Son 30 gün içerisinde 78 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:37 izmit, İzmit, Kocaeli
Medar Tıp Merkezi


Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi
0850 333..... Numarayı göster

Diyetisyen Randevusu


Online Danışmanlık


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Banka Havalesi

Online Danışmanlık

A-Bing

Alkali Diyet +40 daha fazla

Aralıklı Oruç Diyeti

Bariatri Diyetisyenliği

Bağışıklık Güçlendirici Diyetler

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Diyetisyen Esra Temirkıran; ,ilk ve orta öğretimini Ankara'da tamamladıktan sonra 2010 yılında kazanmış olduğu Ege Üniversite Beslenme ve Diyetetik Bö...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Şişmanlık (Obezite)
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Kilo Problemi
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü (2014)


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No:37 izmit, Kocaeli

Ücretler Hakkında

Medar Tıp MerkeziOnline Danışmanlık

Diğer Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

35 hasta yorumu

Genel skor

H

Esra Hanım çok değerli birisi. Kendisiyle araştırmalarım sonucunda görüşme sağladım. Çok memnun kaldım. Verdiği diyet listelerinde hiç zorluk yaşamadım.Bu yüzden çok memnun kaldım. 2 ay kadar danışmanlık hizmeti aldım. Belirli nedenlerden dolayı ara verdim.Bu ara tekrar görüşme sağlamayı düşünüyorum. Çok kilom yoktu, birkaç fazla kilom vardı.Onu da hemen zorlanmadan hallettik. Esra Hanım mükemmel bir uzman.


D

Esra Hanım'dan çok memnunum. Kendisi öncelikle neyi isteyip istemediğimizi sorarak beslenme tarzımıza ilişkin diyet listeleri hazırlıyor. 4-5 ay kadar danışmanlık hizmeti aldım. Birlikte 23 kilo verdim. Öğrenci olduğum için 2 ay ara verdim ama yakın zamanda tekrar görüşme sağlayacağım. Şeker hastasıyım. Esra Hanım'la ilk görüşmeye gittiğimde insülin kullanıyordum.Beslenme tarzımı değiştirdikten sonra doktorum insülini bırakmamı söyledi.Sadece ilaçlara devam ediyorum. Esra Hanım çok iyi birisi. Diğer uzmanlar gibi katı değil. Diyet kültürünün yanında daha çok psikolojik olarak biraz daha iyi olmamızı söyledi. Her şeyi yiyebileceğimi ama zamanında ve yerinde yiyeceğimi söylüyordu.Ona göre başarıyordum. Şeker hastası olmama rağmen rahat bir diyet süreci geçirdim. Sağlıklı besleniyor gibi hissettiğim için diyete devam ettim. Kısıtlama olmadığı için de yeme ataklarım olmuyordu.


A

Esra Hanım çok güleryüzlü ve saygılı bir hanımefendi. Kendisi isteklerimi dinleyerek bana özel diyet listeleri hazırladı. Esra Hanım'ın bilgilendirmesi çok güzeldi. Ben çok memnun kaldım. Ameliyat oldum ve hastanenin kendisinden destek aldığı bir diyet olduğu için görüşme sağladım. Verdiğim kilolardan sonra kolesterol gibi bazı değerlerim düzeldi.


I

Esra Hanım'dan gayet memnun kaldım. Kendisinin davranışını, yönlendirmesi, detaylı ölçümümü yapmasından memnunum. Bilgilendirmesi güzel, ortak nokta bulup yapılacak diyet listelerini gayet başarıyla hazırlayan bir uzman. Ağustos ayında görüşme sağlamaya başlamıştım.Şu anda devam etmiyorum ama ilk fırsatta eşimle birlikte görüşme sağlamayı düşünüyorum. Verdiği diyet listeleri benim ölçümlerime, kan tahlillerime göre, bana özel hazırlandığı için zorluk yaşamadım.


E

Esra Hanım insanları gerçekten dinleyen, işini zevkle yapan, oldukça başarılı bir uzman. Benim sevip sevmediğim yiyecekleri anlayıp, o şekilde diyet listeleri hazırladı.Bana çok güzel bir şekilde bayağı kilo verdirdi. Kendisi danışanlarını her gördüğünde hatırlıyor. Kendisiyle araştırma üzerine görüşme sağladım. Verdiği diyet listelerini uygularken zorluk yaşamadım. Daha öncesinde de farklı diyetisyenlerle görüşme sağlamıştım ama Esra Hanım'ın verdiği diyet listeleri daha kolaydı. Sevip sevmediğim yiyeceklerden, içeceklerden hazırladı. Kemik hastasıyım, kemiklerimin beslenmesi gerekiyor.Kolajen ve vitamin kullanıyorum. Ayağımdaki rahatsızlıktan dolayı hareket edemiyordum, yürüyemiyordum. Verdiğim kilolar sayesinde yürümeye başladım. Hem kemiklerim beslendi hem de kilo verdim. Esra Hanım'dan çok memnun kaldım.


