Adres

Alaaddin Mah. Ortapazar Caddesi Menekşe Sokak No:2, Osmangazi
Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Guatr Ameliyatı

Salı günü AOS Onkoloji Hastanesinde Dr.Erol Bağcivan tarafından guatr ameliyatı oldum. Erol Bey’in her sorumuza hiç üşenmeden cevaplaması ve güleryüzü sayesinde çok iyi geçti. Kendisine, asistanına, hasta iliş. Serdar Bey’e ve hastane ekibine çok teşekkür ederiz.
Hatice Oktay


Konum: Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Paratiroidektomi

Erol hoca hem tıbbi bilgisi, hem tecrübesi hem de hastaları ile olan ilikişi açısından harika bir doktor. Sizi dinler, sakinleştirir, hastalığınız hakkında detaylı bilgi verir. Hastalığın teşhisi için gerekli tüm testleri yaptırır. Hastalığın ne olduğunu, nasıl tedavi edileceğini, ne yapmanız gerektiğini eğer bir risk varsa nelerin olduğunu nasıl en aza indirilebileceğini anlatır. Ameliyata girmeden önce odanızın önünde sizi beklediğini görürseniz şaşırmayın. O sırada ailenizi bile sakinleştirebilir. Kendisi ameliyatımı gerçekleştirdi ve çok memnun kaldım. Riskli bir ameliyat olmasına rağmen kendisinin tecrübesi ve hastalara yaklaşımı ameliyata korkmadan rahat bir şekilde girmemi sağladı. Ameliyat sonrası neler yaşayabileceğimi, ilaçları ne şekilde ne zaman kullanmam gerektiğini hangi durumların önemli olup hemen hastaneye gelmem gerektiğini hem bana hem aileme teker teker anlattı. Şuan sağlıklıysam kendisinin sayesindedir, eğer ayrıntılı bilgiler verip beni uyarması sayesindedir. Çok sağolun Erol hocam...


T
Konum: Bursa Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi Meme kanseri

Erol bey iyiki benim doktorum.Her konuda doktorlugunda önce insanligini unutmadan mesleğini icra eden en zor zamanlarinizi bile iki kelime ve gülen yüzü ile atlatmanız için elinden geleni yapan,başarılı ameliyatının ardından sorun yaşamadığınız yegâne doktorlarimizdandir.Saygılarımla hocam iyiki varsınız...


Annemin safra kesesi ameliyatı için şans eseri Erol beye gittik ama iyi ki karşımıza Erol bey çıkmış Allah razı olsun güler yüzü operasyonu anlatışı annemi sakinleştirmesi vs tamamıyla çok iyi bir doktor.. Allah razı olsun kesinlikle bir soru sormaya çekinmeyin asla pişman olmazsınız..


Z

Hoşgörüsü ve kişiliği ile insani yönünün kuvvetinin yanısıra alaninda da oldukça başarılı olan değerli bir hekimdir. Allah kendisinden razı olsun.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet