Adres

Bu adres online randevuya açık değil

Randevu takvimini isteyin

Güçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme)

Botoks Enjeksiyonu

Burun Estetiği +42 daha fazla

Kaş Kaldırma Kozmetik Cerrahisi

Yüz Gerdirme

Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti)

Tümünü göster

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

 • Kistik Lezyon
 • Cilt Kesisi
 • Yüz Estetiği
Tümünü göster

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
38 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
H
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Burun Estetiği

Yıllardır burun ameliyatı olma hayalim vardı ama bir türlü içime sinen bir doktora rastlamamıştım bu yüzdende ameliyatımı hep erteledim taa ki ersoy hocamı tanıyana kadar. Ersoy hocanın başarılarını duyduktan sonra hemen kendisinden randevu aldım ve görüşmeye gittim. Ve hayatımda bu kadar ince, nazik,kibar, sevecen, sıcakkanlı bir doktorla karşılaşmamıştım. Görüşmeden bir kaç dakika sonra yıllardır ertelediğim ameliyatımı olmaya kesin karar verdim ve bir hafta sonra ameliyat oldum. Burnumun nasıl olacağını tamamiyle ersoy hocamın fikrine bıraktım iyikide öyle olmuş şuan çok şükür ki kimsenin estetik olduğunu anlamadığı yüzümle uyumlu çok güzel bir burnum var ameliyatımın 2. Ayını doldurmak üzereyim ve size tavsiyem olmak isteyenler ersoy hocamla görüşmeden asla böyle ciddi bi karar vermesin


M
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kızıma burun operasyonu yapılması

Merhaba,
Ben Hacettepe Üniversitesinde öğretim üyesiyim .Kızım ilkokul 3. sınıfta okulda düşerek burnundan çok ciddi darbe almıştı . Çok basit gibi görünen bu olay üzerinde o zaman pek durmamıştık. Daha sonra burnunun kırıldığını farkettik . Aradan geçen zaman müdahale imkanını ortadan kaldırmıştı. Kızım büyüdükçe kırık sebebiyle oluşan nefes almakta yaşadığı zorluğun yanı sıra, yine aynı sebeple oluşan burnundaki kemerli görüntü estetik açıdan da rahatsızlık vermeye başlamıştı . Ameliyat olabilmesi için uygun yaşa gelince asistanlığından beri tanıdığım ve çok güvendiğim Doç. Dr. Ersoy Konaş 'ın kapısını çaldım. Alanında önde gelen uzmanlardan olduğunu bildiğim değerli meslektaşım ,ameliyat öncesinde ve sonrasındaki davranışları ile tüm hastalarına olduğu gibi bize karşı da kendisine saygınlık kazandıran, içindeki insan sevgisini ve meslek aşkını sergiledi. Hastaya yaklaşımı , güven verici tavrı o kadar tatmin ediciydi ki ,muayene sırasında "acaba burnun şekli şöyle mi olsa " diye beklentilerinizi , isteklerinizi dillendirmenizin çok gereksiz olduğunu , her konuda kararı tamamen kendisine bırakmanın en doğru davranış olacağını anlıyordunuz . Ameliyat sonrası çok rahat geçti ,her türlü gelişme beklendiği gibiydi . Sonuç ise beklenenin çok ötesinde muhteşem oldu . Son derece doğal ve "Bu yüzde ancak bu kadar güzel bir burun olur" dedirtecek kadar başarılıydı . Büyüğü ve hocası olarak kendisiyle gurur duyuyorum. Hacettepe Üniversitesinin şansı olarak değerlendiriyorum. Teşekkürler Doç. Dr. Ersoy Konaş.......


D
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Burun Estetiği

İçi ayrı problemli,dışı apayrı problemli olan burnumu mükemmel hale getirdiği için Ersoy Konaş hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.Ameliyat öncesi, sırası ve sonrasında yakın ilgi ve desteğini hiç eksik etmedi. Ameliyat öncesi çok araştırma yaptım ve araştırmalarım sonucunda bu kararı vemekle ne kadar haklı çıktığımı gördüm,tüm kalbime herkese Ersoy Hocamı öneririm.


J
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Güçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme)

Ersoy bey'e10 sene önce burun estetiği ameliyatı oldum tamamen onun tercihine bıraktım ve mükemmel bir sonuç ortaya çıkmıştı. Mamoplasti için başka bir doktor arayışına girmeden tekrar ersoy bey'le görüştüm ve yine hiç tereddütsüz kararı ona bırakarak ameliyatım gerçekleşti. ameliyat sonrasinda hic agrim olmadi diyebilirim (kas altından olmasına rağmen) sadece ilk gün biraz ve buna değer:) ameliyatımdan iki hafta sonra denize girebildim normal hayatıma daha özgüvenli bir şekilde geri döndüm. Vücut tipime göre taşıyabileceğim şekilde bir seçim yaptı doktorum. Ameliyat öncesinde ve sonrasında ilgili saygılı ve mükemmel bir insan:) Her zaman gözüm kapalı güvendim doktoruma ve bundan sonrada güvenirim. Kimseye etrafınıza aldırmadan kendi mutluluğunuz için bu ameliyattan çekinmeyin derim. Kesinlikle değer. Etrafımda korkmuyormusun çok cesaretlisin değermi sözlerine karşılık olarak verdiğim tek cevap ersoy bey varsa gerisi önemli değil olmuştur:)


M

Aralık 2016 da Ersoy hocaya burundan nefes zorluğu ve kemerden ötürü ameliyat oldum, Ersoy hoca kesinlikle bu işin babası. Hastaya olan saygısı ve sevecen yaklaşımı 10 numara 5 yıldız. Ben ameliyat öncesi burnum şöyle olsun böyle olsun hiç demedim her şeyi Ersoy hocaya bıraktım ve sonuç gerçekten çok güzel oldu, hastanın yüz anatomisine yakışır burunu gerçekten yapıyor Ersoy hoca. Doktor arayanlar kesinlikle Ersoy hocayı listelerine eklemeliler. Buradan Ersoy hocama tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum iyi ki varsınız hocam.


Merhaba ben 2 bucuk ay önce çift çene ameliyatı oldum. Olmadan önce beni çok rahatsız etmekteydi özellikle özgüven eksikliği fazlasıyla vardı insanlarla konusmaya utanırdım fotoğraf cekinmek hayatımda yoktu. Ameliyat olmaya karar verdiğimde akrabalarım arkadaşlarım bana kesinlikle olmamam gerektiğini daha kötü olabileceğini çok sorunlar yasıyacagımı zor bi ameliyat olduğunu söyleyip ikna etmeye çalıştılar ama ben kararlıydım çünki mutsuzdum. Başta kararlı olmak ve doktorunuza güvenmek çok önemli Ersoy Konaş bey hasta psikolojisinden anlayabilen hastasına karşı son derece ilgi ve alakalı bi doktor. Ersoy Konaş ı tanıdığımda birkez daha bu ameliyatı olmak için tereddüt etmedim ve şuan çok mutluyum ilk ay biraz da olsa zorluk ceksemde hiç birsey korktuğum gibi olmadı hatta agrılarım bile olmadı. Mutluluğumun sebebini Ersoy Konaş a borçluyum..


Yıllardır burnumu yaptırmak için araştırma yaptım. Birçok doktora gittim. Zor bir ameliyattı ve cesaret edemiyordum. Yaptığı burunları gördükten sonra kendisinden randevu aldım. Bana gittiğim hiçbir doktor Ersoy Hoca'nın verdiği güveni vermedi. Randevuda verdiği güven ve motivasyonla ameliyat oldum. Ameliyat öncesi, ameliyat anı ve ameliyat sonrası hastasını hiçbir zaman yalnız bırakmayan bir doktor. Sadece işinde başarılı bir cerrah değil aynı zamanda mütevazı biri. Hastalarının psikolojilerini de çok iyi anlayan sabırlı bir doktor.
Kendime olan güveni kazanmamı sağladı ve bu güvenle sadece 6 ayda hayatımda başarılara imza atmaya başladım. Bana kendime güvenmem gerektiğini de öğretti.
Herkes burnumu çok beğeniyor ve yeni tanıştığım insanlar burnumun estetik olduğunu anlamıyor. Ersoy Hoca'nın bilgi ve becerisine inanın. Kendinizi onun usta ellerine bırakın. İyi ki sizin gibi bir doktora ameliyat oldum. Ameliyat olmayı düşünen herkesin Ersoy Hoca ile bir kere görüşmesini isterim, görüştükten sonra ameliyat tarihinizi alıp bekleyeceksiniz. Ellerinize sağlık Hocam... Her şey için size minnettarım.


E

Yıllardır burnumun görüntüsünden memnun olmadığım için estetik ameliyat olmayı düşünüyordum fakat çok korkuyordum. Birkaç doktora muayene oldum fakat güvenemediğim için hep erteledim. Hacettepe üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalıştığım için bu konuda Ersoy hocanın çok iyi olduğunu duydum ve yanına gittim. Çok sıcak karşıladı ve çok gerçekçi bir şekilde değerlendirdi. O gün ameliyat Gününe karar verdik. Şu an ameliyatımın 3. Haftasındayım.Çok zorlu bir ameliyat olmasına rağmen Ersoy hoca çok başarılı bir şekilde ameliyatımı yaptı. Abartılı görüntüden uzak tamamen yüz yapıma uygun bir burnum var artık. Burun ameliyatı olmak isteyen herkes tereddütsüz Ersoy Hoca'yı tercih edebilir. Ben sonuçtan çok memnun kaldım eminim sizler de memnun kalırsınız.


C

Ben tıp son sınıf öğrencisiyim, Ersoy hocama 4. Sınıftan 5. Sınıfa geçerken 1 yıldan biraz fazla süre önce burnumdan estetik amaçlı ameliyat oldum. Kendisi son derece profesyonel yaklaşımlı ve hastasını dinleyen, onun isteklerini olabilirlik çerçevesinde değerlendirip ona sunan, hastanın içini rahatlatan bir hekim. Ben eğitimim gereği bir sürü hekimden ders aldım ve onların hastaya olan yaklaşımlarını gördüm. Bu sebeple değerlendirmemin daha objektif olduğunu ve bazı kriterlere dayandığını söyleyebilirim.
Burun ameliyatım için tek isteğim doğal yüzüme giden bir burun olmasıydı, Ersoy bey de tam olarak bun yaptı. Buna bağlıdır ki kimse ameliyat olduğumu anlayamıyor, söyleyince de ama çok doğal burnun hiç işlem yokmuş gibi diyorlar.
Süreç olarak ben tıbbi açıdan bilgi sahibi olsam da hasta olarak başıma gelecekleri bilmiyordum, kendisi beni bilgilendirdi. Süreç de aynen onun bahsettiği şekilde geçti.
Estetik ameliyatı kendi özgüvenini arttırmak ve kişisel mutluluk için olmak isteyenlerin, yapay değil doğal bir sonuç elde etmek isteyenlerin Ersoy hocama muayene olmasını şiddetle öneririm.
Bir büyüğüm ve meslektaşım olarak kendime örnek alacağım pek çok iyi hekimlik yaklaşımına sahio kendisi.


E

1 hafta önce burun ameliyatı oldum. Ersoy beyle tanıştıktan sonra başka bir doktor arama ihtiyacı hissetmedim ilk ve sondu. İnanılmaz güven verici,ameliyathaneye giderken bile tebessümünü görmek sakinleştirici etki yarattı:) sonuçtan da kesinlikle çok memnunum her şey olması gerektiği gibi..
Çok çok çok kibar ben hayatımda böyle naif bi insan görmedim asla unutamayacağım bir kişilik. Hiçbir şey yaptırmasanız bile tanışın derim,tanıdığım için çok mutluyum. Yolu hep açık olsun başarılarının devamını diliyorum. İyiki var <3


Hizmetler

Güçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme)


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Botoks Enjeksiyonu


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Burun Estetiği


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Kaş Kaldırma Kozmetik Cerrahisi


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Yüz Gerdirme


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti)


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Göz Kapağı Estetiği


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Redüksiyon Mammoplasti (Meme Küçültme)


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Göz Kapağı Germe


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Meme Küçültme


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Abdominoplasti


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Yağ Enjeksiyonları


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Kaş Estetiği


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Lazerle Yüz Estetiği


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Variköz Ve Spider Venlerde Kozmetik Cerrahi


