Uzm.Dr.

Gökhan Gürel

Nöroloji

48 görüş +ekle

Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 13 ziyaret var

İlk ve orta öğrenimini Akhisar'da tamamladı. 2002 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu. Zorunlu hizmet kapsamında Adalet bakanlığına bağlı olarak Elbistan E Ti... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hakkımda

Hakkımda

 • İlk ve orta öğrenimini Akhisar'da tamamladı. 2002 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu. Zorunlu hizmet kapsamında Adalet bakanlığına bağlı olarak Elbistan E Tipi Cezaevi'nde Pratisyen Hekim olarak çalıştı. 2004 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim dalında araştırma görevlisi olarak göreve başladı. 2009 yılında Nöroloji Uzmanı olarak zorunlu hizmet kapsamında Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi ve Akçakale Devlet Hastanesinde çalıştı. 2010 yılında öğretim görevlisi uzmanı olarak 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim dalında göreve başladı. 2012 yılında bu görevinden kendi isteği ile ayrılarak mesleki hizmetini özel sektörde vermeye başladı. Mesleki yaşamı süresince yurtiçi ve yurt dışında nöroloji alanında yapılan yerel, ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlarla yazılı, sözlü ve poster bildirilerde bulunmuştur. Son bir yıldır, İzmir'de, özel sağlık sektöründe katılımcı ve yönetici olarak yer alarak, Nöroloji Departmanında başağrısı birimi, uyku bozuklukları ve uyku laboratuvarı birimlerinde sorumlu hekim olarak hizmet vermekte, Darüşşafaka Cemiyeti'nin (Urla Residance) konsültan nöroloğu olarak görev yapmaktadır.


  Mesleki İlgi Alanları:
  Baş ağrıları
  Kronik migren ve Botoks uygulaması
  Uyku bozuklukları ve polisomnografi
  Unutkanlık ve Demans
  Haraket bozuklukları ve titreme ile ilgili hastalıklar

Mezun olunan okullar

 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi 2002
 • 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Uzmanlık Eğitimi 2004 - 2009
 • 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Uzmanlık Eğitimi 2011 - 2012

Deneyimler

 • Dokuz Eylül Üniversitesi Nöroloji Anabilim Dalın’da Araştırma Görevlisi 2004
 • İzmir Multipl Skleroz Derneği Başkanlığı
 • MS Araştırmaları Derneği İkinci Başkanlığı
 • MS Araştırmaları Derneği İktisadi Araştırma Başkanlığı
 • Akçakale Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanlığı
 • Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Nöroloji Uzmanlığı
 • Gökhan Gürel Muayenehanesi
daha fazla

Fotoğraflar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Son 2 senedir boynumda oluşan düzleşme ve fıtık beni hayata küstürdü mide bulantısı baş dönmesi unutkanlık gözlerde reflex kaybı net duyamama halsizlik baş ağrısı başımda ağırlık ayağa kalktığımda beynimin arkasının ve kalbimin hızla atması net nefes alamama hayatla iletişimim kopmuş bi haldeydim yaşamak istemiyordum piskolojim alt üst oldu gitmediğim doktor kalmadı taa ki değerli doktorum Gökhan Gürel e tanışana kadar aileden birisi gibi gercekten mucize gibi girdi hayatıma iyiki varsın Allah binlerce kez razı olsun doktorum Can'ım abim...

 • çok memnunum

  Merhaba, migrenle yaşamaya çalışan arkadaşlar. On beş gün öncesine kadar her gün en az bir tane agri kesici alıyordum . Ağrısız tek bir günüm bile yoktu. Gokhan Bey sayesinde yirmi gündür hiç bir ağrı kesici almadım. Ilk defa hayatımda ağrı kesici almadan tatil yaptım.Artık insanlardan ,her türlü sesten kaciyordum.Bir sinif öğretmeni için migren dayanılmaz bir şey.Inanıyorum ki bu agrilardan tamamen kurtulacagim.Gokhan Bey 'e güler yüzü ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Uzun zamandır çektiğim migren ağrıları sonucu anca ayda 1-2 gün normal insanlar gibi yaşamaktaydım.Geri kalan günlerde ağrıların etkisi ile ses dahi duymak istemez sosyal yaşantıdan uzak durmaya çalışırdım.Taki doktorum Gökhan Gürel Beyi tanıyıncaya kadar...Uyguladığı ilaç tedavisi ve gösterdiği ilgi alaka ve güler yüzle bir kez daha standartlar üzerinde olduğunu kanıtlamıştır. Şuan ki durumuma gelince; Ne ağrılarımdan geçmişe göre eser, nede hastalık dönemime ilişkin dünyaya olumsuz bakış açım kaldı. Her şey için çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim...

