Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (2)

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Diyetisyen Randevusu

Online Danışmanlık

Online Diyet +7 daha fazla

Randevu

Diyabet Diyeti

Gebelik Ve Emziklilikte Beslenme

Tümünü göster


Online Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Online Danışmanlık

Online Diyet


Özgeçmiş

Hakkımda

Lisans eğitimimi İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi %100 İngilizce Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde tamamladıktan hemen sonra Acıbadem Üniversitesi'nde...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Sağlıklı Beslenme
  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


GaziantepGaziantep


Online DanışmanlıkGaziantep


Online DanışmanlıkGaziantep

Diğer Hizmetler


GaziantepGaziantepGaziantepGaziantepGaziantepGaziantep

13 hasta yorumu

Genel skor

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Kişiye Özel Diyetler

Esra Hanım'dan çok memnunum. Mesleğini severek yapan, ilgili ve pozitif bir kişiliğe sahip. Klasik diyet listeleri ile değil, kişiye özel uygulamaları sayesinde sıkılmadan ve zorlanmadan diyet sürecini yönetmeme yardımcı oldu. Verdiği haftalık program ile 2 aylık süreçte 10 kg verdim. En önemli noktalardan biri, yağ oranım ve metabolizma yaşım hatırı sayılır şekilde düşerken, kas oranımın artışıydı. Kendisinden kilo vermenin yanı sıra sağlıklı yaşam konusunda da çok faydalandım. Kesinlikle tavsiye ederim.


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Online Danışmanlık Online Diyet

1 ayda esra hanımla birlikte 4 kg verdim kendisinden çok memnunumİlk kez online diyet yapıyorum ve bu beni hiç zorlamadı.


G

Güler yüzlü, sevimli bir diyetisyen. Diyet listeleri çok güzel, uygulanabilir.Demoralize olduğumda beni motive edip tekrardan diyete devam etmemi sağlayan iyi bir insan.1 ayda 6 kilo verdim.Kolaylıkla uyguladığım listelerdi ama uygulayamadığımda da yardımcı oldu. Aç kalmadan kilo verdim.İnsülin direncim vardı, sağlıklı beslenince kan değerlerim dengelendi.


Z

Genç olmasına rağmen çok harika,işini iyi bilen, danışanlarını sürekli takip eden iyi bir diyetisyen olduğunu düşünüyorum.Covid nedeniyle ara verdim ama daha sonra tekrardan danışanı olacağım.Sağlıklı yaşam için tercih ettim, çok faydası oldu.Kendimi daha zinde hissettim, bir kaç kilo vermek istiyordum ve onları da verdim.Sağlıklı beslenmeye başladım.


T

Gayet memnun kaldım Esra Hanım'dan.Beni yormayan bir diyet yazdı, bir sıkıntı yaşamadım.Devam ediyorum, diyetin yanında sporu da tavsiye etti. Kilo verme sürecime devam ediyorum.Kendisi güleryüzlü, bir sıkıntı yaşamadım. Yaklaşık 4 haftada 4,5 kilo verdim. Kilo vermeye devam ediyorum ve 2 ay daha destek alacağım. Ailemde şeker hastalığına yetkinlik var. Bende de var mı diye düşündüğüm için karbonhidratı düşük, proteini yüksek bir diyet uyguluyoruz. Bünyeme ve bana uygun bir diyet listesi hazırladı.Giden arkadaşlarım da oldu, hepimize farklı diyetler yazdığını fark ettik, bu hoşumuza gitti.


S

Biz Esra Hanım ile bir süredir beraber çalışıyoruz. Takviye alıyorum. Hamileliğimin 2. ayındayım ve sağlıklı beslenme konmusunda danışıyorum. Çok memnunum. Günlük hayattaki beslenme düzenimi iyileştirdim. Daha sağlıklı besleniyorum. Neyin beni zinde tutacağı konusunda yönlendiriyor. Çalışan biriyim ve sağlıklı beslenmek bu durumda zor oluyor. Ama her konuda destekçim. Beni sıkı takip ediyor ve motive ederek yönlendiriyor.


Y

Ben ilk gittiğimde kilom biraz yüksekti. Çok hareketsizdim. Yaklaşık 1,5 ayda 8 kilo verdim. Hareket kabiliyetim arttı. Artık daha mutluyum. Hayatım düzene girdi. Listeleri benim hayatıma göre düzenledi. Bana uygun ve esnek davrandığı için, ayrıca ikna edici olduğundan bir danışan olarak memnun kaldım.


A

Anlayışlı ve güleryüzlüydü. Beni gerçekten anlayıp uygulayabileceğim makul bir diyet verdi.Aşırı kısıtlamaları olmadı.Başlayalı kısa bir zaman oldu.Şimdiden 3 kilo verdim.Hafif insülin direncim vardı. Açlık krizlerimin üstesinden geldik. Sağlıklı besinler tüketiyorum. Şimdilik iyi gidiyor ve devam edeceğim.


K

Memnun kaldım, zayıfladım. Amacıma ulaştım. Sosyal medyadan buldum kendisini.Verilen listeler bana uygundu, kolaylıkla uyguladım.Bir problem yaşamadım, hedefime 6-7 kilo kaldı.Yeme alışkanlıklarım değişti.


Ö

Ben çok memnunum.Ben bilmeden gittim tesadüfen fakat çok memnunum.Kilo vermek için gittim.Süreçte olumlu ve çok başarılı sonuçlar elde ettim.5 haftada 10 kilo verdim.Verilen listeleri çok rahat uyguladım, o kadar iyi ayarladı ki diyet listesi uygulayamadığım zamanlarda alternatif de sunmuştu.Hem başarılı buldum hem de danışanın sürecini çok iyi takip ediyor.Ben çok memnunum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Lisans eğitimimi İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi %100 İngilizce Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde tamamladıktan hemen sonra Acıbadem Üniversitesi'nde...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Sağlıklı Beslenme
  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
Tümünü göster

İlgili aramalar