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Fue Yöntemiyle Saç Ekimi


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Mikrodermabrazyon


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Vücut Şekillendirme


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Cilt Estetiği


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Lipoplasti


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Endoskopik Estetik Cerrahi


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Kulak Estetiği


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Liposakşın


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Rinoplasti


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Meme Büyütme


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Doku Eksikliklerinin Onarılması


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Boyun Germe(Kozmetik Cerrahi)


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Post-Bariatrik Cerrahi


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Genital Estetik


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Bariatrik Cerrahi


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Saç Ekimi


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Blefaroplasti


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Cilt Yenileme


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Botoks


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Meme Estetiği


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Dolgu


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Kozmetik Cerrahi


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Lazer Liposuction


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Dövme Silme


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Karın Germe - Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın)


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Dermabrazyon


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Baldır Protezi


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Deri Grefti Uygulaması


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Dudak Büyütme


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi


Lokal Anestezi


Samanpazarı Mah., Altındağ

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
38 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
H
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Burun Estetiği

Yıllardır burun ameliyatı olma hayalim vardı ama bir türlü içime sinen bir doktora rastlamamıştım bu yüzdende ameliyatımı hep erteledim taa ki ersoy hocamı tanıyana kadar. Ersoy hocanın başarılarını duyduktan sonra hemen kendisinden randevu aldım ve görüşmeye gittim. Ve hayatımda bu kadar ince, nazik,kibar, sevecen, sıcakkanlı bir doktorla karşılaşmamıştım. Görüşmeden bir kaç dakika sonra yıllardır ertelediğim ameliyatımı olmaya kesin karar verdim ve bir hafta sonra ameliyat oldum. Burnumun nasıl olacağını tamamiyle ersoy hocamın fikrine bıraktım iyikide öyle olmuş şuan çok şükür ki kimsenin estetik olduğunu anlamadığı yüzümle uyumlu çok güzel bir burnum var ameliyatımın 2. Ayını doldurmak üzereyim ve size tavsiyem olmak isteyenler ersoy hocamla görüşmeden asla böyle ciddi bi karar vermesin


M
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kızıma burun operasyonu yapılması

Merhaba,
Ben Hacettepe Üniversitesinde öğretim üyesiyim .Kızım ilkokul 3. sınıfta okulda düşerek burnundan çok ciddi darbe almıştı . Çok basit gibi görünen bu olay üzerinde o zaman pek durmamıştık. Daha sonra burnunun kırıldığını farkettik . Aradan geçen zaman müdahale imkanını ortadan kaldırmıştı. Kızım büyüdükçe kırık sebebiyle oluşan nefes almakta yaşadığı zorluğun yanı sıra, yine aynı sebeple oluşan burnundaki kemerli görüntü estetik açıdan da rahatsızlık vermeye başlamıştı . Ameliyat olabilmesi için uygun yaşa gelince asistanlığından beri tanıdığım ve çok güvendiğim Doç. Dr. Ersoy Konaş 'ın kapısını çaldım. Alanında önde gelen uzmanlardan olduğunu bildiğim değerli meslektaşım ,ameliyat öncesinde ve sonrasındaki davranışları ile tüm hastalarına olduğu gibi bize karşı da kendisine saygınlık kazandıran, içindeki insan sevgisini ve meslek aşkını sergiledi. Hastaya yaklaşımı , güven verici tavrı o kadar tatmin ediciydi ki ,muayene sırasında "acaba burnun şekli şöyle mi olsa " diye beklentilerinizi , isteklerinizi dillendirmenizin çok gereksiz olduğunu , her konuda kararı tamamen kendisine bırakmanın en doğru davranış olacağını anlıyordunuz . Ameliyat sonrası çok rahat geçti ,her türlü gelişme beklendiği gibiydi . Sonuç ise beklenenin çok ötesinde muhteşem oldu . Son derece doğal ve "Bu yüzde ancak bu kadar güzel bir burun olur" dedirtecek kadar başarılıydı . Büyüğü ve hocası olarak kendisiyle gurur duyuyorum. Hacettepe Üniversitesinin şansı olarak değerlendiriyorum. Teşekkürler Doç. Dr. Ersoy Konaş.......


D
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Burun Estetiği

İçi ayrı problemli,dışı apayrı problemli olan burnumu mükemmel hale getirdiği için Ersoy Konaş hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.Ameliyat öncesi, sırası ve sonrasında yakın ilgi ve desteğini hiç eksik etmedi. Ameliyat öncesi çok araştırma yaptım ve araştırmalarım sonucunda bu kararı vemekle ne kadar haklı çıktığımı gördüm,tüm kalbime herkese Ersoy Hocamı öneririm.


J
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Güçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme)

Ersoy bey'e10 sene önce burun estetiği ameliyatı oldum tamamen onun tercihine bıraktım ve mükemmel bir sonuç ortaya çıkmıştı. Mamoplasti için başka bir doktor arayışına girmeden tekrar ersoy bey'le görüştüm ve yine hiç tereddütsüz kararı ona bırakarak ameliyatım gerçekleşti. ameliyat sonrasinda hic agrim olmadi diyebilirim (kas altından olmasına rağmen) sadece ilk gün biraz ve buna değer:) ameliyatımdan iki hafta sonra denize girebildim normal hayatıma daha özgüvenli bir şekilde geri döndüm. Vücut tipime göre taşıyabileceğim şekilde bir seçim yaptı doktorum. Ameliyat öncesinde ve sonrasında ilgili saygılı ve mükemmel bir insan:) Her zaman gözüm kapalı güvendim doktoruma ve bundan sonrada güvenirim. Kimseye etrafınıza aldırmadan kendi mutluluğunuz için bu ameliyattan çekinmeyin derim. Kesinlikle değer. Etrafımda korkmuyormusun çok cesaretlisin değermi sözlerine karşılık olarak verdiğim tek cevap ersoy bey varsa gerisi önemli değil olmuştur:)


M

Aralık 2016 da Ersoy hocaya burundan nefes zorluğu ve kemerden ötürü ameliyat oldum, Ersoy hoca kesinlikle bu işin babası. Hastaya olan saygısı ve sevecen yaklaşımı 10 numara 5 yıldız. Ben ameliyat öncesi burnum şöyle olsun böyle olsun hiç demedim her şeyi Ersoy hocaya bıraktım ve sonuç gerçekten çok güzel oldu, hastanın yüz anatomisine yakışır burunu gerçekten yapıyor Ersoy hoca. Doktor arayanlar kesinlikle Ersoy hocayı listelerine eklemeliler. Buradan Ersoy hocama tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum iyi ki varsınız hocam.


Merhaba ben 2 bucuk ay önce çift çene ameliyatı oldum. Olmadan önce beni çok rahatsız etmekteydi özellikle özgüven eksikliği fazlasıyla vardı insanlarla konusmaya utanırdım fotoğraf cekinmek hayatımda yoktu. Ameliyat olmaya karar verdiğimde akrabalarım arkadaşlarım bana kesinlikle olmamam gerektiğini daha kötü olabileceğini çok sorunlar yasıyacagımı zor bi ameliyat olduğunu söyleyip ikna etmeye çalıştılar ama ben kararlıydım çünki mutsuzdum. Başta kararlı olmak ve doktorunuza güvenmek çok önemli Ersoy Konaş bey hasta psikolojisinden anlayabilen hastasına karşı son derece ilgi ve alakalı bi doktor. Ersoy Konaş ı tanıdığımda birkez daha bu ameliyatı olmak için tereddüt etmedim ve şuan çok mutluyum ilk ay biraz da olsa zorluk ceksemde hiç birsey korktuğum gibi olmadı hatta agrılarım bile olmadı. Mutluluğumun sebebini Ersoy Konaş a borçluyum..


Yıllardır burnumu yaptırmak için araştırma yaptım. Birçok doktora gittim. Zor bir ameliyattı ve cesaret edemiyordum. Yaptığı burunları gördükten sonra kendisinden randevu aldım. Bana gittiğim hiçbir doktor Ersoy Hoca'nın verdiği güveni vermedi. Randevuda verdiği güven ve motivasyonla ameliyat oldum. Ameliyat öncesi, ameliyat anı ve ameliyat sonrası hastasını hiçbir zaman yalnız bırakmayan bir doktor. Sadece işinde başarılı bir cerrah değil aynı zamanda mütevazı biri. Hastalarının psikolojilerini de çok iyi anlayan sabırlı bir doktor.
Kendime olan güveni kazanmamı sağladı ve bu güvenle sadece 6 ayda hayatımda başarılara imza atmaya başladım. Bana kendime güvenmem gerektiğini de öğretti.
Herkes burnumu çok beğeniyor ve yeni tanıştığım insanlar burnumun estetik olduğunu anlamıyor. Ersoy Hoca'nın bilgi ve becerisine inanın. Kendinizi onun usta ellerine bırakın. İyi ki sizin gibi bir doktora ameliyat oldum. Ameliyat olmayı düşünen herkesin Ersoy Hoca ile bir kere görüşmesini isterim, görüştükten sonra ameliyat tarihinizi alıp bekleyeceksiniz. Ellerinize sağlık Hocam... Her şey için size minnettarım.


E

Yıllardır burnumun görüntüsünden memnun olmadığım için estetik ameliyat olmayı düşünüyordum fakat çok korkuyordum. Birkaç doktora muayene oldum fakat güvenemediğim için hep erteledim. Hacettepe üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalıştığım için bu konuda Ersoy hocanın çok iyi olduğunu duydum ve yanına gittim. Çok sıcak karşıladı ve çok gerçekçi bir şekilde değerlendirdi. O gün ameliyat Gününe karar verdik. Şu an ameliyatımın 3. Haftasındayım.Çok zorlu bir ameliyat olmasına rağmen Ersoy hoca çok başarılı bir şekilde ameliyatımı yaptı. Abartılı görüntüden uzak tamamen yüz yapıma uygun bir burnum var artık. Burun ameliyatı olmak isteyen herkes tereddütsüz Ersoy Hoca'yı tercih edebilir. Ben sonuçtan çok memnun kaldım eminim sizler de memnun kalırsınız.


C

Ben tıp son sınıf öğrencisiyim, Ersoy hocama 4. Sınıftan 5. Sınıfa geçerken 1 yıldan biraz fazla süre önce burnumdan estetik amaçlı ameliyat oldum. Kendisi son derece profesyonel yaklaşımlı ve hastasını dinleyen, onun isteklerini olabilirlik çerçevesinde değerlendirip ona sunan, hastanın içini rahatlatan bir hekim. Ben eğitimim gereği bir sürü hekimden ders aldım ve onların hastaya olan yaklaşımlarını gördüm. Bu sebeple değerlendirmemin daha objektif olduğunu ve bazı kriterlere dayandığını söyleyebilirim.
Burun ameliyatım için tek isteğim doğal yüzüme giden bir burun olmasıydı, Ersoy bey de tam olarak bun yaptı. Buna bağlıdır ki kimse ameliyat olduğumu anlayamıyor, söyleyince de ama çok doğal burnun hiç işlem yokmuş gibi diyorlar.
Süreç olarak ben tıbbi açıdan bilgi sahibi olsam da hasta olarak başıma gelecekleri bilmiyordum, kendisi beni bilgilendirdi. Süreç de aynen onun bahsettiği şekilde geçti.
Estetik ameliyatı kendi özgüvenini arttırmak ve kişisel mutluluk için olmak isteyenlerin, yapay değil doğal bir sonuç elde etmek isteyenlerin Ersoy hocama muayene olmasını şiddetle öneririm.
Bir büyüğüm ve meslektaşım olarak kendime örnek alacağım pek çok iyi hekimlik yaklaşımına sahio kendisi.


E

1 hafta önce burun ameliyatı oldum. Ersoy beyle tanıştıktan sonra başka bir doktor arama ihtiyacı hissetmedim ilk ve sondu. İnanılmaz güven verici,ameliyathaneye giderken bile tebessümünü görmek sakinleştirici etki yarattı:) sonuçtan da kesinlikle çok memnunum her şey olması gerektiği gibi..
Çok çok çok kibar ben hayatımda böyle naif bi insan görmedim asla unutamayacağım bir kişilik. Hiçbir şey yaptırmasanız bile tanışın derim,tanıdığım için çok mutluyum. Yolu hep açık olsun başarılarının devamını diliyorum. İyiki var <3


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

 • Kistik Lezyon
 • Cilt Kesisi
 • Yüz Estetiği
Tümünü göster