 • çok memnunum

  Çok fazla doktora, hastaneye gittim fakat 13 yıldır kronik hale gelen baş Ağrılarıma çözüm bulamadım. Yine doktor, yine huzursuz düşüncelerle Gökhan beyin yanına gittim. Öncelikle bir doktordan daha çok arkadaş gibi karşılandım, güler yüzü ve enerjisi ile doktorlara karşı kafamda oluşturduğum olumsuz düşünceleri silip attı. Uyguladığı tedavi ile şimdi kendimi daha iyi hissedip hayata daha sıkı tutunmaya başladım. Bu kadar kısa sürede çok iyi sonuçlar aldım, branşı olmamasına rağmen kilolarımla ilgili bana yol göstermesi sonucu kiloda vermeye başladım :) Arkadaşımızın tavsiyesiyle tanıştığımız Gökhan bey ; Ailemizin doktoru oldu, kendisine çok teşekkür ederiz.

 • çok memnunum

  Uzun suredir bel agrısı ve siyatik sorunlarımla uyraşmaktaydım.denemedığim yöntem uygulamadığım tedavı kalmamıştı.tesadufen Ağrı'larımı gecırmek ıçın iğne olmaya gittiğim poliklinikte gökhan bey ile tanıştım iyi ki tanışmışım önce gerçekten insan olarak ve işini çok severek yapan bir doktor olarak minnettar oldum uyguladığı kuru iğne tedavisi ile tekrar hayata döndüm yasam enerjimi tekrar geri verdiği ve bu kadar kısa sürede tedavi ettiği bu mucizeyi yaşattığı için sonsuz teşekkürler. Önce güzel insan sonra gerçekten çok değerli bir doktor olduğu için Gökhan bey e hayatında başarılar dilerim

 • çok memnunum

  Başımın sol üst tarafındaki uyuşma karıncalaşma kasılma, sol kolumda hissislik ve denge kaybı nedeniyle tabiri caizse gitmediğim doktor, uygulamadığım yöntem kalmamıştı ne yazıkki hiçbir çözüm alamamıştım. Zaman geçtikçe şikayetlerim iyice ilerlemişti. Komşumun önerisi üzerine Gökhan ağabeye gittim. Kapıdan girdiğim gibi gerek yaklaşımı, gerek anlattığım şikayetleri dikkatle dinleyip yaptığı çözüm önerileri ve detaylı muayeneden sonra doğru kişiye geldiğimi o an hissettirmişti, içimi o kadar rahatlattıki anlatamam. Şuan tedavim devam ediyor, tek kelimeyle kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Türkiye'nin dört bir yanından hastalarının olmasına şaşırmamalı. Sadece doktorum değil aynı zamanda sevgimi kazanan bir ağabeyim oldu.

 • çok memnunum

  Merhabalar 2000 doğumlu kızımın küçük yaşlarından itibaren kronik migren rahatsızlığı vardi.Gun icindeki tum aktivitelerini ve derslerini kisaca tum hayatini etkiliyordu ta ki facebook' ta Sayin Doktorumuz Gokhan Gürel'i görene kadar.Kullandığı tedavi yöntemlerini arastirarak ve sonuçlarının olumlu olmasindan dolayi kendilerine basvurdum.En başta tereddüt ettim ve acabalarim vardi.Fakat kizimin daha 1.aşamada olumlu sonucunu görmemiz ve hiçbir ağrı kesici kullanmadan hayatina devam etmesiyle doğru bir karar verdiğimizi gösterdi.Sayin Gökhan Gürel'e çok teşekkür ederiz.Allah bin kere razi olsun kendilerinden.

 • çok memnunum

  Senelerdir yaşamış olduğum kronik migrenim için denemediğim tedavi metodu kalmamıştır.Sürekli tekrarlayan migren ağrılarıma Gökhan hocanın ve ekibinin uzman yaklaşımıyla veda ettim.Kas gevşetici etkisini daha ilk günlerde hissettim ve gün geçtikçe bu ağrılarımdan kurtuldum.Günlük hayatımı olumsuz etkileyen nerdeyse yaşamsal hareketlerimi kısıtlayan bu hastalık vesilesiyle neredeyse hergün yaşadığım depresyonlardan Gökhan hocamın yardımı ,emeği ve bilimsel yaklaşımıyla kurtuldum.Yaşadığım ağrıların doğurduğu bulantılardan, kusmalardan , ışık ve sese karşı olan hassasiyetlerimden kurtuldum ve yeniden o rahat hayatıma kavuştum.Çok çok teşekkür ederim Gökhan hocam.

