Halil Akşit, Pratisyen İzmir

Dr.
Halil Akşit verifiedCreated with Sketch.

Pratisyen

15 görüş

Adres

Şair Eşref Bulvarı No:61 Kat:8 D:17 Alsancak, İzmir
ALTINORAN (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Kuru iğne tedavisi

Kuru iğneleme

Randevu + 1 daha fazla

Manuel terapi

Özgeçmiş

Hakkımda

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur . Manuel Tıp diplomasını Medical University Varna ' da Prof. Dr. Todor Todorov ' dan almiştır . FIMM...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Bel fıtığı
 • Boyun fıtığı
 • Omurga şekil bozukluklar ( Kifoz , skolyoz)
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İZMİR 1990)
 • MEDICAL UNIVERSITY ( VARNA 2014)


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: ALTINORAN boyun fıtığı, bel fıtığı, elimde sinir sıkışması

yaklaşık 5 yıldır boyun ve bel fıtığım vardı.Üç farklı hastaneye gittim hepsi acil ameliyat olmam gerektiğini fakat fıtığın riskli bölgede oldugunu felç kalma riskinin yüksek oldugunu söylediler bel fıtıgına baglı bacagimda kısalma ve aksama vardı boynumda ıse dayanılmaz agrılarım kollarımda ve ellerimde uyusma bir bardak suyu tutamaz hatta telefonumu bile tutamaz durumdaydım hergun kas gevşetici kullanmama ragmen haftanın 4 günü acıdan aglayarak gittiğim acilde iğne yapılıyordu hayat bana zehir olmustu.derken Dr Halil Akşit ile tanıştım Allah razı olsun beni kaybettiğim sağlığıma kavuşturdu şimdi yürüyüşüm düzeldi kollarımda ve elimdeki uyuşmalar yok boynumdaki dayanılmaz ağrılarım bitti şimdi eskisi gibi rahat hareket edebiliyorum..Herkese gönül rahatlığı ile Dr Halil Akşit i tavsiye ediyorum.


Konum: başka bir yer Bel fıtığı,kireçenme,dar kanal

Yaklaşık 7 ay önce sol kalçamda hafif ağrıyla başlayan rahatsızlığım daha sonra şiddetini arttırarak sol bacağıma kadar yayılmıştı. Çekilen MR da bel fıtığı, kireçlenme ve dar kanal teşhisi kondu.15 seans fizik tedavi gördüm fakat ağrılarımda bir azalma olmadı.Yürüyüşüm değişti ayakta zor duruyor dinlene dinlene yürüyordum.Geçmeyen ağrılarıma karıncalanma ve uyuşmayla birlikte kilo kaybı da eklenince moralman iyice çöktüm. Çok şükür ki tam zamanında tavsiye üzerine Halil Hocamla tanıştım. Daha ilk seansta ilgisiyle, hoşgörülü tavrıyla, hekimlik bilgisiyle kaybettiğim iyileşme umudumu yeşertti. Bir kaç seanstan sonra ağrılarım azaldı, egzersizlerime devam ediyorum şimdi ise çok çok iyiyim. Allah razı olsun hocam elinize emeğinize sağlık. Şahsınıza çok teşekkür ederim, başarılarınızın devamını diliyor şükran, minnet ve saygılarımı sunuyorum..Fikriye Şahingöz

Dr. Halil Akşit

Fikriye hanım ,yorumunuz için çok teşekkür ederim . Sağlıklı ve mutlu günler dilerim .


Konum: ALTINORAN Migren

20 yılı aşkın bir süredir migren sıkıntısı ile yaşamaktaydım.Boyun fıtıkları ve düzleşme buna eşlik etmekteydi.Uzun yıllar boyunca ağrı ile yaşamak zorunda kalınca duyduğum tüm tedavi yöntemlerini uyguladım.Üniversitede ilaç tedavisi,akapunktur,botoks,fizik tedavi gibi örnekler verebilirim.Boyun ağrıları ve migrenim azalmak yerine artmıştı.Ayrıca çok ağır ağrı kesiciler kullanmaya başlamıştım.
İnternette araştırma yaparken manuel terapi yöntemini öğrendim.İzmir de bu yöntemi uygulayan kişileri araştırdım.Öncelikle Halil Beyin hekim oluşu ve yurt dışında eğitimler almış olması tercih nedenim oldu.Ve Halil Bey den randevu alarak ilk seansı gerçekleştirdik.Boyun ağrılarım azaldı ve migren ataklarım günaşırı ilken onbeş günde bire indi.Bağımlılık yapan ağır ilaçlar içmeden basit ağrı kesiciler ile ağrılarım dinmeye başladı.Şu an üçüncü seansı bitirdik ve tedavi edilemez diye düşündüğüm rahatsızlıklarım düzeldi.Hayata bakış açım değişti artık yüzüm gülüyor.Çok saygıdeğer hocam Dr.Halil Akşit beyle iyi ki karşılaştık.Kendisine emekleri için çok teşekkür ederim.Herkese sağlıklı günler dilerim.

Dr. Halil Akşit

Naif yorumunuz için teşekkür eder sağlıklı ve mutlu günler dilerim .


J
Konum: ALTINORAN BEL RAHATSIZLIGI

belımde 20 yılı askın rahatsızlık vardı yapmadığım kalmamıştı mr lar,fızık tedavıler,ılaclar,kremler,dr ucretlerı hep boşa para harcama ve ıyı olamama yasam sevıncımı kaybettım sabah kalkmak ıstemıyordum o derece yanı derken halıl beyı bır arkadaş tavsıye ettı ınanmadan gıttım duzelmemın basıt olduğunu soyledı ıcımden güldüm fakat bısey demedım fakat dedıgı gerçek oldu cok teşekkürler halıl aksıt bel rahatsızlığı dıye bır sey yokmuş aslında,JERFI TANZAN

Dr. Halil Akşit

Jerfi bey yorumunuz çok teşekkür ederim . Size sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum .


M
Konum: ALTINORAN Bel Fıtığı

Bel fıtığı problemim sebebiyle, daha önce başvurduğum ve ameliyat düzeyinde olmadığı söylenen ancak bir türlü geçirilemeyen fıtığımın tedavisi amaçlı olarak, tek seansta bile başarı elde edilebildiğinin belirtilmesi sebebiyle başvurdum.

Doktorumuz seans süresi zarfında elinden geleni fazlası ile yaptı. Uzmanca bir yaklaşım ve tüm süreci iyi yöne çevirme gayreti ile hareket etti. Kendisine verdiği emek için teşekkür ederim.

Ancak ben iyi veya kötü yönde hiçbir değişim göremedim. İyi yönde de 1 adım dahi atamadığımız, ağrılarım aynı seyriyle devam ettiği ve ulaşımım da kolay olmadığımız için seanslara devam etmeme kararı aldım.

İnşallah farklı rahatsızlığı olanlar iyileşme sağlarlar, elden gitmeden sağlığın kıymeti bilinmiyor ve elinden giden de riske girerek bu şekilde her yolu denemek zorunda kalıyor. Herkese geçmiş olsun.

Dr. Halil Akşit

Yorumunuz için teşekkür ederim. Ancak bazı noktaları belirtmem gerekiyor. Öncelikle tek seansta iyileşen hastalarımız olmasına rağmen, kesinlikle tek seansta iyileşme garantisi verilmez ve bu konuda mutlaka ayrıntılı bilgilendirme yapılır.
Manuel Tedavi seanslar şeklinde uygulanır. Seans sayısı hastanın klinik durumuna göre değişir.
Hastaların sağlığını önceliği kabul eden bir hekim olarak yorumunuz benim için üzücü olmuştur. Sağlıklı günler dilerim.


H
Konum: ALTINORAN Bel ağrısı

Merhabalar. 31 yaşındayım. 3 yıldır hayatımı kabusa çeviren bel ağrısı ve sürekli bel tutulması şikayetiyle bir çok ilde bir çok doktora gittim ve devamlı MR çekildi. Belde düzleşme ve fıtık olduğu söylendi. Hangi doktora gitsem sürekli kas gevşetici ve ağrı kesici ilaçlar verildi ama hiçbiri çözüm olmadı. İnternetten etraflıca araştırıp çözüm olarak manuel terapiyi buldum. Bulunduğum ilde manuel terapist yoktu. İzmir’e seyahat için gideceğimden İzmir’deki manuel terapistleri araştırdım ve Halil Beyi buldum. Gitmeden önce biraz tereddütlerim vardı açıkçası manuel terapi için. Ancak Halil Bey ile tanıştıktan sonra fikrim tamamen değişti. İlk olarak şikayetlerimi dinleyerek beni muayene etti. Sorunumun çok basit olduğunu söyledi. Tek seansın belim için yeterli olacağını ama bir daha gelme şansım olmadığından içimin rahat etmesi açısından 2.seansı da teklif etti. 2 seansta beldeki ağrı ve tutulma şikayetlerim çözüldü. Yaklaşık 1 ay oldu ve istediğim sporu yapıyorum, istediğim zaman rahat hareket edip tereddüt etmeden koşabiliyorum ve psikolojik açıdan da çok mutluyum. Halil hocama gerçekten çok teşekkür ediyorum. Bu tür problem yaşayanların hiç düşünmeden gitmelerini tavsiye ederim. Daha nice başarılar diliyorum.

Dr. Halil Akşit

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim . Sağlıklı günler dilerim .


C
Konum: ALTINORAN

Oğluma ortopedi uzmanı bir doktor kifoz ameliyatı olması gerekiyor demişti.Ameliyatlık bir durum olmadığına inandığımız için internetten araştırmaya başladık ve Halil Beyle karşılaştık.İlk görüşmemizde doğru yerde olduğumuza inandık.Bizi çok ferahlattı.Ameliyata gerek olmadığını söyledi.Halil Beye çok inanıyor ve güveniyoruz.Branşında bir numara.Ailece doktorumuzu çok seviyor ve tavsiye ediyoruz.Çeşminaz&Yiğit&Yağız

Dr. Halil Akşit

Çeşminaz hanım ,yorumlarınız çok teşekkür ederim . Size ,Yiğit'e ve Yağız'a sağlıklı mutlu günler dilerim .


D

Yaklaşık 2 ay önce 6 yıldır çekmekte olduğum ve doğum sonrası iyice şiddetlenen ve günlük yaşantımı, uykularımı ve psikolojimi bir hayli kötü etkileyen bel ve sırt ağrılarımla ilgili artık ne yapacağımı bilemezken Halil Bey'i buldum. Rahatsızlığım süresince yanlış tanı ve tedaviler ile gereksiz yere maddi ve manevi kayıp yaşadım. Faset eklem sendromu ve fıtığa tek çözümün manuel terapi olduğunu bizzat kendim deneyimledim ve ağrılarım inanılmaz derecede azaldı. Ağrı olmayınca ben de mutluyum. Halil Bey' i tanımakla da çok şanslı ve mutluyum. Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığı gibi Hocayı ve Altınoran' ın mükemmel çalışanlarını tanımam da tesadüf değil. Halil Bey' e samimiyeti, kibarlığı, bitmeyen çabası, mütevazılığı, naifliği, güzel kalbi için tüm kalbim, sevgim, saygım ve samimiyetimle çok ama çok teşekkür ediyorum. Hakkınız ödenmez. İyki varsınız..

Dr. Halil Akşit

Nazik yorumunuz için çok teşekkür ederim . Size ve sevdiklerinize sağlıklı günler ve nice mutlu yıllar dilerim .


Hocamdan Allah bin kere razı olsun güneydoğuda görev yapan bir asker personelim ve malum iş şartları arazi şartları belimde 2 adet fıtık oluşmuş ve 5 aydır topal topal yuruyodum ve son 15 gun artık belim yamulmustu 10 dakka yürüyemez hale geldim işimden geri kalıyor hiçbir faaliyete katılamaz olmuştum psikolojim yerle birdi doktorlar ameliyat dediler görev yaptığım bölgede başka manuel terapistlerede gittik ama fayda göremedim açıkçası Halil hocamla tanıştık çok şükür 5 seans tedavi gordum ağrılarım yüzde 90 gitti sürem kısıtlı olduğu için uzatmadı seansları ama ilk ıznimde devam edicem hocam asker olduğumu öğrendiğinde o kadar içten o kadar samimi uğraştı ki beni düzeltebilmek için yüreği vatan aşkıyla dolu bir insan adeta kendi ailesinden biriyle uğraşır gibi uğraştı Rabbim böyle güzel doktorlarimizin daha önemlisi böyle güzel insanlarımızın sayısını arttırsın insallah Allaha emanet olun görüşmek üzere hocam

Hakan Türkyılmaz Atik

Dr. Halil Akşit

Hakan anlamlı yorumun için çok teşekkür ederim . Sizin sağlığınız bütün vatana lazım . Vazifenizde başarılar dilerim.


Hocam Bu ülkenin Sizin Gibi İşini Mükemmel Yapan İsanlara İhtiyacı var. Size Nasıl Teşekkur edicegimi Bilemiyorum 7 Aydır cektigim Bel Fıtıgı Rahatsızlıgı yüzünden Hayatım Alt Üst olmustu Gitmedigim Doktor uygulamadıgım tedavi Kalmamıştı Fıtıgım büyük oldugu İçin Artık Ameliyattan Başka iyileşme Şansım Olmadıgını Düşünmeye Başlamıştım Taa ki size Rastlayana Kadar Kişilik Olarak Mükemmel bir İnsan İnanılmaz Enerjisi ve Güven veren Kahkası İle 8 Seansta Aglarımdan Tamamen Kurtuldum Sizi Tanıdıgım İçin Kendimi Çok Şanslı Hissediyorum Sayenizde O eski Agrısız Hayatıma Geri Dönebildim Kesinlikle Tavsiye Edebilecegim Bi Doktor Başarılarınızın Devamını Diliyorum Hocam İyiki Varsınız.

Dr. Halil Akşit

Değerli yorumunuz için teşekkür ediyor , sağlıklı günler diliyorum .


Hizmetler

Randevu

Şair Eşref Bulvarı No:61 Kat:8 D:17 Alsancak, İzmir

ALTINORAN


Manuel terapi

Şair Eşref Bulvarı No:61 Kat:8 D:17 Alsancak, İzmir

ALTINORAN


Kuru iğne tedavisi

Şair Eşref Bulvarı No:61 Kat:8 D:17 Alsancak, İzmir

ALTINORAN


Kuru iğneleme

Şair Eşref Bulvarı No:61 Kat:8 D:17 Alsancak, İzmir

ALTINORAN

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: ALTINORAN boyun fıtığı, bel fıtığı, elimde sinir sıkışması

yaklaşık 5 yıldır boyun ve bel fıtığım vardı.Üç farklı hastaneye gittim hepsi acil ameliyat olmam gerektiğini fakat fıtığın riskli bölgede oldugunu felç kalma riskinin yüksek oldugunu söylediler bel fıtıgına baglı bacagimda kısalma ve aksama vardı boynumda ıse dayanılmaz agrılarım kollarımda ve ellerimde uyusma bir bardak suyu tutamaz hatta telefonumu bile tutamaz durumdaydım hergun kas gevşetici kullanmama ragmen haftanın 4 günü acıdan aglayarak gittiğim acilde iğne yapılıyordu hayat bana zehir olmustu.derken Dr Halil Akşit ile tanıştım Allah razı olsun beni kaybettiğim sağlığıma kavuşturdu şimdi yürüyüşüm düzeldi kollarımda ve elimdeki uyuşmalar yok boynumdaki dayanılmaz ağrılarım bitti şimdi eskisi gibi rahat hareket edebiliyorum..Herkese gönül rahatlığı ile Dr Halil Akşit i tavsiye ediyorum.


Konum: başka bir yer Bel fıtığı,kireçenme,dar kanal

Yaklaşık 7 ay önce sol kalçamda hafif ağrıyla başlayan rahatsızlığım daha sonra şiddetini arttırarak sol bacağıma kadar yayılmıştı. Çekilen MR da bel fıtığı, kireçlenme ve dar kanal teşhisi kondu.15 seans fizik tedavi gördüm fakat ağrılarımda bir azalma olmadı.Yürüyüşüm değişti ayakta zor duruyor dinlene dinlene yürüyordum.Geçmeyen ağrılarıma karıncalanma ve uyuşmayla birlikte kilo kaybı da eklenince moralman iyice çöktüm. Çok şükür ki tam zamanında tavsiye üzerine Halil Hocamla tanıştım. Daha ilk seansta ilgisiyle, hoşgörülü tavrıyla, hekimlik bilgisiyle kaybettiğim iyileşme umudumu yeşertti. Bir kaç seanstan sonra ağrılarım azaldı, egzersizlerime devam ediyorum şimdi ise çok çok iyiyim. Allah razı olsun hocam elinize emeğinize sağlık. Şahsınıza çok teşekkür ederim, başarılarınızın devamını diliyor şükran, minnet ve saygılarımı sunuyorum..Fikriye Şahingöz

Dr. Halil Akşit

Fikriye hanım ,yorumunuz için çok teşekkür ederim . Sağlıklı ve mutlu günler dilerim .


Konum: ALTINORAN Migren

20 yılı aşkın bir süredir migren sıkıntısı ile yaşamaktaydım.Boyun fıtıkları ve düzleşme buna eşlik etmekteydi.Uzun yıllar boyunca ağrı ile yaşamak zorunda kalınca duyduğum tüm tedavi yöntemlerini uyguladım.Üniversitede ilaç tedavisi,akapunktur,botoks,fizik tedavi gibi örnekler verebilirim.Boyun ağrıları ve migrenim azalmak yerine artmıştı.Ayrıca çok ağır ağrı kesiciler kullanmaya başlamıştım.
İnternette araştırma yaparken manuel terapi yöntemini öğrendim.İzmir de bu yöntemi uygulayan kişileri araştırdım.Öncelikle Halil Beyin hekim oluşu ve yurt dışında eğitimler almış olması tercih nedenim oldu.Ve Halil Bey den randevu alarak ilk seansı gerçekleştirdik.Boyun ağrılarım azaldı ve migren ataklarım günaşırı ilken onbeş günde bire indi.Bağımlılık yapan ağır ilaçlar içmeden basit ağrı kesiciler ile ağrılarım dinmeye başladı.Şu an üçüncü seansı bitirdik ve tedavi edilemez diye düşündüğüm rahatsızlıklarım düzeldi.Hayata bakış açım değişti artık yüzüm gülüyor.Çok saygıdeğer hocam Dr.Halil Akşit beyle iyi ki karşılaştık.Kendisine emekleri için çok teşekkür ederim.Herkese sağlıklı günler dilerim.

Dr. Halil Akşit

Naif yorumunuz için teşekkür eder sağlıklı ve mutlu günler dilerim .


J
Konum: ALTINORAN BEL RAHATSIZLIGI

belımde 20 yılı askın rahatsızlık vardı yapmadığım kalmamıştı mr lar,fızık tedavıler,ılaclar,kremler,dr ucretlerı hep boşa para harcama ve ıyı olamama yasam sevıncımı kaybettım sabah kalkmak ıstemıyordum o derece yanı derken halıl beyı bır arkadaş tavsıye ettı ınanmadan gıttım duzelmemın basıt olduğunu soyledı ıcımden güldüm fakat bısey demedım fakat dedıgı gerçek oldu cok teşekkürler halıl aksıt bel rahatsızlığı dıye bır sey yokmuş aslında,JERFI TANZAN

Dr. Halil Akşit

Jerfi bey yorumunuz çok teşekkür ederim . Size sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum .


M
Konum: ALTINORAN Bel Fıtığı

Bel fıtığı problemim sebebiyle, daha önce başvurduğum ve ameliyat düzeyinde olmadığı söylenen ancak bir türlü geçirilemeyen fıtığımın tedavisi amaçlı olarak, tek seansta bile başarı elde edilebildiğinin belirtilmesi sebebiyle başvurdum.

Doktorumuz seans süresi zarfında elinden geleni fazlası ile yaptı. Uzmanca bir yaklaşım ve tüm süreci iyi yöne çevirme gayreti ile hareket etti. Kendisine verdiği emek için teşekkür ederim.

Ancak ben iyi veya kötü yönde hiçbir değişim göremedim. İyi yönde de 1 adım dahi atamadığımız, ağrılarım aynı seyriyle devam ettiği ve ulaşımım da kolay olmadığımız için seanslara devam etmeme kararı aldım.

İnşallah farklı rahatsızlığı olanlar iyileşme sağlarlar, elden gitmeden sağlığın kıymeti bilinmiyor ve elinden giden de riske girerek bu şekilde her yolu denemek zorunda kalıyor. Herkese geçmiş olsun.

Dr. Halil Akşit

Yorumunuz için teşekkür ederim. Ancak bazı noktaları belirtmem gerekiyor. Öncelikle tek seansta iyileşen hastalarımız olmasına rağmen, kesinlikle tek seansta iyileşme garantisi verilmez ve bu konuda mutlaka ayrıntılı bilgilendirme yapılır.
Manuel Tedavi seanslar şeklinde uygulanır. Seans sayısı hastanın klinik durumuna göre değişir.
Hastaların sağlığını önceliği kabul eden bir hekim olarak yorumunuz benim için üzücü olmuştur. Sağlıklı günler dilerim.


H
Konum: ALTINORAN Bel ağrısı

Merhabalar. 31 yaşındayım. 3 yıldır hayatımı kabusa çeviren bel ağrısı ve sürekli bel tutulması şikayetiyle bir çok ilde bir çok doktora gittim ve devamlı MR çekildi. Belde düzleşme ve fıtık olduğu söylendi. Hangi doktora gitsem sürekli kas gevşetici ve ağrı kesici ilaçlar verildi ama hiçbiri çözüm olmadı. İnternetten etraflıca araştırıp çözüm olarak manuel terapiyi buldum. Bulunduğum ilde manuel terapist yoktu. İzmir’e seyahat için gideceğimden İzmir’deki manuel terapistleri araştırdım ve Halil Beyi buldum. Gitmeden önce biraz tereddütlerim vardı açıkçası manuel terapi için. Ancak Halil Bey ile tanıştıktan sonra fikrim tamamen değişti. İlk olarak şikayetlerimi dinleyerek beni muayene etti. Sorunumun çok basit olduğunu söyledi. Tek seansın belim için yeterli olacağını ama bir daha gelme şansım olmadığından içimin rahat etmesi açısından 2.seansı da teklif etti. 2 seansta beldeki ağrı ve tutulma şikayetlerim çözüldü. Yaklaşık 1 ay oldu ve istediğim sporu yapıyorum, istediğim zaman rahat hareket edip tereddüt etmeden koşabiliyorum ve psikolojik açıdan da çok mutluyum. Halil hocama gerçekten çok teşekkür ediyorum. Bu tür problem yaşayanların hiç düşünmeden gitmelerini tavsiye ederim. Daha nice başarılar diliyorum.

Dr. Halil Akşit

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim . Sağlıklı günler dilerim .


C
Konum: ALTINORAN

Oğluma ortopedi uzmanı bir doktor kifoz ameliyatı olması gerekiyor demişti.Ameliyatlık bir durum olmadığına inandığımız için internetten araştırmaya başladık ve Halil Beyle karşılaştık.İlk görüşmemizde doğru yerde olduğumuza inandık.Bizi çok ferahlattı.Ameliyata gerek olmadığını söyledi.Halil Beye çok inanıyor ve güveniyoruz.Branşında bir numara.Ailece doktorumuzu çok seviyor ve tavsiye ediyoruz.Çeşminaz&Yiğit&Yağız

Dr. Halil Akşit

Çeşminaz hanım ,yorumlarınız çok teşekkür ederim . Size ,Yiğit'e ve Yağız'a sağlıklı mutlu günler dilerim .


D

Yaklaşık 2 ay önce 6 yıldır çekmekte olduğum ve doğum sonrası iyice şiddetlenen ve günlük yaşantımı, uykularımı ve psikolojimi bir hayli kötü etkileyen bel ve sırt ağrılarımla ilgili artık ne yapacağımı bilemezken Halil Bey'i buldum. Rahatsızlığım süresince yanlış tanı ve tedaviler ile gereksiz yere maddi ve manevi kayıp yaşadım. Faset eklem sendromu ve fıtığa tek çözümün manuel terapi olduğunu bizzat kendim deneyimledim ve ağrılarım inanılmaz derecede azaldı. Ağrı olmayınca ben de mutluyum. Halil Bey' i tanımakla da çok şanslı ve mutluyum. Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığı gibi Hocayı ve Altınoran' ın mükemmel çalışanlarını tanımam da tesadüf değil. Halil Bey' e samimiyeti, kibarlığı, bitmeyen çabası, mütevazılığı, naifliği, güzel kalbi için tüm kalbim, sevgim, saygım ve samimiyetimle çok ama çok teşekkür ediyorum. Hakkınız ödenmez. İyki varsınız..

Dr. Halil Akşit

Nazik yorumunuz için çok teşekkür ederim . Size ve sevdiklerinize sağlıklı günler ve nice mutlu yıllar dilerim .


Hocamdan Allah bin kere razı olsun güneydoğuda görev yapan bir asker personelim ve malum iş şartları arazi şartları belimde 2 adet fıtık oluşmuş ve 5 aydır topal topal yuruyodum ve son 15 gun artık belim yamulmustu 10 dakka yürüyemez hale geldim işimden geri kalıyor hiçbir faaliyete katılamaz olmuştum psikolojim yerle birdi doktorlar ameliyat dediler görev yaptığım bölgede başka manuel terapistlerede gittik ama fayda göremedim açıkçası Halil hocamla tanıştık çok şükür 5 seans tedavi gordum ağrılarım yüzde 90 gitti sürem kısıtlı olduğu için uzatmadı seansları ama ilk ıznimde devam edicem hocam asker olduğumu öğrendiğinde o kadar içten o kadar samimi uğraştı ki beni düzeltebilmek için yüreği vatan aşkıyla dolu bir insan adeta kendi ailesinden biriyle uğraşır gibi uğraştı Rabbim böyle güzel doktorlarimizin daha önemlisi böyle güzel insanlarımızın sayısını arttırsın insallah Allaha emanet olun görüşmek üzere hocam

Hakan Türkyılmaz Atik

Dr. Halil Akşit

Hakan anlamlı yorumun için çok teşekkür ederim . Sizin sağlığınız bütün vatana lazım . Vazifenizde başarılar dilerim.


Hocam Bu ülkenin Sizin Gibi İşini Mükemmel Yapan İsanlara İhtiyacı var. Size Nasıl Teşekkur edicegimi Bilemiyorum 7 Aydır cektigim Bel Fıtıgı Rahatsızlıgı yüzünden Hayatım Alt Üst olmustu Gitmedigim Doktor uygulamadıgım tedavi Kalmamıştı Fıtıgım büyük oldugu İçin Artık Ameliyattan Başka iyileşme Şansım Olmadıgını Düşünmeye Başlamıştım Taa ki size Rastlayana Kadar Kişilik Olarak Mükemmel bir İnsan İnanılmaz Enerjisi ve Güven veren Kahkası İle 8 Seansta Aglarımdan Tamamen Kurtuldum Sizi Tanıdıgım İçin Kendimi Çok Şanslı Hissediyorum Sayenizde O eski Agrısız Hayatıma Geri Dönebildim Kesinlikle Tavsiye Edebilecegim Bi Doktor Başarılarınızın Devamını Diliyorum Hocam İyiki Varsınız.

Dr. Halil Akşit

Değerli yorumunuz için teşekkür ediyor , sağlıklı günler diliyorum .


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur . Manuel Tıp diplomasını Medical University Varna ' da Prof. Dr. Todor Todorov ' dan almiştır . FIMM...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Bel fıtığı
 • Boyun fıtığı
 • Omurga şekil bozukluklar ( Kifoz , skolyoz)
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İZMİR 1990)
 • MEDICAL UNIVERSITY ( VARNA 2014)

Deneyimler

 • Bulgaristan Manuel Tıp Derneği Başkanı Prof. Dr . Todor Todorov
 • Almanya Manuel Tıp Derneği Başkanı Dr. Wolfgang von Heymann
 • Moskova Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi Ana Bilim Dalı Başkanı ve Rusya Manuel Tıp Derneği Başkanı Prof. Dr. Sergey Nikonov
Tümünü göster


Bilinen diller

İngilizce