Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Sağlık hizmetlerimizden, Özel Sağlık Sigortasına sahip olan hastalar ile Sosyal Güvenlik Kurumuna (SGK) bağlı hastalar faydalanabilmektedir. Hastahanemiz 7 genel ve 1 acil olmak üzere toplam 8 ameliyathaneye sahiptir. Hastahanemiz; diyaliz merkezleri, cerrahi yoğun bakım, genel yoğun bakım, pediatri yenidoğan yoğun bakım, koroner yoğun bakım ve kardiyovasküler yoğun bakım ünitesi olmak üzere toplam 33 yoğun bakım hasta yatağı kapasitelidir. Ayrıca hastahanemizde ileri teşhis ve tedavi üniteleri (MR, Bilgisayarlı Tomografi, Anjiyografi, Dijital Röntgen, 4 Boyutlu Ultrasonografi) bulunmaktadır.

Hastahanemizde şu an 30 bölümde, 76 doktorla hizmet verilmektedir.
Daha fazla bilgi

Adres

Özel Çakmak Erdem Hastanesi
Alemdağ Cad. Sezer Sk. No:3-5 Ümraniye - İstanbul, Ümraniye 34773
Özel Çakmak Erdem Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, ... Zurich Sigorta, Şeker Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ) Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (135)

Genel skor

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gülçin Demirdöven Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Canım doktorum kendisiyle 2014de yolum kesişti. 2015 ocakta önce Allahın izniyle sonra da doktorum sayesinde bebeğime kavuştum. Gebelik boyunca hep memnun kaldık. Bir anne şefkati ile yaklaştı hep. 2020de riskli bir gebelik geçirirken onun yanına gittim ve bana her şeyi açıkça şefkat dolu bir şekilde anlattı. Sonrasında da onun da tahmin ettiği gibi bebeği kaybettim. Uzakta olmasam yine kesinlikle Gülçin hocamı tercih ederim. Allah ondan binlerce kez razı olsun. Bunca zaman sonra yorum yazmamın nedeni: Uzağındayım gebeyim ve kendisine çok ihtiyacım var:,)

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Zeynep Yeşim Demir Görgün Diğer

  Canımmmmm doktorum güzel doktorum valla kalbi güzel herseyi güzel çok profesyonel işini doğru yapan herseyi araştıran 2 yıl önce doğumumu yaptırmıştı halen daha aklımda birdaha olursa gidicem demiştim gene gebeyim ve gidicem en harika doktor kendisi otoriter ve bi o kadarda detayli herseyi anlatan tatli doktorum benim hersey gülmek değil ciddi ve profesör işini ciddi yapan iyimser harika doktor dicek bir kelime yok anaç anac

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mehmet Demirdöven Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Bebeğimizin sürekli aglama nöbetleri ve gaz sancisı vardı. Onceki doktorumuz bebegimizin kolik bebek olduğunu ve belli bir süre sonra bu durumun geçeceğini söyleyip geciştirmisti. Ancak Mehmet beyin uyguladığı tedavi sayesinde bebeğimiz eskiye göre çok iyi durumda .İyiki kendisini tercih etmişiz.

  J
  Doğrulanmış
  Uzm. Dyt. Yeşim Nemutlu Diyetisyen Randevusu

  Görüp görebileceğim en donanımlı, bilgili ve işinde usta bir diyetisyen kendisi. Canım diyetisyenim. 3 aydır diyetteyiz ancak kilo koruma vs derken en az 2 yıl daha Yeşim hanım ile görüşeceğim. 3 ayda 78.2 kg dan 7 kg verdim ama 9 kg yağ verip 2 kg ödem attık. Şuanda 71 civarlarındayım. Polikistik over için uyguladığı beslenme müdahalesi eliminasyon ve doğru nokta atışları ile cilt sağlığım düzeldi regl sıklığım düzeldi.

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Zafer Dörtdoğan Diğer

  8 yaşındaki oğlumuzun sünneti için endişeli ve stresliydik. Fakat Zafer Hoca sayesinde sünnet işimiz o kadar kolay geçti ki kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

  Op. Dr. Zafer Dörtdoğan

  Kendim ve ekibim adına Teşekkür ederim, sevgiyle kalın...

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dyt. Yeşim Nemutlu Diyetisyen Randevusu

  Yeşim hanımla diyet sürecimiz oldukça akıcıydı. Önce psikolojik olarak buna hazırlandım sonrasında yaşam standartlarıma göre gerek iş gerek ev ortamımda dahil gerekli düzenlemeleri yemek konusunda sağladı. Hayatıma kattığı dokunuşla sadece diyet listesi hazırlamadı sağlıklı beslenmeyi öğretti. Böylelikle hayatımın bir parçası haline geldi yeme düzenim ve kilom dengelendi. İyi ki var :) çok teşekkürler

