Prof. Dr.

Faik Altıntaş

Ortopedi ve travmatoloji

5 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

  İçerenköy Mahallesi Hastane Yolu Sokak no:102-104
  Ataşehir

  155
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Daha az 5
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Sayın Profesör Doktor Faik Altıntaş sayesinde çok kısa Zamanda diz protezi ameliyatım ile sağlığıma kavuştum.Güven veren kişiliği,nezaketi ,şefkati, üstün bilgi ve başarısı ile kendisine sonsuz saygı duyuyor teşekkür ediyor aynı şekilde sağlık hizmetleri ekibinede teşekkür ediyorum. Sevim Bayram

 • çok memnunum

  Faikbey Türkiye de 1 numaralı ortopedi doktorudur Allah faikbeyden razı olsun babamın bacağını kesilmekden kurtardı Allah böyle doktor ları başımız dan eksik etmesin..

 • çok memnunum

  faik bey için ne denebilirki.tanıdığım en mükemmel insanlardan biri diyebilirim.tek bir söylemek istiyorum.allah onu başımızdan eksik etmesin.

 • çok memnunum

  Prf.Dr.Sn.Faik altıntaş her iki kalça eklemimde oluşan sorunumu, yapmış olduğu başarılı ameliyatları ile beni kısa sürede sağlıma kavuşturmuştur.aradan geçen çok uzun yıllar sonrası, kontrol için çektirdiğim mr.larımı inceleyen Radyoloji uzmanları,Sn.Faik Altıntaş'ın mükemmel bir ameliyat yaptıklarını söylemişlerdir.Aradan geçen on yılı aşkın süre sonrası bile asistanları tarafından takip edilmem de takdire şayan bir davranıştır.Kendilerine teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum

 • çok memnunum

  ?TEŞEKKÜR?   Kasım 2010 tarihinde, Yeditepe Üniversite Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’ nde aynı anda her iki dizime protez ameliyatını yapan Sayın Profesör Doktor FAİK ALTINTAŞ sayesinde umulandan kısa sürede normal yaşamıma dönmüş bulunuyorum.   Hastası ve yakınlarıyla mükemmel empati kuran, son derece nazik, zarif, sabırlı, güven veren kişiliği, üstün mesleki bilgisi ve başarısı ile kalbimizi fetheden Sayın Doktoruma,   Ameliyatımda ve sonrası bakımımda disiplin, ciddiyet, sürat, ilgi ve şefkatle görevlerini yapan genç Doktor, Asistan, Araştırma Görevlisi, Hemşire ve tüm Sağlık Hizmetleri ekibine,   Ailece en içten “TEŞEKKÜR”lerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.   Böylesine değerli ve seçkin sağlık ekibini bünyesinde bulunduran Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Yönetimi’ ni de ayrıca kutluyoruz.