Doç. Dr.

Füsun Tokatlı

Radyasyon onkolojisi

İletişim Bilgileri

 • Medicana Beylikdüzü International İstanbul

  Beylikdüzü Cad. No:3, Beylikdüzü

  Sigorta/Ödeme: Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Care & Create, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, İstanbul Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Net Risk, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Dubai Star Sigorta, Ziraat Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, SGK, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Ace European Sigorta, Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Allianz Sigorta, Ankara Sigorta, Anadolu Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Aviva Sigorta, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ergo Sigorta, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Groupama Sigorta, Halk Hayat Ve Emeklilik, Inter Partner Assistance, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Mapfre Sigorta, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Ray Sigorta, SBN Sigorta, Sompo Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Zurich Sigorta Daha fazla (50)


En Güncel Görüş

 • I

  Babamın beyin ameliyatından sonra Sn. Füsun hanım ile 6 aylık bir ışın tedavisi sürecimiz oldu. Kendisinden son derece memnun kaldık, işindeki deneyimi, insanlara karşı tavırları, güler yüzü ile bizleri kendisine hayran bıraktı. Teşekkürler. Allah yolunuzu açık etsin.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Dr. Füsun Tokatlı, Medicana International İstanbul Hastaneis'nde hizmet vermektedir.

  Hasta / Danışan Soruları

  Bu hekim/uzman henüz herhangi bir soruya yanıt vermedi.

  Sormak istediğiniz bir soru mu var?

  Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

  Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  4 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • I

   Babamın beyin ameliyatından sonra Sn. Füsun hanım ile 6 aylık bir ışın tedavisi sürecimiz oldu. Kendisinden son derece memnun kaldık, işindeki deneyimi, insanlara karşı tavırları, güler yüzü ile bizleri kendisine hayran bıraktı. Teşekkürler. Allah yolunuzu açık etsin.

  • Herkese merhabalar 1997 ylında beyin timürü ameliyatından sonra Sn: Doç.Dr. Füsun Tokatlı radyoterapi
   tedavimi yapan sayın hocama sonsuz teşeşkkurler ederim.(1997 yılında 3 veya 6 yaşarsın deniliyordu 19 yıldır yaşıyorum çok skür vakıf gureba hastanesi )

  • M

   Eşimin hastalığinın devam edecek olan tedavisinden dolayı kendisi ile tanıştık.Eşimin ilk teşhisinde ve ameliyat sonrası yaptığı tedavi ile bize hayat veren Sayın Prof.Dr Süheyla Serdengeçti'nin dediği gibi mesleğine aşık ve hastası ile dostluk kurarak tedavi eden Sayın Doç.Dr Fusun Tokatlı'ya teşekkürlerimizi saygı ile sunarız.
   Say'ın Hocam İyiki varsınız.
   Saygılarımızla
   Aslan KILIÇ

  • G

   hayatımda gördüğüm en tatlı insan,güleryüzlü,bilgili,insanı rahatlatan ....yazacak o kadar çok iyi özelliği varki.iyiki varsınız füsun hanım ve iyiki beni siz tedavi ettiniz.