Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 10 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 8 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 4 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi İstanbul ilindeİçerenköy Mahallesi Hastane Yolu Sokak No:102-104 adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (78)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Uğur Türe Diğer

  İlk kez 2017 yılında babama beyin tümörü tanısı konulmuştu. 7 yıl boyunca gözlem altında devam etti. Diğer doktorlar ameliyatın çok riskli olduğunu söyledi. genel olarak %50 risk var dediler ve tamamını almalarının mümkün olmadığını söylediler.. Durumu ağırlaştıktan sonra Uğur Türe’yi öğrenmek bir şans oldu bizim için. 30.10.2023 tarihinde ameliyat etti. Benim için bu ameliyatın riski %1 dedi. Beynin üçte birini kaplayan ve çapı 10cm kadar olan beyin tümörünün tamamını çıkarttı. Müthiş bir yetenek, müthiş bir doktor. Ameliyattan önce beni(oğluyum) tanıyamıyordu, konuşma ve görmeyi kaybetmişti, insanları tanıyamıyordu.. ameliyattan sonra eski sağlığına kavuştu sayılır. Görme ve konuşma düzeldi. Hafıza neredeyse tamamen geri geldi. Hastane de asistan doktorları ve servisteki hemşirelere kadar mükemmel bir ekip.
  ÜLKEMİZDE BÖYLE BİR DEĞERİN OLMASI ŞANS

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Uğur Türe Diğer

  Geçen yaz beyin kanaması geçirmiştim.Beyin sapına yakın bir bölgede damar yumağı tesbit edildi.Görüştüğümüz doktorlar riskli bir bölgede olduğu için ameliyat yapmak istemediler.İnternet üzerinden Uğur Beyin çalışmalarını ve bu sayfada ki yorumları gördük.Randevu alıp görüştüğümüzde,beyin kanaması öncesi belirtileri ve kanama geçirdiğimi söyledik. MR görüntülerimi inceleyip , çok daha büyük bir kanamanın yolda olduğunu ve bende oluşacak belirtilerini söylediğinde ( bende o belirtiler başlamıştı ) biz zaten ikna olmuştuk ameliyata.Ameliyattan çekinmemize rağmen Uğur Bey ve ekibi harika yaklaşımları ve ilgileriyle süreci atlatmamıza yardımcı oldular. Normalde çok riskli görülen ama % 1 riskle ben yaparım diyen canım Doktorum sayesinde, ameliyat sonrası yeniden hayata tutundum. Ameliyat sonrası doktor bey süreç hakkında ne dediyse o sıralama gerçekleşti.33 yaşımda beni yeniden oğluma ve sevdiklerime kavuşturdular. Uğur Bey ve ekibi iyi ki varlar. Her zaman dua ediyoruz.

  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Müzeyyen Doğan Diğer

  Hocamız 2 aylık çok prematüre doğan kızımın kulak kontrollerini yaptı. Küçük bebeği tutmanın zorluğu ile dakikalarca kullaklarını kontrol etti ve temizledi. İlk defa muhayene olmamıza rağmen, ilgisi , yakınlığı ve özeni ile bizi mest etti. Eline sağlık Müzeyyen Hocamızın.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Uğur Türe Diğer

  baş ağrısı sebebiyle çektirdiğim mr sonucunda beyin sapımda tümör tespit edildi. Araştırmalarım neticesinde Uğur Hocamı önerdiler odaya girdiğim an o kadar kendine güvenen bir tavırla konuştu ki odadan çıkmadan ameliyat olmaya karar verdim. Öncesinde 9 tane hastaneye gittim hiç birine güvenememiştim.7 şubatta ameliyat oldum ameliyatta bir vücudumla ilgili bir çok sorun çıktı ama önce Allahın daha sonra da Uğur hocamın ve diğer doktorların sayesinde 2,5 ayda toparlandım .Şimdi işime döndüm Hastane personeli çok ilgili otel konforunda. Allah hepsinden razı olsun Allahın da izni ile beni yeniden hayata bağladılar.

  Y
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Uğur Türe Diğer

  17 yasindaki kizim Eylul e yaptirdigimiz keyfi chech-up sonucu beyin tumoru oldugunu ogrendik.Aquaduct tanısı kondu.ugur hocam vaktimizin cok olmadigini hemen ameliyat edilmesi gerektiğini anlatti.cok şükür tumorun hepsini temizledi,basarili gecti dedi.hastane otel konseptinde,hemsilerin hepsi cok yardimci,24 saat nobetci beyin cerrahi basimizdaydi,arkasindaki ekip muazzam titiz calisiyor.allah uğur hocama esi hatice hocama uzun saglikli ömür versin.tek eleştirim; ugur hocaya ait sosyal medya veya diger mercilerde kendisine ait nereyese hic video, tanitim,sunum bulamamam oldu.

  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Uğur Türe Diğer

  Eşimin beyin sapında osteom vardı. Yüzünün sol tarafı şiddetli ağrıyor ve merdiven inerken başı dönüyordu . Gittiğimiz tüm hekimler beyin sapı ameliyatının çok riskli olduğunu söylediler. Uğur bey ise kendisinin hep bu tür hastalıklarla uğraştığını ve hayati riskin yüzde 1 olduğunu söyledi. Ayrıca Uğur beyin bu bölgeden 240 ameliyat yaptığını da öğrenince ameliyat olmaya karar verdik. Ameliyattan sonra yaşadığı yan etkilerden biri çift görmeydi 6. ayda sona erdi. Yara ve yüzündeki ağrılar ise 1,5 sene içinde tamamen sona erdi. Beyin sapı ile ilgili gidebileceğiniz en iyi doktorun Uğur bey olduğunu düşünüyorum. Sinirlere zarar vermeden bu ameliyatı yapacak başka hekim ben bulamadım. Buradan kendisine çok teşekkür ederiz.

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Rukset Attar Diğer

  Rukset Hanim benim 2.kez anne olma sebeplerimden biridir.Normal doğuma sayesinde cesaret ettim.cok naif,cok tatlı ve çok başarılı bir doktor.hastalariyla ilgili, samimi ve güvenilir bir doktor.alternatif çözümleriyle de bilgisini konuşturan bir doktor.onu cok seviyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Tolga Aksu Diğer

  Mükemmel bir doktor. Kendisi için pelerini olmayan süper kahraman da diyebiliriz. Atriyal Fibrilasyon geçiriyordum 2 yıldır günde 2 defa en az 5-6 saat. Nabzım 130-140 oluyordu. Daha önce başka bir doktora ablasyon oldum fakat hiç işe yaramadı. Tolga hoca bir saatlik bir ablasyonla beni iyi etti. Kendinizi Tolga hocama güvenle teslim edebilirsiniz. Ne zaman kendisine ulaşmak istesem ulaşabiliyorum. Her soruma sıkılmadan cevap veriyor. En umutsuz olduğum zamanda bana beni geri verdi. Her zaman dualarımda. Çok ilgili bir doktor. Çalıştığı Yeditepe ünv Hastanede ki hemşireler çok güler yüzlü ve ilgililer.

  Ş
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Selami Bayrakdar Diğer

  Selami Hoca'mız çocuklara yaklaşımı o kadar ince ki kesinlikle yanına gittiğimiz zaman hadi muayeneye başlayalım değil de önceliği çocuğu muayeneye hazırlama olan bir hekim ilgisinden memnunum ne zaman arasak ulaşabiliyoruz teşhis tedavileri de çok iyi çocuğum 5 aylıkken safra kesesinde taş oluşmaya başlamış meğer o kadar doktor yenidoğan dönemi olup diyip bize gaz ilacı yazıp gönderirken selami beye tavsiye üzeri bir umut diyip bitmeyen bir gaz sancısı diye gittik ve daha ilk muayenede kumu fark etti tedavisini yaptı korkularımızı dindirdi hep açıkladı her hafta aradı tedavi sırasında tiroidi yüksek çıktı onun da takibini yapıyor ilgi alakasından memnunum doktor değil sağ olsun ailemizden biri gibi bırakmayı düşünmüyorum Selami Hocam nereye ben ve çocuklarım oraya bu hafta tiroid testimiz için tekrar kontrole gideceğiz.

  I
  Doğrulanmış
  Doktor: Fzt. Ali Eren Aslan Diğer

  Menüsküs ameliyatı sonrasında aldığım 15 seans fizik tedavi sürecimde Ali eren bey gerek bilgisiyle gerek samimiyeti ve tecrübesiyle çok iyi geldi.Fizik tedaviden her seferinde rahatlamış bir şekilde ayrıldım.kendisi gerçekten işinde çok iyi bir insan.kendisiyle tanışmış olmaktan mutluluk duyuyorum ve kendisine burdan da teşekkürlerimi sunuyorum.iyiki varsınız sizin gibi işini iyi yapan insanlarla karşılaşmak büyük şans

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

İçerenköy Mahallesi Hastane Yolu Sokak no:102-104, Ataşehir 34752 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Anadolu Hayat Ve Emeklilik, Ak Sigorta, AIG Sigorta, ... Axa Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, Generali Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Liberty Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster
İlgili aramalar