Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

E

Kendisi gerçekten işinin hakkını veren, kul hakkına azami dikkat gösteren bir insandır. Çok kez bizzat bana şunu anlatmıştır: "Özel muayenehane açtıktan sonra haşlatar gelmeye başladılar, tabi göğüs hastalıkları alanının bir tabi dolası gereği genelde dar gelir grubundan insanlar gelmekteydi. Bu insanların çoğu zaman tevadı masraflarını karşılayacak durumları olmazdı. Eğer zorlasanız köydeki ineğini satma durumunda kalırlardı, ki bu insafa sığmazdı. İşte böyle hastalara çoğu zaman yardımcı olur, tedavilerini yapar ama para almazdım." Bende sadece bu anektod kendisinin nasıl biri olduğunu özetliyor.


N

Dünyanın en dürüst en iyi hekimlerindendir.Çok tecrübeli ve senelerini mesleğine vermiş, hatika bir insan. Göğüüs hastalıkları konusunda Türkiyedeki sayılı hekimlerden. Hakkını ödeyemem, çok memnun kaldım, herşeyden önce insana değer veriyor, güler yüzlü, ahlaklı harika bir insan.


E

Rabbim her daim yardımcın olsun babacım,seni çok seviyorum, hakkını hiçbir zaman ödeyemem, inşaAllah hep yanımızda olursun...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar