Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Çakmak Erdem Hastanesi

Alemdağ Cad. Sezer Sk. No:3-5 Ümraniye - İstanbul

Ümraniye,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

Sağlık hizmetlerimizden, Özel Sağlık Sigortasına sahip olan hastalar ile Sosyal Güvenlik Kurumuna (SGK) bağlı hastalar faydalanabilmektedir. Hastahanemiz 7 genel ve 1 acil olmak üzere toplam 8 ameliyathaneye sahiptir. Hastahanemiz; diyaliz merkezleri, cerrahi yoğun bakım, genel yoğun bakım, pediatri yenidoğan yoğun bakım, koroner yoğun bakım ve kardiyovasküler yoğun bakım ünitesi olmak üzere toplam 33 yoğun bakım hasta yatağı kapasitelidir. Ayrıca hastahanemizde ileri teşhis ve tedavi üniteleri (MR, Bilgisayarlı Tomografi, Anjiyografi, Dijital Röntgen, 4 Boyutlu Ultrasonografi) bulunmaktadır.

Hastahanemizde şu an 30 bölümde, 76 doktorla hizmet verilmektedir.

Hizmetlerimiz

Diyaliz merkezleri, cerrahi yoğun bakım, genel yoğun bakım, pediatri yenidoğan yoğun bakım, koroner yoğun bakım ve kardiyovasküler yoğun bakım ünitesi olmak üzere toplam 33 yoğun bakım hasta yatağı kapasitelidir. Ayrıca hastahanemizde ileri teşhis ve tedavi üniteleri (MR, Bilgisayarlı Tomografi, Anjiyografi, Dijital Röntgen, 4 Boyutlu Ultrasonografi)

Cihazlarımız

 • Dijital Röntgen
 • 4 Boyutlu Ultrasonografi
 • Bilgisayarlı Tomografi
 • Anjiyografi
 • MR
 • Tedavi üniteleri
daha fazla

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Fotoğraflar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Adem Topaloğlu

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • K

   Sayın Doktorum Adem TOPALOĞLU'na geçirmiş olduğum başarılı kapalı kasık fıtığı ameliyatım için ve göstermiş olduğu insancıl yaklaşımlarından dolayı sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

  • X

   doktor bey benim ameliyatımı yaptı. ameliyattan 2 gün sonrada günlük işime dönebildim hiç bir sorun yaşamadım. herkese tavsiye ederim. iyiki malkarada böyle bir doktor var. artık başka yerlere gitmemmize gerek kalmadı. kendisine teşekkür ediyorum.


 • Yasemin Çakar Kement

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • Konum: Özel Çakmak Erdem HastanesiHizmet: Hamilelik dönemi

   Enerjisi
   el çabukluğu
   verdiği anlık ve mantıklı kararlar
   Soru karşılığnda düşünmeden direk verdiği tatmin edici cevaplar
   Alternatif bildiği ilaçlar
   İyileşme sürecindeki gün tespitleri tam anlamıyla tam takdir edilmelik doktor imkanım el verirse ikinci bebeğimin gelişim ve doğum sürecini beraber izlemek istiyorum sizi seviyorum

  • B
   Konum: Özel Çakmak Erdem Hastanesi

   Yasemin hanımın bilgisine güveniyorum gerçekten o herşeyi bir çırpıda anlatmak isterken insan soracağını unutuyor muayenelerinde insanı hiç kasmıyor rahatlıkla kendisine gidebilirsiniz çok yoğun olmasına rağmen bir kez bile imalı konuşup terslemedi hep sevimli ve güler yüzlü oldu.. ikinci bebeğime nasipse onunla kavuşacağım. Doktorumuza başarılar dileriz

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Erhan Yüksek

  Psikiyatri, Uzm. Dr.

