Adres

Alemdağ Cad. Sezer Sk. No:3-5 Ümraniye - İstanbul, Ümraniye
Özel Çakmak Erdem Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Acıbadem Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, + 13 daha fazla

Histerosalpingografi (HSG)

Rahim Filmi

Hizmetler

Histerosalpingografi (HSG)


Alemdağ Cad. Sezer Sk. No:3-5 Ümraniye - İstanbul, Ümraniye

Özel Çakmak Erdem Hastanesi


Rahim Filmi


Alemdağ Cad. Sezer Sk. No:3-5 Ümraniye - İstanbul, Ümraniye

Özel Çakmak Erdem Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: Özel Çakmak Erdem Hastanesi

25 aralık 2018’de epidural sezeryanle bir erkek bebek dünyaya getirdim.Gülçin hanım sayesinde hiç zorlanmadım.Benim gibi kılı kırk yaran titiz bir insanı bile bu denli memnun etti.Allah bin kere razı olsun.Yürekten herkese tavsiye ediyorum.


F

Ayşe Gülçin Hanim'in doktorlugu meslek olarak gormedigine her gittigimde sahit oldum... meslek gozuyle degil de insanlara yardimci olmak insanlari rahatlatıp yuklerini hafifletmek icin yapiyor bu meslegi. Bende bıraktığı intibah cok olumlu. Herkese gozum kapali tavsiye edebilecegim bir doktor kendisi. Kendisine başarılar diliyorum...


A

Gulcin hanima tavsiye doğrultusunda gittim. 5 aylik hamileyim gulcin hanıma gidene kadar 4 doktor degistirdim.gulcin hanim gerçekten farkini gosteriyor.gerek bilgisi gerek yaklasimi o kadar guzelki cok mutlu oluyorum.bebegimi görünce benimle heycanlaniyor beni cok iyi anliyor bu doğrultuda yonlendirip bilgilendiriyor. Kendisini Tebrikler ediyorum isini buyuk bir sevgi ile yapan doktoruma teşekkürler.


M

tek kelime ile mükemmel bir doktor,ilk doğumumu gülçin hanım yaptı ve gerek doktorumdan gerek hastaneden çok memnun kaldım şimdi 2.bebeğim içinde gülçin hanıma gideceğim izmitte oturmama rağmen gülçin hanım için maltepe ye gideceğim


M

Gülçin hanima bi akrabamizin yogun istegi uzerine gittim ve iyikide gitmisim.okadar guleryuzlu ve okadar tatlli bi insanki..tabiki işininde ehli bi dpktpr..hamileligin boyunca bana verdigi pozitif ve guven duygusu tartişilmaz..herkese içim rahat tavsiye ediyorum..


Z

doktordan ziyade bir akrabanız yada bir arkadaşınız gibi sizinle alakalı tüm detaylara dikkat ediyor,hiç birşeyi es geçmiyor ve muhteşem bir hafızası var doğumumu ve tüm gebelik kontrollerimi gülçin hanıma yaptırdım şuan 2.bebeğime hamileyim yine ona gitmeye karar verdim ve beni ismime kadar hatırlaması doğru karar verdiğimi doğruladı:)


A

tavsiye üzerine gitmiştik. bayanlar bu konuda biraz hassas olduğu için bir kaç hastane ve hekim araştırdık.gülen yüzü, detaylı kontrolleri ve size sanki bir yakınıymış gibi davranması bizi yaklaşık 10 ay onunla görüşmeye karar kıldırdı. Şükürler olsun bebeğimiz sağlıklı ve sıhhatli dünyaya geldi. gülçin hanıma büyük bir teşekkür borçluyuz.


H

muhteşem bir dr. inanılmaz ilgili hastaları hakkında her detayı hatılıyor ve önemsiyor. çok ama çok memnunum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş