Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Doç.Dr. Feza Nurözler, Özel Doğan Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir daha fazla

 • By-Pass ameliyatı geçiren hastalar nelere dikkat etmelidir.

  VERILEN YANIT:

  Gecmiş olsun oldukca uzun yanıtlanması gereken bir soru. Operasyonu gerceklestirecek hekim arkadasımız size yardımcı olacaktır

 • Akciğerde kalan kurşun

  Babam 5 gün önce ateşli silah yaralanması nedeniyle 7 kurşun ile ağır yaralandı vücudunun farklı yerlerinde ki kurşunlar çıkartıldı fakat akciğerde ki kurşun için müdahale edemeyeceklerini söylediler bundan dolayı sevk yaptırmak istiyoruz en yakın hastaneye bunun riski var mıdır lütfen yadımcı olun.

  VERILEN YANIT:

  Geçmiş olsun sorunuzu bir Göğüs cerrahisi uzmanınma sormanız daha iyi olur

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
27 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Özel Doğan HastanesiHizmet: Kalp Bypass Ameliyatı

  Değerli hocamız Doç.Dr.Feza Nurözler ile teyzemiz Gülten Şenol'un 5 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleşen acil Bypass operasyonu vesilesi ile yollarımız kesişti.Özgeçmişini okuduğumuzda zaten başarılarına hayran kaldığımız hocamıza ameliyatın çok başarılı geçmesi ve çok çabuk sürede hastamızın toparlanması sebebi ile şükran ve teşekkürlerimizi sunmak isterim.Operasyon sonrasında hastane süreci ve sonrasındaki kontrollerde de ilgisinden çok memnun kaldık.Hocamıza bir kez daha içten teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.

 • D
  Yer: Özel Doğan Hastanesi

  Yaptığı başarılı ameliyatla beni sağlığıma kavuşturan, hep gülen yüzü, tecrübesi, ilgisi, özverisi, hastasını kucaklayan, güven veren, muhteşem insan Dr. Feza Nurözler,size ve tüm ekibinize teşekkür ve minnet borcumuzu anlatmak kelimelere sığmaz. İyi ki varsınız... Emeğinize yüreğinize ellerinize sağlık, ömrünüz sağlıklı huzurlu ve mutlu geçsin. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

  Saygı sevgi ve şükranlarımızla.
  Yılmaz Demir ve ailesi

 • Yer: Özel Doğan HastanesiHizmet: Koroner By-Pass Ameliyatı

  Merhaba,babam Ercan Ayhan'ı 12 gün önce kalp spazmı sebebiyle Doğan Hastanesine kaldırdık. Anjiyo sonrası 4 damarının tıkalı olduğunu ve bypass olması gerektiğini ögrendik.Bunlari öğrendiğimizde pazar günüydü Feza hocamız hastaneye geldi bizlerle görüşüp ameliyatın nasıl olacağını, risklerini anlatti.Ameliyat için tüm tetkikler yapıldı babamin ameliyat olacağı gün kalp kapakciginin da değişmesi gerektiğini hocamızdan öğrendik. Tüm tedirginliklerimize rağmen Feza hocamızın soğuk kanlılığı ve sakin tavrı bizi rahatlattı.Babam aynı anda iki ameliyat birden oldu 4 saat sonrasında Feza hocamız ameliyathane kapısında göründü ameliyatın başarılı geçtiğini uyandıktan sonra görebileceğimizi söyledi. Çok şükür saatler sonra babamıza kavustuk.Suan evde günden güne daha iyi olduğunu görüyoruz. Bu süreçte hocamız hiçbir sorumuzu cevapsız bırakmadı isinin ehli olmasının yanısıra çok mütevazı ve beyefendi bir kişiliği var. Kalp herkese emanet edilmez fakat Doç Dr Feza Nurözler'e gözünüz arkada kalmadan canınızı emanet edebilirsiniz. Önce Allah'ın izni sonra Feza hocamızın mahareti sayesinde mutluyuz.. Ayağınıza taş deymesin hocam.

 • Merhabalar babam 55 yaşında ve biz son iki senedir ameliyat olması için gezmedigimiz hastane ve doktorlar kalmadı riskli olduğunu ve allah korusun masada kalabilecegini bile söylediler. 25.05.2017 tarihinde rabbim FEZA NURÖZLER doktorumuzu karşımıza çıkardı başarılı bir ameliyat sayesinde şuan babam çok iyi şükürler olsun.Başta doktorumuz FEZA NURÖZLER olmak üzere tüm DOGAN HASTANESİ çalışanlarına binlerce teşekkürler allah hepinizden razı olsun...

 • K

  15.05.2017 tarihinde by pass ameliyatı geçirdim. 5 damarım değişti. Geçen 1 ay süreçte kendimi daha iyi hissediyorum ger geçen gün daha iyi oluyorum. Bana hem psikolojik yardımından hemde ameliyatımın başarılı geçmesinden dolayı doktorum Feza beye çok teşekkür ederim.

 • C

  25.5.2017 tarihinde salı günü babam Erdoğan Uğuş kalp krizi sonucunda başka Hastahaneden Doğan Hastanesine sevk edildi.yapılan anjiyo sonuç. Vermedi.babam 10yıllık diyaliz hastasıydı daha sonra FEZA NURÖZLER hocam devreye girdi ve acil bypass yapılmasını gerektiğini ve diğer hastalara göre biraz daha riskli olacağını söyledi ona güvenerek ameliyat olduk.iyiki onun gibi değerli hocamıza babamı emanet ettik şuanda 12 günlük bir sürecin sonunda babam çok iyi durumda başta doktorumuz FEZA BEY ve TÜM ekibine çok tesekkür ederiz başarılarının devamını dileriz.ceyda uğuş

 • 05.05.2017 cuma günü babam ADNAN EROL doğan hastanesi ne kalbi durmuş şekilde başka bir hastaneden sevk edilerek getirildi.yapılan anjiyo sonuç vermeyince geçici bir pille çok kısa bir sürede bypass ameliyatına doktorumuz FEZA NURÖZLER hocamız girdi.çok şanslı olduğumuzu ameliyat sonunda farkettik.defalarca kalbi durmasına rağmen meslek aşkı ve azmiyle hocamız babamızı bize geri getirdi.4 günlük yoğun bakım sürecimzin sonunda vede 3 günluk oda ıstirahitinin ardından taburcu olduk.suan babam evde ve iyi bir şekilde ıyıleşme sürecine girdi.başta hocamız FEZA NURÖZLER e ve tüm hastane çalışanlarına tabiki yoğun bakım ünitesindeki arkadaşlara özellikle çok teşekkür ederim .EROL ailesi adına.meslek aşklarının ve başarılıarının devamını dilerim,ellerizie ve vicdanınıza sağlık......NURHAYAT EROL

 • Bugün 08.11.2016 Doç.Doktorumuz Feza nurözler annanemi byppass Ameliyat etti Çok başarili oldu ve çok hoşgörülü davranış konuşmalarınızdan dolayı Sonsuz teşekürler ederiz Başarilarinizin devamini dileriz Hocam ..

 • Merhaba, doktorumuz babam Ahmet Akyürek'in bypass ameliyatını çok başarılı bir şekilde gerçekleştirip, babamızı kısa sürede sağlıklı bir hayata kavuşturdu.Tedavi sürecimiz devam etmekte, doktorumuz bu süreçte de bizimle. Sizlere ne kadar çok teşekkür etsek azdır, ellerinize sağlık.

 • Esim..gultekin talunun ...16 eylul 2016...ikinci dogum gunu....doc.dr.Feza Nurozler tarafindan getceklestirilen bypas operasyonundan sonraki surecte yasananlar takdire sayandi...feza hocamin isinde son derece profesyonel tutumu...hasta ve yakinlariyla kurdugu sicak iliskideki samimiyeti...her sordugunuz soruyu sabirla cevaplamasi...daha neler..neler..Hocam....size ne kadar tesekkur etsek azdir...size ve sizin nezdinizdeki tum ekibe sonsuz minnetler...kendinizede....ellerinizede....cok iyi bakin.....saygilarimla......gonul talun.....

 • Merhaba babam Muammer ÖKMEN'in ameliyatını gerçekleştiren Doç.Dr. Feza Nurözler'e, yoğun bakım ekibine, ameliyathane ekibine, hasta bakıcı, ve hemşirelerimize (özellikle Cemile hemşire Reyhan hemşire ve Ayşe hemşireye) sonsuz teşekkürler ediyorum. Hocam profesyonelliğiniz sayesinde babam çok şükür sağlığına kavuştu.
  Sizlere minnettarım.

  Emre ÖKMEN

 • Feza Nurözler'in hastası olarak başvurduğumuz Doğan Hastanesi'nde babamın kalp rahatsızlığı sebebiyle ameliyatı gerçekleşti. Ameliyat riskli olmasına rağmen doktorumuzun başarısı ile gayet güzel geçti. Kalp rahatsızlığı dışında ciğerde olan sıkıntıdan dolayı 27 gün hastanede kaldık ve bu süreçte doktorumuzun güler yüzü, yumuşak lisanı ve yoğun ilgisinden çok memnun kaldık. Tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

 • Ameliyatımı gerçekleştiren Doç.Dr. Feza Nurözler'e, yoğun bakım ekibine, ameliyathane ekibine, anfiyo ekibine ve hemşirelerimize sonsuz teşekkürler ediyorum. Hocam profesyonelliğiniz sayesinde sağlığıma kavuştum. Sizlere minnettarım. Sevgi ve saygılarımla

 • Hastanede yattığım süre ve ameliyatım esnasında bana gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum. Sizin gibi bilgili ve tecrübeli bir doktor tarafından ameliyat edilmek, bana yeni bir yaşam sunmuştur. Herşey için teşekkürler.

 • Sedat Çolakoglu ve ailesi olarak doktorumuz Feza Bey'e müteşekkiriz. Bypass gibi zorlu bir süreci her anlamda kolaylikla arkada birakabildiysek bu sevgili hocamizin eseridir.

 • Öncelikle size çok teşekkür ederiz. Saygın bir mesleğiniz var ve bunun farkındasınız ve de iyi bir doktor olduğunuzu düşünüyorum. Annemiz için görevinizi en güzel şekilde icra ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın daim olmasını diler, başarılı ve sağlıklı bir yıl geçirmenizi dilerim.

 • H

  15.12.2015 de eşimin ameliyatını başarıyla gerçekleştiren dr Feza nurözlere ekip arkadaşlarına hemşirelerine ilgi ve alakalarından dolayı Mustafa keleş ve ailesi olarak çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz

 • Hocam her şey için tekrar çok teşekkürler. Profesyonelliğiniz yanında dostane tavrınız takdire değer. Allah sizin gibi doktorları eksik etmesin. Sizin sayenizde çok zorlu bir ameliyatı, kolay bir şekilde atlattık. Allah sizden razı olsun

 • Tüm endişe ve korkularımıza rağmen bize gerekli bilgiyi veren ve bizi rahatlatarak ameliyatı başarı ile gerçekleştiren doktorumuz Feza Nurözler'e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 • Öncelikle hocamızın hemşirelerine teşekkürlerimi de sunmak isterim,ameliyata ikna olmamda payları büyük. Hocamıza ve hemşirelerine ilgi alaka ve güleryüzleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Hocam çok ilgilendi, kısa sürede sağlığıma kavuştum. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere. Teşekkürler.

 • Öncelikle ameliyatımı gerçekleştiren Feza beye ve hastaneye ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimi sunarım. Servis hemşirelerinden de çok memnun kaldım. Güler yüzleri ve ilgileri için teşekkürlerimi sunuyorum. Hastanenin tüm personellerime teşekkürlerimi sunuyorum. Herşey için teşekkürler.

 • 50 yaşındayım… Mide ağrısı şikayeti ile Tarsus Medical Park hastanesi acil servisine gitmiştim.Dikkatli gözler sayesinde alınan EKG’de ,kalp krizi geçirdiğimin anlaşılması üzerine, yapılan Anjiyoda koroner damarların 4 noktada %100’e varan oranlarda tıkalı olduğu teşhisi konuldu.Küçük küçük, kırıntı şeklinde hatırlayabildiğim kadarı ile , Kardiyolog doktorlarımca acilen ameliyat olmam gerektiği ifade edildi.Her şey o kadar hızlıydı ki , Mide ağrısı,kalp krizi,Anjiyo ve cerrahi operasyon…Bir de Tarsus küçük bir ilçe.Gittiğimiz hastanede bu denli büyük operasyonların yapıldığından dahi bir haberdar idik.EŞİM,durumun ortaya koyduğu karar verme baskısı ve çaresizliği içerisinde ,Tarsus’a oranla daha kapasiteli imkanları olan Mersin ve Adana Hastahanelerini düşünmüş. Beni oralara taşımayı ,oralarda her şeyin iyi olabileceğini varsaymış.Nasıl bir durum bu ,ne kadar zor bir süreç…Ama bir yandan da zamanın hızla akıp gittiği gerçeği ve benim de daha kötüye giden bir durumum var. Bu kaotik durum, FEZA Hocam ile karşılaşılana kadar sürüp gitmiş.Sonradan öğrendim, o da ,o sıralar yeni gelmiş Tarsus’a .Daha Önceleri İstanbul’da imiş.
  Öncelikle ; aileme durumun hangi boyutlarda seyrettiğini ve operasyon gerekliliğini empati koyarak,profesyonel bir dille anlatması , ailemin yaşadığı travmayı yönetmesi,onlara bir hekimden ziyade bir dost ,bir arkadaş olarak elini uzatması ,hiçbir şeyden haberi olmaksızın yardım bekleyen ben için,hayata ikinci kez başlangıç yapmanın büyük bir müjdesi idi.Teşekkürler FEZA Hocam.
  Ta ki ,daha sonrasında ,Genel anestezi indüksiyonunda ventriküler Fibrilasyon gelişmiş ve 10 dk kadar CPR uygulaması yapılmış.Buna rağmen risk alıp operasyona inatla, inançla devam eden FEZA Hocam teşekkürler.Kardiyopulmoner By-pass ile PDA,OM1,D1 ve LAD’ye sıfır komplikasyon ile işlem yapıldı.45 gün sonra işime kaldığım yerden devam edebildim.Tekrar Teşekkürler FEZA Hocam.İyi ki Tarsus’a gelmişsiniz ,iyi ki benim doktorum oldunuz,sadece bana değil tüm sevdiklerime de hayat verdiniz.Teşekkürler FEZA HOCAM…….Zekai GÜR.

 • benim 15 gün gibi kısa bir sürede kalp ağrılarımın halsizliklerimin bir anda çoğalması son olarakta sokakta fenalık geçirmem sonucunda bazı acil gittiğim hastanelerde kas ağrısı teşhisi koyulduktan sonra gisbir hastanesine anjiyo için yatmamla ortaya çıkan damar tıkanıklığı teşhisimle gisbir hastanesinle başalayan heyecanlı bir okadarda zor olan maceram. bu arada 3 damarımın tıkalı olduğu ameliay sırasında ortaya çıktı bu teşhisi koyup by pass ameliyatımı yapan doç.dr feza nurözler ve ekibindeki tüm meslektaşlarına ve hemşire ve personelin ilgisi ve güleryüzünden dolayı hepsini teşekkür ederim.şu an ameliyat olalı daha 15 gün oldu tabiki bazı ameliyat sonrası biraz sıkıntılarım olsada şu an iyiyim.özel gisbir hastane vedoç.dr. feza nurözlere tekrar teşekkürler herkese de tavsiye ederim.

 • ÖNCELİKLE ÇOK KISA BAHSETMEK İSTİYORUM; ANNEM 2007 YILLARINDA GEÇİRMİŞ OLDUGU KALP KRİZİ SEBEBİYLE ANJİYO OLDU VE O YIL 4 DAMAR TIKANIK OLDUGU TESPİT EDİLMİŞ, AMELİYAT OLMASI GEREKİRKEN ( HASTANE İSMİNİ VERME GEREĞİNDE BULUNMUYORUM ÖNEMİ YOK FAKAT AVRUPA STANDARTLARINDA İLK 10 GİREN HASTANE OLDUGUNU SÖYLEYEBİLİRİM ) DOKTORLAR; ANNEMİN ŞEKER VE TANSİYON HASTASI OLDUĞU İÇİN VE KALP DAMARLARININ İNCE OLMASI SEBEBİYLE AMELİYATIN RİSKLİ OLDUGUNU DİLE GETİRİP İLAÇ TEDAVİSİ UYGULANDI YILLARCA. ( 2007 – 2012 YILLARI ARASI HASTANE HASTANE MEKİK DOKUDUK VE HİÇ BİR SAĞLIKLI NETİCE ALAMADIK.) 01.02.2012 TARİNDE ANNEMİN TEKRAR RAHATSIZLANMASI VE DEVLET HASTANESİNDEN ÖZEL HASTANEYE SEVK EDİLMESİ BU VESİLE İLE BİZİ KARŞILAYAN SAYIN DR FEZA NURÖZLER HOCAMIZIN ÖNCELİKLE GÜLERYÜZLÜ OLMASI HASTALARIYLA İLGİLENMESİ VE HASTA YAKINLARIYLA KURMUŞ OLDUGU İLETİŞİM İNANIN ÇOK GÜZEL BİR DUYGU İDİ AMELİYAT GERÇEKLEŞTİKDEN SONRA DR FEZA HOCAMIZIN ASİSTANLARIYLA SAAT GECE 1:00 E KADAR VE HER SAAT BAŞINDA MUTLAKA BİLGİ ALMASI İLGİLENMESİ BİZE AYRI BİR GÜVEN SAĞLAMIŞTI. SAYIN DR FEZA HOCAMIZ VE EKİBİ SAYESİNDE ZOR VE TEHLİKE ARZ EDEN AMELİYATIN İYİ NETİCELENMESİ VE HER GEÇEN GÜNDE SAĞLIK DURUMUNUN İYİYE GİDİYOR OLMASI DR FEZA HOCAMIZIN VE EKİBİN BAŞARISINI GÖSTERİYOR. ÇOK DEĞERLİ SAYIN DR FEZA HOCAMIZA VE EKİBİNE BU PLATFORM ARACILIĞIYLA TEKRARDAN SİZLER KARŞISINDA AİLEM VE ŞAHSIM ADINA BİNCE KEZ TEŞEKKÜR EDERİM.

 • 14.4.2011 tarihinde eşim Baki Toprak ın kroner by pass ameliyatını başarı ile gerçekleştirdi.Kendisine,yoğun bakım ekibine, servis hemşirelerine çok teşekkürler

 • MERHABA 05/04/2011 DE KALP KAPAK AMELİYQTIMI FEZA NURÖZLER GERÇEKLEŞTİRDİ VE DOKTORUMU SADECE TESADÜFEN ARAYARAK SON ANDA KARAR VEREREK BULDUM AMELİYATIM BAŞARILI GEÇTİ VE DOKTORUMA MÜTEŞEKKÜRÜM İLGİSİ ALAKASI GÜLER YÜZÜ VE BAŞARISI İÇİN.BAŞARILI DOKTORLUĞU YANINDA HASTAYA AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI POZİTİF YAKLAŞIMLARI İLE İNSANA MOREL VERMESİ ONU BİR KAT DAHA SEÇİLİR KILIYOR..BAZEN BİR DOKTOR ARAYIŞI İÇİNDE OLURUZ VE BİZLERE IŞIK TUTACAK BİRİLERİNE İHTİYAÇ DUYARIZ BEN BU ARAYIŞ İÇİNDE OLAN ARKADAŞLARA VE DOKTORUM HAKKINDAKİ MEMNUNİYETİMİ DİLE GETİRMEK İSTEDİM BENİ AMELİYAT EDEN FEZA NURÖZLER E VE AMELİYAT ESNASIDA FEZA BEYE VE YARDIMCI OLAN GÜLER YÜZLÜ HEMŞİRE ARKADAŞLARA VE EKİBİNE TEŞEKKÜRLER..BU BENİM VE AMELİYAT SONRASI YANIMDA OLAN EŞİMİN İÇTEN VE SAMMİ DÜŞÜNCELERİDİR..

 • doktorum üç damar deyişecek baypas olman gerek dedi ve ekledi kalp durmadan ameliyatın gercekleşecek dedi bende olumlu baktım ve oldum ve çok salıklıyım