 • çok memnunum

  9 gün içinde babamın yasamıs oldugu ve gece uyku hayatını zehir eden huzursuz bacak sendromunu en aza indirerek gerek verdigi ilaçlar ve gerekse insanca yaklasımınızdan dolayı size cok tesekkür ederim yaklaşımı ve tedavi süresince uyguadıgı yontemler ile 10 üzerinden 10 insallah sayenizde babamın en aza indirilen agrıları tamamiyle düzelecek..

 • çok memnunum

  gecmeyen bas agrisi ve donmesi nedeniyle arkadasimin tavsiyesi uzerine gokhan beye gittim. kronik migrenim olduğunu ogrendim. daha once de doktora gitmistim ama hic bir sonuc alamamistim. hemen hemen hergun basagrisi cekerken su anda cok daha iyiyim ve tedaviye devam ediyorum.ayrica kuru igne tedavisiyle gecmeyen boyun agrilarim ciddi duzeyde azaldi.

 • çok memnunum

  Ergenlik yaşlarımdan beri baş ağrısıyla yaşıyordum hafta 4 veya 5 ağrı kesici kullanıyordum buda hayatımı çok olumsuz etkiliyordu insanı yaşamaktan bezdiren agrilar yaşayanlar beni çok iyi bilir defalarca hastaneye gittim doktora çıktım tetkikler yapıldı migren dışında bişey bulunamadı hic bir tedaviden sonuç alamadım bir arkadaşım sayesinde dr Gökhan beyle tanışma fırsatım oldu güler yüzü dostça yaklaşımı ve tadavi yöntemi sayesinde 3 üncü ayimdayım tedavinin yeniden doğmuş gibi hissediyorum kendimi baş ağrılarım dan kurtuldum herkese tavsiye ediyorum hocama da teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

 • çok memnunum

  Gökhan bey mesleğinin adamı Öncelikle çok güleryüzlü,tatlı dilli ve hastasını da öyle karşılıyor. Tüm şikayetlerimi dinliyor. Bundan sonra bir daha bir sorunum olursa yine kendisine giderim .

 • çok memnunum

  Televizyonda seyretmiştim.Daha sonrasında çevrenme Gökhan Beye gidenler olmuştu.En son olarak komşumun referansı ile gitmeye karar verdim.Kendi alanında tam bir uzman, işini on numara yapan, çok bilgili bir doktor.Eşimin boyun fıtığı ağrıları artık ayaklarına, omuzlarına ve kollarına vuruyordu.Gökhan bey sayesinde eşim sağlığına kavuştu.

 • çok memnunum

  Felç geçirdiğim için gittiğim üniversite hastanesinde tavsiye edilmişti. Çok ilgilendi gittiğimizde. Yürüyemez durumdaydım ve uyguladığı tedaviyle beni ayağa kaldırdı. Çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Daha önce gittiğim doktordan memnun kalmadığım için gitmiştim.Bir arkadaşım tarafından tavsiye edilmişti. Öncelikle hastasını dinleyen ve bilgi veren bir doktor.İstediğim zaman kendisine ulaşabiliyorum. Ms hastalıgından dolayı gidiyorum.Kontrollü olarak devam ediyorum.Tedavisinden çok memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Tedavisinden çok memnun kaldım. Çok anlayışlı ve bilgili bir doktor. Öncelikle hastasını sonuna kadar dinleyen ve hastasının anlayabileceği şekilde konuşan bir doktor.Herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Komşumuzun tedavisini gerçekleştirmişti ve tavsiyesi üzerine gittik. Gerçekten mükemmel bir doktor. Babama her konu da yardımcı oldu. Babamın beynın de ufalma vardı ve yürüyemiyordu kasılmaları vardı. İlaç tedavisiyle Babamın tedavisini gerçekleştirdi. Tedavileri mutlaka yanıt veren bir doktor. Süper bir doktor olduğu için herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gittik Gökhan Hocamıza. Bir yakınımız çok memnun kalmıştı ve farklı bir şehirden gittik hocamıza. Şiddetli baş ağrılarına çözüm buldu. Memnuniyetimiz çok fazla.

 • çok memnunum

  Daha önce giden hastalarının tavsiyesi üzerine gittik. İyi ilgilendi bizimle. Baş ağrısından dolayı gitmiştik. Kuru iğne tedavisi ve ilaç tedavisiyle sorunum kısa zamanda giderildi. Çok memnun kaldım tedavisinden. Herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Hastanede 3 ay sonraya gün verilmişti ve acil olduğu için annemin durumu o nedenle gitmeye karar verdik. Hastanede koyulamayan teşhisi hocamız koydu. Beyin ödem yaptığını belirtti. Hastaneye yönlendirdi ve annemin hikayesini anlatan bir mektup yazdı hastanede ki doktorlara ve o şekilde tedavisi devam etti. hocamızdan çok memnun kaldık.

 • çok memnunum

  Tesadüfen tanıştık Gökhan hocayla. Daha önce gittiğim yerlerde teşhis koyamamışlardı annem için. Hocama gittiğimizde ilgisinden çok memnun kaldık. Mükemmel bir doktor. Yatağı bağlı bir şekilde yaşayan annemi yürüten bir doktordur Gökhan hocam. Tedavisinden çok memnun kaldığımız için herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Gökhan bey süper bir doktor.Bodrum'da böyle bir doktor kesinlikle gerekli.Bodrum'dan İzmir'e gidiyoruz.Tanıdığım bir çok kişi yönlendirdim.Babamı hayata döndürdü.Komşumun eşini uyguladığı tedaviyle yürümesini sağladı.Beyin küçülmesi vardı.Gökhan beyden önce çok doktora götürdüm bir sonuçlamamıştık.Teşhisi ve tedavisi çok doğru.Kelimeler yetmez çok samimiyim her konuda süper mükemmel.Çok mütevazi ve işinin ehli Ben doktorumla GURUR DUYUYORUM.

 • çok memnunum

  Tanıdık vasıtasıyla ulaştım Gökhan Bey'e. Çok memnun kaldım. Bütün problemlerimi giderdi. Akılda soru işaretleri bırakmayan ve sorduğum sorulara yanıt alabildiğim bir doktor. İlaç ve kuru iğneleme tedavisi gördüm. Çok faydasını gördüm.Anemi de götürdüm ve çok memnun kaldı.Herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Gökhan beyi hem doktor hem şahsiyeti hem de uzmanlığından dolayı herkese tavsiye ediyorum . Ayrıca kendisine çok teşekkür ediyorum hem tedavi sürecim hemde ilgisi alakası olsun güleryüzlü bir hekim .Konuya ve işine hakim ahlakı da gayet iyi bir insan çok teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Gittiğim psikiyatrist nörolojiye gitmemi söyleyince bana Gökhan beyi tavsiye etmişti çok memnunum tedavi sürecim devam ediyor öncesine göre çok daha iyiyim her şeyi ile en ince ayrıntısına kadar araştırıp sonrasında tanıyı koyuyor hastasına karşı ilgili samimi bir doktor

 • çok memnunum

  Felç geçirmiştim Gökhan bey tedavi etti çok memnunum şu an eski halime döndüm çok iyiyim öncelikle bilgisine kesinlikle güveniyorum hastasına karşı da güler yüzlü bir hekim

 • çok memnunum

  Gökhan beye yoğun baş ağrılarımdan dolayı gittim tedavim devam da ediyor öncesine göre şu an iyiyim Gökhan beyin takip süreci çok iyi siz anlatmadan sizin neler yaptığınızı ilacı ne zaman aldığınızı biliyor ve istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz

 • çok memnunum

  Yeğenim gitmişti çok memnun kalınca bana da tavsiye etti migren ağrılarım için gittim %90 geçmiş durumda memnun kaldım Gökhan bey gayet güler yüzlü hastasının dertlerini iyi dinleyen işinde başarılı bir doktor

 • çok memnunum

  Çok zor bir anımızda tesadüfen gittik annemi götürdük başka bir hastane teşhis koyamamıştı Gökhan bey anneme beyin ödemi teşhisini koydu ve tedavi etti çok şükür annem iyi Gökhan beyden Allah bin kere razı olsun mesleğinde mükemmel bir doktor çok ince araştırmasını yapıyor acabalara kalmıyor çok samimi güler yüzlü

 • çok memnunum

  Gökhan beye migren için tavsiye üzerine gittim kesinlikle daha iyiyim bu zaman kadar çok ilaç kullandım ama bir işe yaramamıştı şu an ilaç almaya bile gerek duymuyorum Gökhan bey açıklayıcı ve net bir hekim sıkıntımı derdimi rahatça anlatabiliyorum

Uygun randevu saatleri:

takip eden günler