mecburi hizmet sırasında kalp kriziyle acil servise getirilen hasta, kalbi durmuştu. Yaklaşık bir saatlik müdahalenin ardından, artık müdahaleye son vermeyi planlıyorduk ki, hastanın tekrar kalbi çalıştı. Hemen anjiyografi için yönlendirildi. Süreci atlatma ihtimali zor bir hastaydı. Çünkü 60 dakika boyunca kalbi ve solunumu destekle çalışmıştı. O hasta 6 ay sonra teşekkür etmek için bir kutu çikolata ile ziyaretime geldi. Çok mutluluk verici bir anıdır benim için.