Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Prof.Dr.Faik Altıntaş'ı tanıdıktan 15 gün sonra tüm ağrılarım bitti,yürüyemez durumdan özgürce yürüdüğüm bir hale geldim.Çok şükür şahane bir total diz protezi ameliyatı yaptı.Hocam çok teşekkür ederim ve şükürler olsunki sizi tanıdım.Çok sağolun!!!!

 • Sayın Profesör Doktor Faik Altıntaş sayesinde çok kısa Zamanda diz protezi ameliyatım ile sağlığıma kavuştum.Güven veren kişiliği,nezaketi ,şefkati, üstün bilgi ve başarısı ile kendisine sonsuz saygı duyuyor teşekkür ediyor aynı şekilde sağlık hizmetleri ekibinede teşekkür ediyorum. Sevim Bayram

 • Faikbey Türkiye de 1 numaralı ortopedi doktorudur Allah faikbeyden razı olsun babamın bacağını kesilmekden kurtardı Allah böyle doktor ları başımız dan eksik etmesin..

 • S

  faik bey için ne denebilirki.tanıdığım en mükemmel insanlardan biri diyebilirim.tek bir söylemek istiyorum.allah onu başımızdan eksik etmesin.

 • Prf.Dr.Sn.Faik altıntaş her iki kalça eklemimde oluşan sorunumu, yapmış olduğu başarılı ameliyatları ile beni kısa sürede sağlıma kavuşturmuştur.aradan geçen çok uzun yıllar sonrası, kontrol için çektirdiğim mr.larımı inceleyen Radyoloji uzmanları,Sn.Faik Altıntaş'ın mükemmel bir ameliyat yaptıklarını söylemişlerdir.Aradan geçen on yılı aşkın süre sonrası bile asistanları tarafından takip edilmem de takdire şayan bir davranıştır.Kendilerine teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum

 • ?TEŞEKKÜR?   Kasım 2010 tarihinde, Yeditepe Üniversite Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’ nde aynı anda her iki dizime protez ameliyatını yapan Sayın Profesör Doktor FAİK ALTINTAŞ sayesinde umulandan kısa sürede normal yaşamıma dönmüş bulunuyorum.   Hastası ve yakınlarıyla mükemmel empati kuran, son derece nazik, zarif, sabırlı, güven veren kişiliği, üstün mesleki bilgisi ve başarısı ile kalbimizi fetheden Sayın Doktoruma,   Ameliyatımda ve sonrası bakımımda disiplin, ciddiyet, sürat, ilgi ve şefkatle görevlerini yapan genç Doktor, Asistan, Araştırma Görevlisi, Hemşire ve tüm Sağlık Hizmetleri ekibine,   Ailece en içten “TEŞEKKÜR”lerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.   Böylesine değerli ve seçkin sağlık ekibini bünyesinde bulunduran Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Yönetimi’ ni de ayrıca kutluyoruz.

Bu doktor musunuz?

98

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın