Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Ertuğrul, Nilüfer, Bursa
Elita Diş Polikliniği

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Diş Hekimi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

23 Temmuz 1991 İstanbul doğumluyum. Liseyi Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi'nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi'ni ...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diş Çapraşıklığı
  • Diş Çene ve Yüz Bölgesi Gelişim Yetersizlikleri
  • Diş Eksikliği
Tümünü göster

Hizmetler


Ertuğrul, Bursa

Elita Diş Polikliniği

11 hasta yorumu

Genel skor

I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Elita Diş Polikliniği Diş Hekimi Randevusu

Daha önce aynı hekimden 2 defa ortodonti tedavisi görüp asla istediğim sonucu alamamıştım. Yanlış tedavilere maruz kalmıştım ve dişlerim hala yamuktu. Ezgi hanım söz verdiği gibi 6 ay gibi kısa bir sürede dişlerimi olmasi gereken haline getirdi. Istedigim görünüşe beni ulaştırdı. Kendisinden çok memnun kaldım. Iletisimi, detaylı bir şekilde sizi bilgilendirmesi ve güleryüzüyle işini cok iyi yapan bir hekim. Tum samimiyetimle herkese tavsiye ederim, inanın tercih edeceğiniz en doğru hekim.

Dt. Ezgi Koç

Çok teşekkür ederim İ. Hanım, hayat size daima kendiniz gibi güzellikler getirsin


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Elita Diş Polikliniği Diş Hekimi Randevusu

Ortodonti tedavisi uzun bir süreç olmasına rağmen Dr hanım süreci hızlı yönetiyor, gerekli bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri yapıyor. En önemlisi de randevuları hiç aksatmaz ve tam söylediği saatte hastayı görür. Aldığım hizmetten çok memnunum

Dt. Ezgi Koç

Çok teşekkür ederim harika yorumunuz için :')


S

Ezgi Hanım'dan çok memnunum. Kendisi ilgili, güleryüzlü bir doktor. Benim için birebir vakit ayırıp yardımcı oluyor. Ezgi Hanım her 2 şubede hizmet veriyor.Bana uzak olan şubede daha çok hizmet vermesinden yana muzdaribim ama kendisinden çok memnunum. Ben kaplama tedavisi için gittim. Kendisi ve diğer doktorum bu durumun zararlı olacağını söyleyerek beni teşvik etti. Normalde zor ikna olan birisiyim ama beni ikna etti. 5 aydır ortodonti tedavisi görüyorum. İnşallah sürecim güzel geçer ve tedavimi tamamlarız.

Dt. Ezgi Koç

Güzel yorumunuz için çok teşekkürler❤️


R

Ezgi Hanım'dan çok memnunuz. Kızımın tel tedavisini yapıyor. Dişleri ve tedavisi gayet güzel devam ediyor. Tedavisinden dolayı çok mutluyuz. Doktor hanımın ilgisi ve alakasından da çok memnunuz.

Dt. Ezgi Koç

Çok teşekkür ederim❤️


E

Ezgi Hanım'dan çok memnunuz. Allah bin defa razı olsun. Çocuğumun dişlerinde çok bozukluk ve çenesinde eğrilik vardı. Kendisi tel tedavisi uyguladı. Çocuğumun çenesini düzeltti. Tedavimize ayda 1 olarak kontrollerimize devam ediyoruz. Son aşamalarına geldik. Ezgi Hanım'dan çok ilgi ve alaka gördük. Tedavisi çok güzel. Çocuğumuz hiçbir zaman rahatsızlık, sıkıntı çekmedi.

Dt. Ezgi Koç

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim❤️


M

Ezgi Hanım'dan çok memnunuz. Kendisi çok içten, dürüst, işini seven, hastalarıyla ilişkileri çok iyi olan bir doktor. Ezgi Hanım kızımın 2-3 tane dişinin tedavisini ve tel tedavisini yaptı. Tedavimiz devam ediyor. Yapılan tedavilerden çok memnunuz.

Dt. Ezgi Koç

Güzel yorumunuz için çok teşekkürler:)


F

Ezgi Hanım ortodonti tedavimi yaptı. Tedavi sürecim bitti. Tedavim gayet güzel ve hızlı geçti. Yapılan tedaviden memnun kaldım. Ezgi Hanım gayet profesyonel ve güleryüzlü bir doktor.

Dt. Ezgi Koç

Teşekkür ederim, geçmiş olsun. Kontrollerde görüşmek üzere:)


A

Ezgi Hanım'dan aldığımız hizmetten oldukça memnunuz. Kendisi kızımın ortodonti tedavisini yürütüyor. Tedavimiz başarılı bir şekilde devam ediyor. Uzun soluklu bir tedavi olmasına rağmen herhangi bir şikayetimiz olmadı. Ezgi Hanım süreç hakkında her türlü bilgilendirmeleri yaptı. Kendisinden memnun kaldığımız için ufak kızımın tedavisi bittikten sonra ortanca kızımın tedavisine başlayacağız.

Dt. Ezgi Koç

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim:)


C

Ezgi Hanım'a sosyal medyada denk geldim. Uzun süredir diş teli taktırmayı düşünüyordum ve araştırıyordum. Hesabında yaptığı paylaşımlara baktığımda işini aşkla yapan başarılı bir doktor olduğunu gördüm ve ertesi gün tereddüt etmeden gidip diş telini taktırdım. Şuan yaklaşık beş ay oluyor ve dişlerimde gözle görülür bir düzelme söz konusu. İlk ayki tel ağrısı dışında hiç bir şikayetim olmadı. Ezgi Hanım işini severek yapan, güler yüzlü, ilgili ve başarılı bir doktor. Emekleri ve ilgisi için teşekkür ederim

Dt. Ezgi Koç

Anlaşılabilmek çok mutlu etti beni. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.


G

Ezgi hanımla ortodontik tedaviye başladım yaklaşık 5 ay oldu ve çok memnunum güler yüzlü her soruma bıkmadan cevap veren hastalarıyla ilgilenen biR doktor herkese tavsiye ederim

Dt. Ezgi Koç

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

23 Temmuz 1991 İstanbul doğumluyum. Liseyi Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi'nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi'ni ...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Diş Çapraşıklığı
  • Diş Çene ve Yüz Bölgesi Gelişim Yetersizlikleri
  • Diş Eksikliği
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (1)

Röportaj

İlgili aramalar