Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Yenişehir Mahallesi Çınar Sokak No:21/3, İzmit, Kocaeli
Doç. Dr. Hasan Mete Aksoy Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Hasan Mete Aksoy, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Göz Altı Morlukları
  • Jinekomasti
Tümünü göster

Hizmetler


Yenişehir Mahallesi Çınar Sokak No:21/3, Kocaeli

Doç. Dr. Hasan Mete Aksoy Muayenehanesi

6 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı

Semiha taşkın plastik cerrahi üzerine mete beyden başkasını düşünemem yıllar önce Ankara hastanesinde çalışırken kendisine elimden amaliyat oldum. Ne bir iz nede bir şikayetim olmadı kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.


A

Senelerdir düşündüğüm burun operasyonu için bir cesaretle Mete Beye başvurdum ve doğallıktan yana tavrı karşısında anında karar verdim. Hem nefes problemimden hem de görsel açıdan tüm sıkıntılarımdan kurtuldum. Şekli çok doğal ve çok güzel oldu. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.


Z
Doğrulanmış kullanıcı

Hasan Mete beye 1 hafta önce burun ameliyatı oldum. Sorunumsa eğrilik ve nefes problemiydi. Sadece doktor araştırıyordum farklı doktorlarla görüşüyordum sürekli, Mete beye gittiğimde kendisi özgüveniyle, anlayışıyla, güler yüzüyle beni inanılmaz derecede motive etti ve daha o gün ameliyat günü belirledik. Ameliyatımsa çok başarılı geçti şu an burnum şiş olmasına rağmen çok güzel doğal bir şekle kavuştu herkes çok beğendi ve en önemlisi nefes problemim ortadan kalktı. Çok memnunum kendisine ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum ve başarılar diliyorum :)


I

ben de kendisinde ameliyat oldum cok memnunum insana guven veriyor ve ameliyata aninda karar veriyorsunuz kendisine basarilar diliyorum gogus kucultme ameliyati oldum


S

sayın dr. hasan mete aksoyda göz kapagı estedigi yaptırdım sonuç harika,ayrıca dr hasan mete beyin samimiyetine. verdigi güvence ve emegi icin çok tşk ederim ben tanıdıgıma cok memnunum herkesede tavsiye ediyorum.


N

Mete beyin hastasıyım işini çok iyi yapıyor ben çok memnun kaldım benden önce annemin ayaklarının altı yandı bunun tedavisindede mete bey çok iyi ilgilendi ve annem şeker hastası çok kısa zamanda ayaklarının altı düzeldi kendisine mesleğinde başarılar diliyorum ve en iyi yerlere gelmesi içinde dua ediyorum


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Hasan Mete Aksoy, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Göz Altı Morlukları
  • Jinekomasti
Tümünü göster

İlgili aramalar