Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 705 profil ziyareti var

Tıp eğitimini 1999 yılında Hacettepe İngilizce Tıp ta tamamladı. Genel Cerrahi eğitimini Dışkapı SSK Egt. ve Arş. Hastanesinde tamamladı. 2013 yılında doçent oldu. daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (66)

 • acil lütfen

  mezenşimal tümör kansermidir. yapılan 8x7.5x8 cm boyutlarında yumuşak doku kitle izlenmiştir yazıyor.

  DOKTORUN CEVABI:

  Selamlar
  Evet kanser demektir fakat kanserin her türü aynı değildir. Pataloji sonucunun tamamını görmek lazım.

 • Sol memede yanma

  Sol meme yaninda bikac yildir devam eden yanma var ve nefes alirken sanci olusuyor. Hangi bolume gitmem gerekiyor?

  DOKTORUN CEVABI:

  Selamlar
  Genel cerrahi bölümüne muayene olabilirsiniz sonrasında gerekirse başka bölüme sizi yönlendirebilir.

Tüm cevapları kontrol et (66)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Tıp eğitimini 1999 yılında Hacettepe İngilizce Tıp ta tamamladı. Genel Cerrahi eğitimini Dışkapı SSK Egt. ve Arş. Hastanesinde tamamladı. 2013 yılında doçent oldu.

Mezun olunan okullar

 • Karapınar Lisesi 1985-1992
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - İngilizce tıp, 1992 - 1999
 • Dışkapı SSK eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği

Deneyimler

 • Dışkapı Eğitim ve araştırma Hastanesi
 • Elazığ Harput Devlet hastanesi, Genel Cerrahi Uzmanı,
 • Ankara Etlik İhtisas Eğitim ve araştırma hastanesi Hastanesi, Başasistan,
 • Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • Malatya İnönü Ünüverstesi Karaciğer Transplantasyon Merkezi
 • Özel Minasera Aldan Hastanesi
daha fazla

Fotoğraflar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Tüp mide ameliyatı sürecinde "Ben doktorum" egosu olmayan nadir doktorlardan,Muayenede her şeyi anlatan, testler sırasında ilgilenen, yüzünden gülümsemeyi eksik etmeyen doktor Ameliyat masasında tüm ekibin ilgisi ve rahatlatması hepsi mükemmeldi. Eve çıkalı 2 gün oldu. Hastanede yattığım sırada sürekli ilgililerdi.
  Çok rahat geçirdim çok şükür.
  Önce Fahri bey'e Özlem hanıma ve tüm ekibe teşekkür ederim. Zayıf günler bizi bekler.

 • çok memnunum

  Allah razı olsun Fahri hocam . Bizim icin soru işaretleri ile dolu bu surecin her aşamasında yardimlariniz için cok teşekkürler. Annem eve bu gun döndü. 10 gun oldu ameliyat olali Şimdiden sonuçlarıni aldik(-6kg) ve nerdeyse normal yaşamına dönmüş durumda.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Fahri Yetişir ( 16 Mayıs 2016)

  Ben teşekkür ederim bu nazik tavrınızdan dolayı. İnşallah her şey yolunda gider ve anneniz bu yılın sonunda 50-60 kilo civarında verir diye düşünüyorum. Sağlıcakla kalın, görüşmek üzere.

 • çok memnunum

  Bende 8 gün önce tup mide ameliyati oldum 8 gunde 5 bucuk kilo verdim henuz hocama binlerce kez teşekkür ederim ilgisinden dolayı çok iyi niyetli bir doktor Rabbim eşine ailesine cocuklarna bagislasin

 • çok memnunum

  Şimdiye kadar gördüğüm en muhteşem doktor. İşini seven ve gerçektek işinin ehli. 16.03.2015 mide ameliyatı oldum.,ne ağrı ne sızı aynı gün yürüyüş yaptım hiçbir şikayetim olmadı. Önce ALLAH hamdu senalar olsun sonradan Fahri hocam dan ALLAH razı olsun.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Fahri Yetişir ( 21 Mart 2015)

  Ben teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  gördüğüm en mükemmel doktorsunuz o kadar şanslıyım ki sizin gibi bir doktorla karşılaştım bugün yaşıyorsam eğer önce allah sonra da sizin sayenizde o kadar ameliyattan sonra tekrar hayata dönmek cok güzel. gece gündüz demeden hafta sonuda dahil olmak üzere hep geldiniz kontrole bir çok şey kaybettim bebeğimde olmak üzere herseye rağmen ayaktayım ya o cok güzel binlerce kez teşekkür etsem az bunu biliyorum.siz mükemmel bir insan ve hekimsiniz.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Fahri Yetişir ( 25 Şubat 2015)

  Bu bizim görevimiz Tubacım, ben teşekkür ederim. Bütün bu uzun tedavi sürecinde senin gibi hastaların bakışındaki pozitif enerji ve yardım isteyen bakışlar bana tükenmez bir enerji vermektedir. Bütün bu ağır ameliyatların ardından senin gibi hastaların ölüme doğru giderken birden dönüp hayata sarılması ve hızlıca iyileşip ayağa kalkması ve minik bir gülümsemesi benim tüm yorgunluğumu aldığı gibi senin gibi nice hastaların ameliyatına girip gece gündüz savaşacak güç vermektedir. Allah sana, kocana ve ailene nice mutlu seneler bahşetsin. Kendine iyi bak. kontrollerini aksatma. sevgiler...

 • çok memnunum

  obezite ameliyatımı fahri bey yaptı.22 eylül de ameliyat oldum ve şuandan tam anlamıyla 32 kilo verdim...kendisine sonsuz şükranlarımı iletiyorum...benimle hasta yatağımda defalarca gelip beni sorması,ilgisi kısaca doktorumu anlatmaya kelimeler yetmez...kendisine çok teşekkür ederim...

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Fahri Yetişir ( 21 Ocak 2015)

  Ben teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Şişmanlık ameliyatı olmak için arkadaşımın önerisi ile kendisine başvurdum. Yaklaşık 45 gün önce ameliyat oldum ve şu anda yaklaşık 30 kg verdim. Ameliyattan önce bana yapılacak işlemleri anlatış şekli ve ameliyat sonrası ilgisi beni fazlası ile memnun etti. Allah ondan razı olsun....

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Fahri Yetişir ( 21 Ocak 2015)

  Bu birazda senin başarın bence senin de tedaviye uyumun muhteşem.

 • çok memnunum

  Bugün ilk defa muayene oldum kendisine ve gösterdiği ilgiyi çok beğendim. Psikolojik olarak rahatlatması dahi çok önemli. Herkese tavsiye ederim.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Fahri Yetişir ( 21 Ocak 2015)

  Çok teşekkür ederim

 • çok memnunum

  Çalışmaktan bu kadar keyif alan başka bir doktor tanımadım, ameliyat yapmayı bu kadar çok seven ve o kadar ameliyatlar sonrasın da bu kadar güler yüzlü olabiliyor. Kendine has bitmez bir enerjisi var gibi görünmekte. Sabah geldiğinde tüm daha hiç kimse gelmemişken gelir ve hastalarına bakar akşam da hastalarına bakmadan çıkmaz.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Fahri Yetişir ( 21 Ocak 2015)

  Bunlar bizim görevimiz, ama yine de çok teşekkür ederim

 • çok memnunum

  En çok sevdiği şey bence ameliyat yapmak, çalışmak, çalışmak ve çalışmak. Sabah hastaneye en erken gelen ve gelir gelmez de bizleri ziyaret eden o bölümdeki tek doktordu diyebilirim. Kendi hastasının her şeyini takip eder, hastaneden çıktıktan sonrada kontrole gelince her şeyimizi inceleyen bir doktor. Bence bu bölümle ilgili sorunu olan herkese tavsiye ederim.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Fahri Yetişir ( 18 Nisan 2016)

  Çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Çok Çok çalışkan, bazen anlattıklarını anlamazsanız kızar fakat çok iyi niyetli ve hastası ile bir akrabası olsa anca bu kadar ilgilenir. Sert kişiliğinin altında bence çok ama çok duygusal ve sağ duyulu bir kişilik yatmaktadır. Hastane deki diğer çalışanların da eksikliklerini gidermek için var gücü ile çalışan bir hekim. Bence tek kelime ile mükemmel bir hekimdir.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Fahri Yetişir ( 18 Nisan 2016)

  Çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Hastaları ile çok samimi ilgilenen çok çalışkan, istekli, yenilikçi ve hastalarını iyileştirmek için sonuna kadar mücadele eden bir doktor. Bence bu hastanede çalışıyor olması bizim için bir şans diye düşünüyorum.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Fahri Yetişir ( 18 Nisan 2016)

  Çok teşekkürler

 • çok memnunum

  Çok iyi bir insan ve hastası için elinden gelenin en iyisini yapmayı arzulayan ve bunu başarmak için çok çalışan, hastaları ile net bir iletişim kuran hastalarını ve mesleğini seven başarılı bir insandır.

  DOKTORUN CEVABI:

  Doç. Dr. Fahri Yetişir ( 18 Nisan 2016)

  Çok teşekkürler