  • M

   Hizmet olarak çok memnunum.Panik atak şikayetimle gittim.Yaptığım görüşmelerde sorularıma cevap verdi.Kendisi çok ilgili.Tedavi sürecindeyim.Yaklaşık 2 ay oldu.Hem görüşmeler sırasında hem de görüşme sonrasında ne zaman arasam geri dönüş yapıyor.Çok memnunum.Görüşmeler süre olarak da çok uygun.Çok memnunum.

  • H

   Erhan Bey'in bizim gözümüzde çok iyi bir doktor.İlgili ve alakalı.Her gittiğimizde memnun kaldık.Çocukla iletişimi on numara.Kısa bir ara verdik .Önümüzdeki ay tekrardan devam edeceğiz.İlgi,alakası ve takibinden memnun kaldık.Tedavi sonucunda her şey şu an olumlu ilerliyor.

  Tüm görüşlere (16) göz at


 • Atilla Polat

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • Konum: Özel Çakmak Erdem HastanesiHizmet: Glomus tümörü

   Tirnak bakimimi yaptirmak icin gittigim podolok, bi et parcasi gordugu icin genel cerraha gonderdi. Cerrah da once sigil sandi. Sonra bi lezyon var dedi. Arastirma hastanesine gonderdi. Yaklasik 5.goren ve snlamayan dr.dan sonra Atilla hocama denk geldik. Gorur gormez glomus tumoru oldugunu anladi.. canim hocam, iyi ki tanidim sizi

  • H
   Konum: Özel Çakmak Erdem HastanesiHizmet: Latarjet Ameliyatı

   Öncelikle bende epilepsi hastalığı mevcuttu bundan dolayı uykuda nöbet geçirdiğimden Sol Omzumda çıkmalar meydana geldi.
   Yaklaşık 50-60 sefere yakın omuz çıkığım oluşmuştu nöbetlerim kontrol altına aldığından sonra Atilla Bey ile tanıştım durumumu anlattım ve ameliyat olmaya karar verdim.
   Omzum öyle bir hale gelmiştiki sol kolumu yukarıya kaldırmaktan korkuyordum. Her an çıkacakmış hissi vardı.
   benim olduğum ameliyat LATERJET ameliyatıydı.
   Atilla bey, Ameliyat Öncesi ve sonrası hastası ile çok iyi şekilde ilgilenip her ayrıntıyı bilgilendiren çok iyi bir doktor. 10 gün oldu Ameliyatımı Olalı Çok şükür iyiyim.
   Her zaman İlgilendi yardımcı oldu. hastasını motive eden bir doktor.
   omuz Çıkığı ameliyatı olacaklara önerim prof. doktor atilla beyi tavsiye ederim ben oldum. çok memnun kaldım.
   Allah Ondan Binlerce Kere razı olsun.

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Evren Kul Panza

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Akupunktur, Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • H
   Konum: Özel Çakmak Erdem Hastanesi

   Merhabalar, 17 Eylül de şiddetli kulak ağrısı ve dilde hissizlik ile KBB polikliniğine başvurdum,ve yüz felci geçirdiğim anlaşıldı, kortizona başladım ve 1 hafta sonra tekrar kontrole gittiğimde fizik tedavi ve akupunktur tedavisi önerildi. Ve KBB doktorum beni evren hanıma yönlendirdi. Evren hanımla tanışmamız bu sayede oldu, hemen fiizk tedavi ve akupunktur tedavisi almam gerektiğini söyledi. Akupunktur dan korkmama rağmen bana o güveni verdi çok ilgilendi,sağ tarafımda oluşan felç yüzünden gözümü kapatamama, kırpamamak, kaşımı kaldıramamam, ıslık çalamamam, gülememem gibi fonksiyonlarımı yerine getiremiyordum. Fiziğe başladım bir kaç gün sonra da akupunktur a başladım ilk başta iğneli bir tedavi olduğu için tedirgin gittim ama evren hocam beni o kadar rahatlattı ki, düzeleceğimi akupunktur un yüz felci konusunda çok faydalı bir tedavi yöntemi olduğu nu dile getirdi ve gözüm kapalı güvendim ve akupunktur un 4.seansında gözle görülür bir farkla iyileşme gözlemledim hareketlerim i yapmaya başladım. Şu an 9.cu seansım ve gülebiliyorum, kaşımı kaldırabiliyorum, ıslık çalabiliyorum, yemek yiyebiliyorum gözümü kapatabiliyorum ve hepsi evren hanımın engin tecrübeleri sayesinde oldu. İyi ki Allah evren hocayı karşıma çıkardı, ve tedavilerimiz o kadar eğlenceli geçiyor ki,akupunktur sırasında bütün sıkıntılarımı benimle sohbeti ve paylaşımları ile azaltıyor, tedavilerimiz eğlenceli ve bol kahkahalı geçiyor. Eğer böyle bir sıkıntınız varsa gözünüz kapalı evren hocama güvenebilir ve akupunktur tedavisi alabilirsiniz.:)) Sağlıklı günler dilerim

  • D
   Konum: Özel Çakmak Erdem HastanesiHizmet: Severe Back Pain due to Herniated disc

   In January 2019, I was told I would need surgery for my back or I would no longer be able to work. I am a consultant physiotherapist specialising in pain management and also an instructor for the British Medical Acupuncture Society and a Trustee.

   Dr. Panza was recommended to me. I flew from Ireland to Istanbul. Dr. Panza did what I thought and every doctor in Ireland thought impossible, she solved my pain.

   I have now returned full time to work and last week I played tennis. I no longer have pain. I will never be able to thank Dr. Panza enough. She changed my life.

   She is an incredible, talented,
   gifted doctor. A genius.
   THANK YOU DR. EVREN PANZA
   I am delighted to recommend Dr. Panza to anyone with pain. She achieved what no other doctor could do.

  Tüm görüşlere (19) göz at


 • Mihriban Andaç Ünsal

  Nöroloji, Uzm. Dr.

  • M

   kendisi cok sevecen cozum odakli hastayi rahatlatan bir hekim...kendisiyle tanismak benim icin buyuk bir sans oldu.....


 • Mustafa Arısoy

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • E

   Merhaba doktor bey biz annemle 2009 da tanıştık sizinle annem sizi çok sevdi ismi elif boyraz şuan biz malatyadayız ama sizi unutmadık çok iyi bi hekimsiniz sizden çok memnunuz sevgiler...


 • Serhat Özkan

  Kulak Burun Boğaz, Uzm. Dr.

  • H

   kendisiiyle validebag hastanesinde bogazımda oluşan taş nedeiyle ve kulak rahatsızlığım dolasiyle karşılaştık.Taş için ameliyatımı hastane imkanlarının çok kısıtlı olmasına ragmen gayet başarılı bir operasyon geçirdim .Doktorumun üstün meziyetlerine şahit oldum .Çok çok teşekkür ederim.H.Hüseyin DEYNELİ


 • Bekir Muhsin Arpaözü

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • M

   işini çok iyi bilen, detaycı,çok olumlu ve doğru saptamalarda bulunan harika bir doktor.


 • Hasan Dursun

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Prof. Dr.

  • N

   selam ben 2 ay oldu hasan hocamla tanışalı dayanılmaz ağrılarım vardı hocamın verdiği tedaviden sonra çok rahatladım daha öncede bir çok doktara gittim hiç bir sonuç alamadım kendisi insaniyeti ve hastasına yaklaşımı ile mükemmel bir doktor allah ondan razı olsun

  • N

   merhaba arkadaşlar ben sapo senduromu hastasıyım 20 yıldır bir çok doktorlara gittim hiç bir sonuç alamadım en son bir aydır hasan hocamıza gidiyorum çok rahatladım hastasına yaklaşımı ve insaniyetiylle mükemmel bir doktor allah ondan razı olsun