Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu, Konyaaltı
Akdeniz Üniversitesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

Allianz Sigorta

Yapı Kredi Sigorta + 5 daha fazla


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Tükürük Bezi Kanserleri
  • Burun eğriliği
  • Paslıdil
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

7 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Akdeniz Üniversitesi Diğer

İsmail Hocam KBB alanında çok uzman işini çok iyi bilen bir Profesör. İnsanlık olarak da çok üst düzey bir insan. Nefes almakta güçlük çektiğim için kendisine müracaat ettim. Bana septum deviasyonu teşhisi koydu. Çok başarılı bir ameliyat oldu benim için. İsmail Külahlı gibi üst düzey bir Profesör Doktorun Antalya da olması bizler için bir şanstır. İsmail Hocam çok teşekkür ederim her şey için.

R
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Timpanoplasti(Kulak Zarı Ameliyatı)

hocama sonsuz tesekur ediyorum kulak zarim delikti ve isitme kaybi vardi hocamin amaliyati sonrasi zar tuttu ve istme kaybim ortadan kalkti allah ondan razi olsn

P
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Akdeniz Üniversitesi Ani işitme kaybı

Öncelikle insani yönü dört dörtlük bir doktor mesleğinin hakkını veren nadir insanlardan. %60 oranında sağ kulakta ani işitme kaybı oldu ve kulağımda uğultu çınlama vardı. İsmail beye başvurdum kendi eliyle hergün kulaktan iğne yaptı serumlarla takviye etti ve 8 günlük bir tedavi sonucu çok şükür ki duyu organımı tekrar kazandım. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır .

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İsmail Külahlı Muayenehanesi Ani işitme kaybı

5 sene önce ani işitme kaybı yaşadım. Fakültede 4 gün yattım ama bir sonuç alamadım.Sonra tesadüf eseri netten kayserideki KKB profesörlerini arayınca İsmail hocayı buldum.Kulağıma 3 gün kendi eliyle iğne yaptı.Ertesi gun tamamen iyilestim.Ne kadar ilgili ne kadar başarılı bir doktor.. Sonsuz teşekkürler.

A

hoca 10 numara eşimin burnunda polip folip mi nedir ondan vardı ameliyatsız ağrısız kansız çıkardı aldı Allah razı olsun kendine güveni olan alanına hakim teşhiste yanılmayan bir adam boşa prof olmamış

S
Doğrulanmış kullanıcı

sayın İsmail külahlının benim için uyguladığı tedaviden ve yapmış olduğu operasyondan çok memnunum kbb de en iyi diyebilirim.O'na çok teşekkür ediyorum.

M

kızımız zeliha melisa aktay a yapılan bademcik ameliyatından çok memnun kaldık.doktorumuz sayın ismail külahlıya teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Tükürük Bezi Kanserleri
  • Burun eğriliği
  • Paslıdil
Tümünü göster

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar