Prof. Dr.

Hakan Kaynak

Nöroloji

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Son 30 gün içerisinde 503 profil ziyareti var

Doktorluk hayatına 1976 yılında girdiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başlayan Kaynak, 1983 yılında “Tıp Doktoru” ünvanını almıştır. 1985 senesinde ise uzmanlık eğitimini almak üzer... daha fazla

 • Uykusuzluk

  Geceleri uyuyamıyorum
  sabaha kardar uyumuyorum sabah 7'de uykum geliyor ve uyuyorum saat 14:00 uyanıyorum

  DOKTORUN CEVABI:

  Ritminiz kaymış görünüyor. Bu durum tedavi edilebilen bir uyku hastalığına bağlı gibi ( gecikmiş uyku fazı sendromu mesela )

 • Uyku sorunu

  Hocam merhaba, babam yaklaşık 7 yıl önce açık kalp ameliyatı oldu ve kalp kapakçıkları değişti, bu kış geçirdiği astım bronşit rahatsızlığı nedeniyle öksürüğe dayalı olarak ritm bozukluğu yaşadı. Bu olaydan sonra yaklaşık 2 aydır uyku problemi yaşıyor ve sadece ilaç yardımıyla uyuyabiliyor, ne yapabiliriz? Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Bu durum detaylı incelenmeli. Kalp sorunu ile ilişkili uykuda sokunum problemi yaşıyor olabilir

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Doktorluk hayatına 1976 yılında girdiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başlayan Kaynak, 1983 yılında “Tıp Doktoru” ünvanını almıştır. 1985 senesinde ise uzmanlık eğitimini almak üzere, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne devam etmiştir. Nöroloji Anabilim Dalı’nda Nöroloji uzmanlığını almıştır. Prof. Dr. Hakan Kaynak şuanda İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer alan Uykum Uyku Bozuklukları Merkezi’nde sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Yaklasik 5_ 6 senedir uykusuzluk problemi yasayan annemi norolojiden psikolojiye ,dahiliyeden psikiyatriste goturmedigimiz doktor kalmamisti.Artik bu durumun kroniklestigini ve cozumlenemeyecegini dusunurken annemin uyuma saatleri sabah 8 lere kadar ilerleyince tekrar doktor arastirmaya basladim.Doktor takviminde okudugum yorumlar sonucu sn.dr.Hakan Kaynak dan randevu aldik. .Doktor beyin son derece sicak karsilamasi hastasini sonuna kadar dinleyip sıkılmadan sorularini cevaplamasi bizi oldukca memnun etti.Ayni zamanda annemin sorununu hemen teşhis etmesi ve verdigi ilaçla birkac gun icinde hemen sonuc almaya baslamamiz bizim icin muthis bir mutluluk oldu.Hocam surekli bizden dua aliyorsunuz.Allah sizden razi olsun. Uykusuzluk problemi cekenlere hic vakit kaybetmeden hocama gitmelerini tavsiye ederim.Herkese Allah sifalar versin

 • Uyku ve gece yemek yeme ile ilgili sorunum nedeni ile yaptığım araştırmalarda Prof Hakan Kaynak'a ulaştım. Tedavinin başlangıcında olmama rağmen bu konuda yıllardır çektiğim sıkıntıların uyguladığı tedavinin hemen olumlu cevap vermesini görmem iyileşme yönündeki motivasyonumu arttırdı. Ayrıca kendisinin gün bazında çok yakından bizzat arayarak takip etmesi güvenilir ellerde olduğumu hissettiriyor. Uzun yıllardır birçok tedavi yöntemi denedim ilk defa ilaç verilip unutulma duygusu yaşatmak yerine profesyenel bir kişi ile bu yolda beraber çözüm bulma duygusunu yaşattığı için kendisine minnettarım. Bu yönde sorun yaşayan kişilere doğru adres olarak öneririm.

  Prof. Dr. Hakan Kaynak2015-10-30

  Uykuda yeme yeme, bazen çok tedaviye çok dirençli olabiliyor. Şanslı hastalardansınız. Şansınızın devam etmesi dileği ile, sağlıklı mutlu uykular dilerim.

 • Prof. Hakan Kaynak'ı internet araştırmalarım sonucu tanıyıp çok memnun kaldığımdan dolayı benim durumumda olan başka hastaların da bir an önce sağlığına kavuşabilmesi adına buraya yazma ihtiyacı duyuyorum. Kendisiyle, neredeyse çocukluğumdan beri yaşadığım ve son yıllarda kronikleşmiş, günlük hayatımı sürdürmemi engelleyen uyku problemimin altında yatan sebebi tespit edip tedaviye başladık ve kısa sürede önemli yol katettik. Doktor tercihi yaparken elbet öncelikle akademik bilgisine bakıyoruz, o konuda zaten yorumsuz olan çok değerli doktorumla ilgili şunu da belirtmek isterim ki odasına ilk girdiğim an bu sorunu sayesinde aşacağıma inandım. Ve o günden itibaren her aradığımda ulaşabildim. Benim gibi vücudumuzun en temel ihtiyaçlarından biri olan uykyu ile ilgili sorun yaşayanlara mutlaka tavsiye ederim.

  Prof. Dr. Hakan Kaynak2015-10-28

  Ne mutlu bana, hep sağlıklı, mutlu rüyalarla dolu uykularınız olsun

 • F

  Uyku problemimle ilgili tavsiye uzerine randevu aldim kendisinden. Gercekten de tavsiye edilecek bir hekim, gayet basarili ve cok ilgili. Hergun birebir takip ediyor hastalarini. Uykusuzlukla ilgili artik umidimi kesme nokasindayken bana umut oldu kendisi. Uyuyamayan yada gece uykusunu gunduz uyuyan benim gibi kisiler kesinlikle bir gorunmeli. Hayata yeniden dogmus gibiyim.

  Prof. Dr. Hakan Kaynak2015-10-28

  Hep sağlıklı mutlu rüyalarla dolu uykularınız olsun. Teşekkür ederim

 • Prof. Hakan kaynak eşimin yıllardır çektiği huzursuz bacak sendromuna çare olan insan,her yönu ile mukemmel, mesleğinde başarılı olduğu gibi insanlık yönude fevkalade,hbs olan hastalara mutlaka tavsiye ediyoruz.