S

Esra Hanım çok tatlı dilli bir kadın. Kendisi danışanlarının yediğine, içtiğine saygı duyarak işlem yapan, seçenekler sunan, danışanını yıpratmayan bir uzman. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalıştığı kurum tercih ettiğim bir hastane, bu yüzden Esra Hanım ile görüşme sağladım. İyi ki de kendisini tercih etmişim. Verdiği diyet listeleri bana özel hazırlandığı için zorluk yaşamadım. Tip 1 diyabetin var,buna göre hazırlandı. Diyetle birlikte kan şekerim düzene girdi. Diğer çalıştığım uzmanlar kilo verme odaklı çalışmışlardı ama Esra Hanım'ın daha çok kan şekerimin düzenlenmesine yönelik çalışması hoşuma gitti. Diyetle birlikte kan şekerim düzene girdi. Öncesinde hipoglisemi, yüksek şeker oluyordu ama bu süreçte herhangi bir problem yaşamadım. Kan şekerim düzene girdiği ve kilo verdiğim için seanslarımı sonlandırdım. Tekrardan ihtiyacım olursa eğer kendisini tercih ederim.


Ö

Esra Hanım'dan memnundum, tanıdığım vasıtasıyla kendisine ulaşmıştım.Kendisine kilo vermek amaçlı gitmiştim. 8-9 kilo kaybım oldu 1.5 ayda.Güzel listeler hazırladı, benim için çok güzeldi herşey. İletişimimiz çok iyiydi.Ara verdik ama devam edeceğiz kendisiyle. Danışmak isteyen herkese tavsiye ederiz.


K

Esra Hanım'a tavsiye üzerine ulaşmıştım.Çok büyük faydaları oldu, kilo veremiyordum.Sayesinde yeniden kilo vermeye başladım, güzel devam ediyor.Hala devam ediyoruz görüşmeye.1 ayda 4 kiloya yakın kaybım oldu.Listeler her evde bulunan şeylerle yapılıyor, kolay ulaşabiliyor.Hiçbir şekilde aç kalmıyorsunuz.Çok sıcakkanlı ve samimi, güleryüzlü,çok memnunum kendisiyle görüşmekten. Özellikle teşvik edici tarifleri var, ilgileniyor sürekli.


F

Tanışalı 1.5 ay oldu, çok güzel ilerliyoruz. 7.5 kilo verdim.Çok memnunum kendisinden.Listelerimi hazırlarken bana neyi yiyip yemediğimi soruyor.Hafta içerisinde yiyemediğim şeyleri sorup değiştiriyor. Bana göre diyet listesi hazırlıyor.Kilo veremediğimiz zaman mütevaziliğini çok beğendim.Bizden biri gibi,arkadaş gibi yaklaşıyor.Seviyorum Esra Hanım'ı.


A

İyi bir danışman, çok güleryüzlü.Evde olan ürünlerle program hazırlıyor.Bütçeyi zorlamayacak şekilde listeler hazırlıyor.Aç kalmadan listelerimi uyguluyorum.2 ayda 4 kilo kaybım oldu.Ben normalde farklı bir diyetisyene gidiyorum.Bir yerde kendisiyle karşılaştım ve güleryüzünü görünce yanına gittim.Çok memnun kaldım,devam etmeyi de düşünüyorum.Tavsiye ediyorum herkese.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Diyetisyen Esra Temirkıran; ,ilk ve orta öğretimini Ankara'da tamamladıktan sonra 2010 yılında kazanmış olduğu Ege Üniversite Beslenme ve Diyetetik Bö...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Şişmanlık (Obezite)
 • Diyabet (Şeker Hastalığı)
 • Kilo Problemi
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü (2014)

Deneyimler

 • Ankara Üniversitesi / ANKARA
 • Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi /ANKARA
 • Kişiye Özel Paket Diyet Yemek ve Beslenme Danışmanlığı / KOCAELİ


Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar