Adres

İzmit

Bu adres online randevuya açık değil


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Acıbadem Sigorta, AIG Sigorta, Ak Sigorta, + 12 daha fazla

Randevu

Bilişsel Davranışçı Terapi

Cinsel Terapi +2 daha fazla

Psikoterapi

Çift Terapisi

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Hüseyin Yıldız,Özel Cihan Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

  • Depresyon
  • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
  • Bipolar Bozukluk
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler

Randevu


İzmit

Diğer Hizmetler

Bilişsel Davranışçı Terapi


İzmit


Cinsel Terapi


İzmit


Psikoterapi


İzmit


Çift Terapisi


İzmit

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
20 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
N
Konum: Bipolar Teşhisi

Hüseyin hocamla bipolar teşhisi dolayısı ile başvurdum. Verdiği ilaçlar çok etkili oldu kısa süre içerisinde kendimi buldum. Aramızdaki doktor - hasta ilişkisi kısa süre içerisinde abi kardeş ilişkisine döndü. İstediğim zaman sözlü veya yazılı kendisine ulaşabiliyorum. Rahatsızlığım hakkında bilgi alabiliyorum. Çok yardımcı oluyor. Kafanızdan geçen kaygılar son buluyor. İyiki varsınız hocam.


T
Konum: Panik atak

Bir gün o kadar kötü olmuştum ki bu hastalığın tedavisi yok diye düşündüğüm zamanda karşıma Hüseyin Bey çıktı.Hüseyin Bey'i buraya yazılan yorumlar sayesinde buldum.Kendisine başka bir ilden tedavi olmak için gidiyorum.Hüseyin Bey'in verdiği ilaçlar sayesinde yaşadığımı anladım.9 aydır tedavi görüyorum.Eski şikayetlerim neredeyse tamamen bitti denecek kadar azaldı.Hüseyin Bey tecrübeli ve ilgili bir doktor.Kendisiyle tanıştığım için çok memnunum.Herkese tavsiye ediyorum.


E
Konum:

ELO- İnsanlıgı verdiği güven danışmanlıgından önce geliyor benim için.9 aydır tedavi görüyorum,babamın kalp krizi geçirmesinden sonra kaybetme korkusundan dolayı rahatsızlandım.1 yıl boyunca gitmediğim bölüm, doktor ve görmediğim tedavi kalmadı.Anlayamadılar rahatsızlığımı,sürekli başım dönüyor yürüyemiyordum,tek başıma kendi ihtiyaçlarımı bile göremez haldeydim bu yüzden ailem de ve işimde sorunlar yaşamaya başlamıştım.Umutsuzdum ve bir daha eskisi gibi olabileceğimi tek başıma yürüye bileceğimi bile düşünmüyordum. Birgün son kez dr araştırırken burdan kendisini buldum ve son çare olarak annemle birlikte kendisine gittik o anı hayatım boyunca unutamam çünkü çok kötüydüm çok zordu benim için hıçkırıklarla ağlayarak kendisine sıkıntılarımı yaşadıklarımı anlattım dikkatlice dinledi yoğun depresyon yaşadığimi söyledi ilaç tedavisine başladık.Şuan çok iyiyim,babam iyi.yürüyüp kendi ihtiyaçlarımı görebiliyorum,herşey yolunda.Yakında kontrole gideceğim,son kontrole gittiğimde gülüşmüştük hocam ile ilk gelişim ağlayarakdı şimdi tek başıma yürüye biliyorum diyerek.Hocama minnettarım ne kadar teşekkür etsem az,herkese bütün samimiyetimle tavsiye ediyorum hocamı,kendisi harika bir insan,harika bir doktor.Her şey için çok teşekkür ederim hocam.


E
Konum:

2-3 yıldır fiziki şikayetlerim vardı.Gitmediğim doktor ve bölüm kalmamıştı.Sonunda Hüseyin beye gittim ve şikayelerimi anlattım.Uyguladığı tedavi sonrasında zamanla şikayetlerim kayboldu.Şu anda kendimi daha iyi hissediyorum.tedavim devam ediyor ve başka bir doktora da gitmeyi kesinlikle düşünmüyorum.Tüm psikolojik rahatsızlığı olan hastalara tavsiye ederim.Teşekkürler Hüseyin Bey.


T
Konum: Depresyon

Başka bir psikiyatriste gidiyordum. 3 yıl boyunca hastalığım tedavi edilmediği için Hüseyin Bey'e gittim. Bana yanlış tedavi uygulandığını, antipsikotik değil de, antidepresan ilaçlar kullanmam gerektiğini söyledi ve tedaviye başladı. Tedaviye devam ediyorum ve çok memnun kaldım, şikayetlerim sona erdi. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Tuncay


D
Konum: takıntı

doktorum arkadas gibi süreklı ulaşabılıyorum her hastasını ıyı takıp eden sorularına bıkmadan cevap veren işinin uzmanı cana yakın bir hekim allah razı olsun


H

1 ay evvel babamı götürdüm. Panik atak ve depresyon ve başlangısıcındaydı ellerinde titreme uykusuzluk gibi Şikayetleri vardı hocamın verdiği ilaçlarla 1 hafta içinde babam rahatladı şuan çok iyi teşekkür ederiz.


Konum:

Genel vücut ağrısı çekiyordum. Birçok doktora gittim.hiçbirinde şifa bulamadım.son olarak Hüseyin beye gittim ve iyiki de gitmişim.sıcakkanlı samimi ve empati kuran bir kişiliğe sahip.tedavi sürecindeyim.ve kendimi çok iyi hissediyorum.Allah razı olsun.problemleri olanlara tavsiye ederim...


A

Daha önce 3 kez psikiyatrik tedaviye başlamış ancak yanlış teşhis ve ilaçlardan dolayı daha da kötü olmuştum. Biri bana yardım etsin diye çaresizlik içinde ağlıyorum. Aile hayatım iyice kötüye gitmişti. Doktorumuzun verdiği ilaç ve tedavi yöntemi çok iyi geldi. Beni dikkatle dinleyip çözüm odakli olduğunu hissetiren doktoruma teşekkür ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Hüseyin Yıldız,Özel Cihan Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

  • Depresyon
  • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
  • Bipolar Bozukluk
Tümünü göster