  Doğrulanmış
  Uzm. Dyt. Yeşim Nemutlu Diyetisyen Randevusu

  Diyetisyenim Yeşim Nemutlu sayesinde diyet sürecimi çok güzel geçirdim. Geçirmeye de devam edeceğiz kilomuzu neredeyse 1 senedir koruyoruz. Kendisinin işini aşkla yapması, saygılı duruşuyla ve her geldiğimde yeni bir şey öğrenmemi sağlayan inanılmaz donanımıyla şahane bir hanımefendi. Kendisinin soyismi gibi danışanları da mutlu

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Zafer Dörtdoğan Boşaltım Sistemi Ve Üreme Organlarına Ait Cerrahi

  Daha uyguna başka yerlerde yaptırabileceğim halde dr beyin olumlu yorumlarından ötürü şansa bırakmak istemedim. çok profesyonel çok rahat bi sünnet geçirdik. bitiminde pansuman bile yoktu, hiç sünnet olmamış gibi kucagınıza alabilirsiniz dedi dr bey.ilk bez değişiminde üzerindeki spancı attık ve kremlerimize devam ettik.başka pansumn faln yktu.ilk 3 gün kaka bulaşmaması için biraz uğraştık.aksamına beklemediğim yerde bi morluk oluştu hastaneyi aradık ve dr bey bize dönüş yaptı.sabah a zaten morluk gitmişti.ilk gece biraz agladı onun dısında çok rahattı.iyiki 68 günlükken erkenden yaptırmışım.kesinlikle tavsiye ediyorum zafer bey bu işte çok başarılı .sünnet sonrası verilen bilgilendirme kagıdında her sey yazıyor.sonrasında herhangi bi komplikasyon oluşmadığı için de şükürler olsun, ailesi olarak odaya girip o anlara şahit olmak da çok güzeldi.yine olsa aynı dr u tercih ederdim diyebilmek ne güzel..teşekkür ederim Zafer bey Allah razı olsun. Sizin gibi doktorların çoğalması dileğiyle

  Op. Dr. Zafer Dörtdoğan

  Çok teşekkür ederim, Allah sizden de razı olsun, ailenizle birlikte sağlıklı mutlu yıllar dilerim. Sevgiyle kalın.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gülçin Demirdöven Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İlgisi, hastasına yakınlığı ve bilgisi ile mükemmel bir hekim. Hamileliğimin 3. veya 4. ayında tanıdım kendisini her konuda rahatlatan siz sormadan açıklayan anlatan mükemmel bir insan. Gebelik sürecimden doğum sonrası kontrollerime kadar hepsine kendisine gittim çok memnunum herkese tavsiye ederim.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Zafer Dörtdoğan Diğer

  Bebeğimiz için sünnet konusunda çok tedirgindik yoğun araştırmalar içerisine girmiştik en sonunda zafer beyi bulduk ve ilk giriş anımızdan bize yansıttığı enerjiyle doğru yerde olduğumuzu hissettik ve sünnet anından sonuna kadar ilgisi el çabukluğu becerisi insan psikolojisini yönetmeyi fazlasıyla başarılı şekilde gerçekleştirdi burdan sonra aslında tedirgin oluncak bişey yokmuş onu gördük ve herkese gerçekten gönül rahatlığıyla önerebiliriz. Ayrıca sünnet sonrası tedavi ve ilaç kullanımı için hazırlamış olduğu tarif kağıdı bile herşeye yeter ve hastalarına ne kadar önem verdiğini gösterir. Kısaca biz çok memnun kaldık Allah kendisinden razı olsun tekrardan teşekkürler kendisine..

  Op. Dr. Zafer Dörtdoğan

  Çok teşekkür ederim, Allah sizden de razı olsun, ailenizle birlikte sağlıklı mutlu yıllar dilerim. Sevgiyle kalın.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Çakmak Erdem Hastanesi, Ümraniye şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Çakmak Erdem Hastanesi, Ümraniye şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Acil Tıp Doktoru, Ağız Ve Diş Sağlığı, Akupuntur Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Çocuk Cerrahı, Çocuk Kardiyoloğu, Çocuk Nöroloji Uzmanı, Çocuk Psikiyatristi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Dermatolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Fizik Tedavi Uzmanı, Gastroenterolog, Genel Cerrah, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Göz Doktoru, İç Hastalıkları Uzmanı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Kalp Ve Damar Cerrahı, Kardiyolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Mikrobiyolog, Nefrolog, Neonatolog, Nörolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Patolog, Perinatolog, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Psikiyatrist, Psikolog, Radyolog, Romatolog, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru, Ürolog.
 • Özel Çakmak Erdem Hastanesi, toplam 371 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Ultrasonografi, Adrenalektomi, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Böbrek Transplantasyonu, Böbrek Ultrasonu, Diyaliz, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Enjeksiyon Im, Enjeksiyon Iv, Esd (Sedimantasyon).
 • Hayır, şu anda Özel Çakmak Erdem Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Çakmak Erdem Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Çakmak Erdem Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Çakmak Erdem Hastanesi adresi Alemdağ Cad. Sezer Sk. No:3-5 Ümraniye - İstanbul Ümraniye şeklindedir.