Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 544 profil ziyareti var

Tıp eğitimini 1999 yılında Hacettepe İngilizce Tıp ta tamamladı. Genel Cerrahi eğitimini Dışkapı SSK Egt. ve Arş. Hastanesinde tamamladı. 2013 yılında doçent oldu. daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Aşağıdan uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • 38 adet fitiktan dolayi göbek fıtığı ameliyatı oldum büyük bir yama var batın bölgemde tüp mide ameliyatı olabilirmiyim hiçbir hastalığım yok ve hiçbir ilaç kullanmıyorum teşekkür ederim iyi günler

  DOKTORUN CEVABI:

  Göbek Fıtığindan ameliyat olmuş olan hastalar da obezite ameliyatı olabilirler. Bu ameliyatı zorlaştırır. Riskler biraz daha artar. Ama ameliyat olamaz Diya bi durum söz konusu değil.

 • annemin kabızlık sorunu vardı. prof.dr a gittik bize kalın bağırsağın uzun olduğunu söyledi ameliyat oldu. dr ameliyat esnasında dar bırakmış birleştirdiği yeri. annem daha kötü olunca doktoru kalın bağırsağı alıp ince bağırsağı makata bağlıycağını söyleyince bizde kabul etmedik. başka doktorlara gittik… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Kalın bağırsak ameliyatından sonra anastamoz dediğimiz birleşim yerinde darlık gelişebilir.bunun tedavisi bazen çok zor olabilmekte. Bu hastanın öncelikle iyi değerlendirilmesi ve sorunun iyi anlaşılması… Daha fazla

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Tıp eğitimini 1999 yılında Hacettepe İngilizce Tıp ta tamamladı. Genel Cerrahi eğitimini Dışkapı SSK Egt. ve Arş. Hastanesinde tamamladı. 2013 yılında doçent oldu.

Mezun Olunan Okullar

 • Karapınar Lisesi 1985-1992
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - İngilizce tıp, 1992 - 1999
 • Dışkapı SSK eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği

Deneyimler

 • Dışkapı Eğitim ve araştırma Hastanesi
 • Elazığ Harput Devlet hastanesi, Genel Cerrahi Uzmanı,
 • Ankara Etlik İhtisas Eğitim ve araştırma hastanesi Hastanesi, Başasistan,
 • Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • Malatya İnönü Ünüverstesi Karaciğer Transplantasyon Merkezi
 • Özel Minasera Aldan Hastanesi
daha fazla

Fotoğraflar

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Tüp mide ameliyatı sürecinde "Ben doktorum" egosu olmayan nadir doktorlardan,Muayenede her şeyi anlatan, testler sırasında ilgilenen, yüzünden gülümsemeyi eksik etmeyen doktor Ameliyat masasında tüm ekibin ilgisi ve rahatlatması hepsi mükemmeldi. Eve çıkalı 2 gün oldu. Hastanede yattığım sırada sürekli ilgililerdi.
  Çok rahat geçirdim çok şükür.
  Önce Fahri bey'e Özlem hanıma ve tüm ekibe teşekkür ederim. Zayıf günler bizi bekler.

 • Allah razı olsun Fahri hocam . Bizim icin soru işaretleri ile dolu bu surecin her aşamasında yardimlariniz için cok teşekkürler. Annem eve bu gun döndü. 10 gun oldu ameliyat olali Şimdiden sonuçlarıni aldik(-6kg) ve nerdeyse normal yaşamına dönmüş durumda.

  Doç. Dr. Fahri Yetişir2016-05-16

  Ben teşekkür ederim bu nazik tavrınızdan dolayı. İnşallah her şey yolunda gider ve anneniz bu yılın sonunda 50-60 kilo civarında verir diye düşünüyorum. Sağlıcakla kalın, görüşmek üzere.

 • Bende 8 gün önce tup mide ameliyati oldum 8 gunde 5 bucuk kilo verdim henuz hocama binlerce kez teşekkür ederim ilgisinden dolayı çok iyi niyetli bir doktor Rabbim eşine ailesine cocuklarna bagislasin

 • Şimdiye kadar gördüğüm en muhteşem doktor. İşini seven ve gerçektek işinin ehli. 16.03.2015 mide ameliyatı oldum.,ne ağrı ne sızı aynı gün yürüyüş yaptım hiçbir şikayetim olmadı. Önce ALLAH hamdu senalar olsun sonradan Fahri hocam dan ALLAH razı olsun.

  Doç. Dr. Fahri Yetişir2015-03-21

  Ben teşekkür ederim.

 • gördüğüm en mükemmel doktorsunuz o kadar şanslıyım ki sizin gibi bir doktorla karşılaştım bugün yaşıyorsam eğer önce allah sonra da sizin sayenizde o kadar ameliyattan sonra tekrar hayata dönmek cok güzel. gece gündüz demeden hafta sonuda dahil olmak üzere hep geldiniz kontrole bir çok şey kaybettim bebeğimde olmak üzere herseye rağmen ayaktayım ya o cok güzel binlerce kez teşekkür etsem az bunu biliyorum.siz mükemmel bir insan ve hekimsiniz.

  Doç. Dr. Fahri Yetişir2015-02-25

  Bu bizim görevimiz Tubacım, ben teşekkür ederim. Bütün bu uzun tedavi sürecinde senin gibi hastaların bakışındaki pozitif enerji ve yardım isteyen bakışlar bana tükenmez bir enerji vermektedir. Bütün bu ağır ameliyatların ardından senin gibi hastaların ölüme doğru giderken birden dönüp hayata sarılması ve hızlıca iyileşip ayağa kalkması ve minik bir gülümsemesi benim tüm yorgunluğumu aldığı gibi senin gibi nice hastaların ameliyatına girip gece gündüz savaşacak güç vermektedir. Allah sana, kocana ve ailene nice mutlu seneler bahşetsin. Kendine iyi bak. kontrollerini aksatma. sevgiler...

 • obezite ameliyatımı fahri bey yaptı.22 eylül de ameliyat oldum ve şuandan tam anlamıyla 32 kilo verdim...kendisine sonsuz şükranlarımı iletiyorum...benimle hasta yatağımda defalarca gelip beni sorması,ilgisi kısaca doktorumu anlatmaya kelimeler yetmez...kendisine çok teşekkür ederim...

  Doç. Dr. Fahri Yetişir2015-01-21

  Ben teşekkür ederim.

 • Şişmanlık ameliyatı olmak için arkadaşımın önerisi ile kendisine başvurdum. Yaklaşık 45 gün önce ameliyat oldum ve şu anda yaklaşık 30 kg verdim. Ameliyattan önce bana yapılacak işlemleri anlatış şekli ve ameliyat sonrası ilgisi beni fazlası ile memnun etti. Allah ondan razı olsun....

  Doç. Dr. Fahri Yetişir2015-01-21

  Bu birazda senin başarın bence senin de tedaviye uyumun muhteşem.

 • Bugün ilk defa muayene oldum kendisine ve gösterdiği ilgiyi çok beğendim. Psikolojik olarak rahatlatması dahi çok önemli. Herkese tavsiye ederim.

  Doç. Dr. Fahri Yetişir2015-01-21

  Çok teşekkür ederim

 • Çalışmaktan bu kadar keyif alan başka bir doktor tanımadım, ameliyat yapmayı bu kadar çok seven ve o kadar ameliyatlar sonrasın da bu kadar güler yüzlü olabiliyor. Kendine has bitmez bir enerjisi var gibi görünmekte. Sabah geldiğinde tüm daha hiç kimse gelmemişken gelir ve hastalarına bakar akşam da hastalarına bakmadan çıkmaz.

  Doç. Dr. Fahri Yetişir2015-01-21

  Bunlar bizim görevimiz, ama yine de çok teşekkür ederim

 • En çok sevdiği şey bence ameliyat yapmak, çalışmak, çalışmak ve çalışmak. Sabah hastaneye en erken gelen ve gelir gelmez de bizleri ziyaret eden o bölümdeki tek doktordu diyebilirim. Kendi hastasının her şeyini takip eder, hastaneden çıktıktan sonrada kontrole gelince her şeyimizi inceleyen bir doktor. Bence bu bölümle ilgili sorunu olan herkese tavsiye ederim.

  Doç. Dr. Fahri Yetişir2016-04-18

  Çok teşekkür ederim.

 • Çok Çok çalışkan, bazen anlattıklarını anlamazsanız kızar fakat çok iyi niyetli ve hastası ile bir akrabası olsa anca bu kadar ilgilenir. Sert kişiliğinin altında bence çok ama çok duygusal ve sağ duyulu bir kişilik yatmaktadır. Hastane deki diğer çalışanların da eksikliklerini gidermek için var gücü ile çalışan bir hekim. Bence tek kelime ile mükemmel bir hekimdir.

  Doç. Dr. Fahri Yetişir2016-04-18

  Çok teşekkür ederim.

 • Hastaları ile çok samimi ilgilenen çok çalışkan, istekli, yenilikçi ve hastalarını iyileştirmek için sonuna kadar mücadele eden bir doktor. Bence bu hastanede çalışıyor olması bizim için bir şans diye düşünüyorum.

  Doç. Dr. Fahri Yetişir2016-04-18

  Çok teşekkürler

 • Çok iyi bir insan ve hastası için elinden gelenin en iyisini yapmayı arzulayan ve bunu başarmak için çok çalışan, hastaları ile net bir iletişim kuran hastalarını ve mesleğini seven başarılı bir insandır.

  Doç. Dr. Fahri Yetişir2016-04-18

  Çok teşekkürler