Doç. Dr.

Ertan Aydın

verifiedCreated with Sketch.

Göğüs cerrahisi

3 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Son 30 gün içerisinde 128 profil ziyareti var

Dr. Ertan Aydın Koru Ankara Hastanesinde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S

  Annem, Fevziye Bayraktar' ı zatürre başlangıcı nedeniyle yoğun ağrılar içinde Koru hastanesine başvurduk. Doç .Dr. Ertan Aydın hocamızın muayenesi sonucu hastaneye yatış işlemi yapıldı .O andan sonraki tüm tedavi sürecinde doktorluğu yakın ilgisi, insanlığı ile alışkın olmadığımız ancak olmasını hep arzu ettiğimiz bir durum ile karşılaştık ve hiç bir tereddüt ve sıkıntı yaşamadık. .Bir doktor ancak bu kadar mesleğine aşık bu kadar fedakar olabilir. Annem 5 mart 2018 tarihinde yatış yapıp 13 mart 2018 de çıkış yaptı. Bu süreç içinde tatil günleri de dahil olmak üzere günde belki de 3 / 4 defa hastanın yanına gelip hem tedavi hem hastaya yakın ilgi ile psikolojik bir bağ kurabilen az rastlanabilen ender doktorlardan.
  Hem mesleki hem insanı yönü müthiş. Bu arada Koru hastanesi 14.kat çalışanlarına ; sağlık çalışanından diğer görevli personeline en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Hocamız, Doç. Dr. Ertan Aydın beyin mesleğindeki başarısının devamını ve meslek aşkı ile insanlığını kaybetmemesini diliyoruz. Koru hastanesi koordinatörü Aysun Aybar ' a ilgi ve yardımlarından ve de Ertan bey ile karşılaşmamıza vesile olduğu için teşekkürler.
  Tüm sağlık çalışanlarına
  Saygılarımızla
  Sevim Bayraktar

 • E

  Sn. Hocamız Ertan Aydın ile annemin akciğerinde tespit edilen bir kitle sebebi ile tanıştık. Bizim için çok stresli olan bu dönemde güleryüzü , tatlı dili ve tüm içtenliğiyle her sorumuza yanıt vermesi , olumlu yaklaşımı, çok iyi bir doktor olmasının yanı sıra insanlığı ile de bizi çok rahatlatmıştır. Kendisinin muhteşem ellerinde gerçekleşen zor bir operasyon sonrası annem kısa sürede toparlandığı gibi ameliyat sonrasında da bize yol göstermiş ve yaptığı işin takipçisi olmuştur. Böylesine bir doktorun varlığı hem biz hastalar için hem de tıp camiası için bir nimettir. Bu sebeple başta Sn. hocamız Ertan Aydın olmak üzere Koru hastanesi koordinatörü Sn. Aysun Aybar'a , göğüs cerrahisi yoğun bakım çalışanlarına ve göğüs cerrahisi servisinde çalışan herkese güleryüz ve ilgileri için çok teşekkür ederiz. Sn. Hocamıza meslek yaşamında başarılar dilerim.

 • Ö

  Sayın Doç.Dr.Ertan AYDIN hayatımda tanıdığım en başarılı doktorlar arasında.Hastalığım esnasında büyük bi sabırla tüm endişelerimle başa çıkmama yardımcı oldu.Bi abi gibi yol gösterdi,ilgilendi,bana ve aileme destek çıktı.Kendisine burdanda çok teşekkür ediyorum.Kırıkkaleden saygılar sunuyorum

Hakkımda