Bu doktor musunuz?

439

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • E

  sayın hocamı aile yakınımız önerdi bize ve çok şükür ki babam ağır bir operasyon geçirdi beyninin sğ tarafında 5 cmlik timör vardı ve bugün amliyat oldu babam ameliyat çok riskliydi bir çok doktor ameliyatın sonucunda sıkıntılar gerçekleşebileceğinden bahsettiler babam daha sabah ameliyata girdi ve şuan çok şükür ki yoğun bakımda bile gecesini geçirmeden normal odaya alındı bugün ilk günümüz ve ben babamla konuştum oda konuştu benimle benim hiç bir umudum yok iken allah babamızı bize bağişladı doç. dr. ERKİN ÖZGİRAY hocamdan allah razı olsun hocamı hastanede bir çok ağızdan dinledik türkiyenin heryerinden hocaya ameliyat olmak için bekleyen bir çok hasta tanıdık ve tanıdığımız her hasta sayesinde şifa bulmuş bu kadar alakalı ilgili olduğu için çok teşekkür ederiz size Allahım yolunuzu açık etsin hocam babam osman sayın adına teşekkür ederiz

 • Oğlumda da beyin tümörü vardı portakal büyüklüğünde başarılı bir operasyonla tümör alındı. Şu an iyiye doğru gidiyor. Doktorumuz çok alçak gönüllü mütevazi. Biz çok memnun kaldık. Yüreğine bileğine sağlık Allah razı olsun.
  Hilmi Çıtak Muğla/Milas

 • Sema KAPLAN (DENİZLİ 06.04.2016)
  Çok ender görülen omurilik tümörü nedeniyle ameliyatımın felç riski taşımasından dolayı birçok kişinin tavsiye ettiği Doç.Dr.Erkin ÖZGİRAY Bey'e ulaştık.Sayın doktorumuzun Bilgi ve becerisi sayesinde başarılı bir ameliyattan sonra sağlıklı bir şekilde hastaneden taburcu oldum.Mütevazı , güleryüzlü ve üstün başarısından dolayı doktorumuza minnettarız.Sonsuz teşekkürler ediyoruz.Türkiye'nin böyle başarılı doktorlara ihtiyacı var.

 • B

  10.07.2015 tarihinde annemi ameliyat yapti.konusma yetisini yitirme ihtimali vardi.ama 5 saatlik ameliyattan sonra annemde hicbi sorun kalmadi.mukemmel bir insan.Allah ondan razi olsun.

 • ben 2010 yılında hipofiz bezi tümörü ameliyatı oldum.Erkin Bey ameliyatıma girdi.Ve başarılı bir operasyon yaptı.Dolayısıyla kendisnden çok memnun kaldım.Çok mütevazi,saygılı ve seviyeli bir cerrahtır.Çok başarılı ve azimli bir doktordur.

 • benim eşime mayıs ayında beyin tümörü tanısı koyuldu ve biz o tarihten beri elimizden hiç bir sey gelmeden bekliyorduk ki bi yakınımızın tavsiyesiyle Erkin Beyle tanışana kadar sağolsun doktorumuz Bursadaki doktorların yaptığı gibi "bugün git yarın gel" memur tavrıyla davranmadı aksine oldukça sempatik ve cana yakın tavırlarıyla bizleri daha da rahatlattı ve söz verdiği üzere ilk uygun zamanda eşimi hastaneye yatırdı ameliyata aldı ameliyattan sonra eşimin sağ tarafında felç kalma ve konuşamama gibi riskler vardı ama hiç biri yaşanmadı eşim şu an hala hastanede bir kaç gün sonra çıkacak inşallah doktorumuz Sayın Erkin Özgiray'a sonsuz teşekkürler..

 • ARKADAŞIM FATMA AY 7 AY ÖNCE EŞİNİN BEYNİNDE TÜMÖR TEŞHİŞİYLE UYANDI . BURSA DA GİTMEDİGİ DOKTOR KALMADI HİÇBİRİ CESARET EDİP BU AMELİYATA GİREMEDİLER .BİZLERİ OYALADILAR.YÜKSEL AY BİR ODAYA KAPATIP HER GÜN ÖLDÜRDÜLER YANINDA EŞİ VE İKİ KIZI YA BUNLARIN PSİKOLOJİLERİ...... 18.11.2013 TARİHİNDE EGE ÜNİVERSİTESİ Opr Dr ERKİN ÖZGİRAY GİRDİGİ AMELİYAT BAŞARIYLA SONUÇLANDI.CESARETİYLE BAŞARISIYLA YETENEGİYLE DOKTORUMUZ ERKİN BEY E TEŞEKKÜRLER AHLAH SİZE UZUN ÖMÜRLER VERSİN. BU SÖZLERİM SİZİN BAŞARINIZI İFADE ETMEZ.

 • duygularımı nasıl anlatırım bilemiyorum yapmış oldugu işini hassasitle yapan bizim için çok degerli sayın ergin özgiray beye sonsuz teşşekürler ederim eşimi iyileştiren her hastasına eşit hassayitt gösteren doktorumuz eşsiz insan sayın ergin özgiray beyfendiye sonsuz teşekkür ederiz sayılarımızla hüseyin ve emine soytok

 • Babam yaklaşık 2 ay önce yüzünde çektirme,gözünde kısılma şikayetiyle ege üniversitesinde muayene oldu. Doktor Erkin Özgiray babamda post fossa epidermoid isimli beyin tümörü(5cm büyüklüğünde köşe tümörü) olduğunu söyledi.Yaptığım araştırmalar sonucunda, bu ameliyatı,yüksek düzeyde risk taşımasından dolayı belli başlı cerrahların ya da üniversitelerin yapabileceğini söylüyorlardı. O ünlü(!) cerrahlardan birine gittik fakat hem bizden yüksek bir fiyat istedi hem de(en önemlisi)o cerrah tarafından kötü tavırla karşılandık. Sonuçta Ege üniversitesine geldik ve Sayın Erkin beyle tekrar görüştük. Yüz felci,işitme kaybı gibi riskler olmasına rağmen babam 7 saatlik ameliyat sonunda sapasağlam çıktı. Ne yüz felci ne de işitme kaybı vardı. Babam 1 haftada taburcu oldu,hastaneden yürüyerek çıktı.12 günde dikişleri alındı. Bu zorlu süreçte bize yol gösteren,ameliyatı başarıyla yapan,samimi yaklaşımıyla güven aşılayan Sayın Doktor Erkin Özgiray'a ve ekibine çok teşekkür ederiz. TEŞEKKÜRLER EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ HOCALARI, TEŞEKKÜRLER SAYIN ERKİN ÖZGİRAY :)