Doç. Dr.

Erkan Öztürk

Genel cerrahi

14 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 209 profil ziyareti var

Doç. Dr. Erkan ÖZTÜRK 1971'de Samsun’da doğdu.Orta ve ilk öğrenimini Samsun Cumhuriyet İlkokulu ve Samsun Anadolu Lisesi’nde tamamladı.. 1989'da GATA Askeri Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • V
  Yer: Erkan Öztürk MuayenehanesiHizmet: göğüste ele gelen kitle

  Hocam hastaları ile son derece ilgili ve bilgisi de gerçekten hastayı tatmin etmeye yetiyor. Her daim telefon ile ulaşabileceğiniz ve empati yeteneği yüksek bir Dr. Hastası için tetkiklerde bile güvenilir adreslere göndererek gerçek teşhisi hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlıyor. Olabilecekleri başlangıçta hastasına güzel ve detaylı bir şekilde anlatıyor. Kendisine ilgisi ve bilgisi için minnettarım.

 • Ş
  Yer: Erkan Öztürk MuayenehanesiiiiiiHizmet: Meme Kanseri Cerrahisi

  2016 Haziran ayında değerli hocamız Doc. Dr. Erkan Öztürk'e sağ memede farkettiğim kitle sebebiyle gittim. Kendisi 1 hafta içinde tüm tetkikleri yaptırıp, teşhisi koydu ve beni çok doğru bir şekilde tedavi etti. Hastalandığımda koltukaltı tutulumum da yoğundu. Çok da başarılı bir ameliyatla şu anda sağlığıma kavuştum ve 1 sene geçmeden sağlıkla işimin başına döndüm.Hastayla son derece alakalı, hastaya bıkıp usanmadan her türlü detayı okadar güzel ifade ediyor ki çok iyi bir doktor olmasının yanında çok da iyi bir insan. Kendisine nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Ancak meme kanserini sayesinde atlatmış bir hasta olarak kendisini tüm meme kanseri hastalarına şiddetle tavsiye ediyorum. Sevda KAYA

 • P
  Yer: Erkan Öztürk MuayenehanesiiiiiiHizmet: papiller ca

  Papiller karsinom sebebiyle ameliyatımı yapan doktorum. Kendisiyle karşılaştığım için şanslı hissetmeme sebep olmuştur. Medicana'da doktor seçim aşamasında görüştüğümüz ilk andan, ameliyat sonrası kontrollerde görüştüğümüz ana kadar samimiyetini, dürüstlüğünü her daim hissettirmiştir. Erkan Hocam hekimliğin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu bütün süreç boyunca sergilediği duruşuyla hatırlamamı sağlamıştır.

 • I

  2011 de gatada tiroid ve sag boyun diseksiyonu ameliyatımı yapan erkan Öztürk hocama sonsuz saygilarimi sunarım sizin ilgi ve alakaniz insanlari rütbe ve kişiye göre ayirmamaniz sizi sevenleri kat kat artırıyor elleriniz dert görmesin sayın Komutanım

 • H

  Ben tiroid ameliyatından korkuyordum.ama Erkan hocamla tanışımca bana kortmamı ve beni sağlığıma kavuşturacağı söyledi ve o güler yüzü bana güvence verdi.ona teşekür ederim.

 • gogus kanseri olan annemin ameliyati, oncesi ve sonrasinda bilgisi, bizimle paylasimi ve insani yaklasimi ile doktorluk ve cerrahliga gercek anlamini veren doktordur. hastaya once insan olarak bakmasini bilmesi doktorluguna ayri bir deger katmaktadir. iyi ki varsiniz hocam. her sey icin bir kez daha tesekkurler. yasemin elibol

 • 2015 Şubat ayında Papillar CA hastası olduğumu öğrendiğimde bana tek önerilen doktordu Erkan Öztürk. Yaptığı başarılı operasyonlarla tekrar sağlığıma kavuştum. İşine olan bağlılığı, insani yaklaşımı, sorduğum her soruya gösterdiği sabrı, güler yüzü ve hastalığımın takibini bırakmadığı için sonsuz teşekkürler.

 • Sayın Erkan Hocam'a boynumu emanet ederken,elinin meharetinden kesinlikle şüphem olmadı.o,sıcak şefkatli yaklaşımı,ameliyat sonrası yakın ilgisi,beni çok duygulandırdı.Medicana adeta benim ikinci evim oldu.Sayın Hastane Yönetimi:
  Bunyenizde bulundurduğunuz bu elit başarılı,kadroyu lütfen koruyun.Teşhisten ameliyata, tetkiklerden başlayıp taburcu olana kadar herseyden çok memnun kaldığımı belirtmek,sizlere tesekkür etmek isterim.Başarılarımızın devamı dileğiyle.
  F.Uğur Toçsoy

 • Erkan ÖZTÜRK Hocama 3 Aralık 2014 günü Troid Pappiller CA nedeniyle (sağ lenf bezlerine yüksek oranda sıçramış olan) yaklaşık 7 saat süren bir ameliyat oldum. Ameliyat öncesi olabilecek yan etkilerin hiç biri olmadan çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Ameliyatıma Erkan Hocamla birlikte giren Dr.Ramazan YILDIZ Hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Ameliyatımda ve ameliyat sonrası davranışları ve güler yüzleriyle destek olan her iki Hocama da tekrar teşekkürlerimi borç bilir, başarılarının daim olmasını ve her şeyin gönüllerince olması dilerim.

 • D

  Haziran 2014 te Erkan hocam sayesinde çok başarılı bir guatr ameliyatı geçirdim. Gerek kişiliği,gerekse işine gösterdiği özeni kelimelerle anlatmak mümkün değil. iyiki size rastladım ellerinize, emeğinize sağlık hocam.Sonsuz teşekkürler ediyor saygılarımı sunuyorum

 • E

  17 nisan 2014 tarihinde Gata genel cerrahi kliniğinde ameliyat oldum.Hocam Erkan Öztürk ve ekibine gösterdikleri ilgi ve içtenliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.Ayrıca bende bir hemşire olarak, yoğun bakımda geçirdiğim 24 saat boyunca çok büyük bir özveriyle ,yılmadan ,usanmadan birçok hastayla hiç . durmaksızın ilgilenen, onların hertürlü bakımını üstlenen meslektaşlarıma şahit oldum ve onlarla gurur duydum. herşey gönlünüzce olsun

 • Y

  Kendisi Tiroid ameliyatımı yaptı. Hem kişilik olarak hem de doktor olarak çok iyi, kaliteli birisi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem bilgisine hem yeteneğine güveniyorum.

 • S

  genel cerrah sayın erkan öztürk hocama , göğüsden sayın orhan hocama, sayın ramazan hocama ve sayın yıldırım hocama sevgi ve saygılarımı sunarım. zor olan abimin guatur ameliyatını büyük bir başarı ile yaptıkları için, branşınızda usta olmuş çok değerli hocalarsınız, tercih yaptığımızdan dolayı çok mutluyum, iyiki varsınız, en derin saygılarımı ve sevgilerimi sunarım.

 • Ö

  başarılı bir guatr ameliyatı oldum. branşında başarılı olduğunu duymuştum hiç pişman olmadım. iyiki karşılaştım.. sonsuz teşekkürler..

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç. Dr. Erkan ÖZTÜRK 1971'de Samsun’da doğdu.Orta ve ilk öğrenimini Samsun Cumhuriyet İlkokulu ve Samsun Anadolu Lisesi’nde tamamladı.. 1989'da GATA Askeri Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı ve 1995'de mezun oldu.. Sağlık Şube Müdürlüğü ve Burdur 58. Topçu Er Eğitim Tugayında Revir Baştabipliği görevini takiben 1999'da GATA Genel Cerrahi Anabilim Dalında ihtisas eğitimine başladı. 2003'de Ardahan Asker Hastanesine genel cerrahi uzmanı olarak tayin oldu ve 2004-2005'd1 baştabip olarak çalıştı. 2006'dan itibaren GATA Genel Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyeliğine atandı ve 2010'da Doçent oldu. 2015'de emekli olarak Medicana International Ankara Hastanesi'nde hizmet vermeye başladı. 2017 Eylül'den itibaren muayenehanesinde hizmet vermektedir.
  2006'dan sonra Meme Kanseri Tedavisinde; sentinel (nöbetçi) lenf bezi biyopsisi, meme koruyucu ve onkoplastik cerrahi, Tiroid Kanseri Tedavisinde; nüks tiroid kanser tedavisi, santral lenf nodu diseksiyonu, minimal invazif paratiroid cerrahisi ve boyun diseksiyonu teknikleri üzerinde yoğunlaşmıştır. 2014'de Düsseldorf merkezli EAOS-European Academy of Senology – Avrupa Meme Bilimi Akademisi’nde kanser merkezi kuruluşu, onkoplastik cerrahi ve kanser merkezleri kalite yönetimi konularında eğitim aldı.
  Türk Cerrahi Derneği, Türk Endokrin Cerrahi Derneği, Ankara Meme Hastalıkları Derneği, Senatürk (Meme Bilimleri Akademisi), European Academy of Senology (Avrupa Meme Bilimleri Akademisi), Türk-Bulgar Meme ve Endokrin Cerrahi Kulübü, Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Derneği üyesidir. 2015 yılında gerçekleştirilen 13. Ulusal Meme Hastalıkları Kongresi Bilimsel Sekreterya görevini yürütmüştür.
  Uluslararası ve ulusal toplantılarda oturum başkanı ve konuşmacı olarak görev yaptı.

Okullar / Eğitimler

 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Tıp Doktoru, 1995
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Uzmanlık, 1999-2003
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Doçentlik Ünvanı, 2010

Deneyimler

 • Burdur 58. Er Eğitim Tugayı Sağlık Şube Müdürlüğü, Pratisyen Hekim, 1996-1999
 • Ardahan Asker Hastanesi, Uzman Doktor, 2003-2004
 • Ardahan Asker Hastanesi, Başhekim, 2004-2005
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Yardımcı Doçent Doktor, 2006-2010
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Doçent Doktor, 2010-2015
 • Medicana International Ankara Hastanesi Mem Hastalıkları Ünitesi, 2015-2017
daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler