Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Güney Mahallesi Albay Sokak No:7, İzmit
Özel Körfez Marmara Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No: 44, İzmit
Özel Konak Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Prematürite
  • İnterstisyel Sistit
  • Preeklampsi
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

6 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı

Esimin 40 yas uzeri ve sorunlu baslayan gebelik surecini bastan sona kadar Dr. İsmail Bey ile tamamladik... ilgi alaka güleryüz bilgi beceri ve deneyim ile bezenmis mesleki sanati sayesinde karşılaşabileceğimiz her olumsuz durumu ileriyi gorerek yaptigi mudahaleler ile bizi mutlu sona ulastirmasinin yani sira, 6 adet mandalina ebadindaki miyonlarida ayni anda cerrahi mudahale ile nihayetlendirerek, adeta yaşattığı bahardan yaza cikardi bizi....kendisine ve ceyda hanima cok tesekkur ederim... şiddetle tavsiye ediyorum, bugün çocuk sahibi olduysak önce Allah sonra hocamizin emeği sayesindedir...

I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Randevu

Bebegimizin ilk görüntüsünü aldık. Ilk izlenim olarak çok sıcak anlayışlı bir doktordu. Teşekkür ederiz.

E
Doğrulanmış kullanıcı

Bende ilk doğumu ismail beyle geçirdim, cook memnun kaldım şimdi ikinci çocuğuma hamileyim kesinlikle yine ismail beyle doğumumu gerçekleştirmek istiyorum :) inşallah. ..

B

merhabalar ben bahar güzel 2.gebeliğim 7 yaşşında kızım var.çok hevesli istedim ben 2.çoçuğa sahip olmayı.fakat 14 haftalık gebeğim ilk ayımdan itibaren iki doktor değiştirdim.bu 3.doktorum ismail beyden çok memnunum herkese tavsiye ederim...çok ilgili ve alakalı hastalarıyla gerçekten uzman...

H

İsmail bey hakikaten çok ilgili ve hastasını titizlikle takip altında tutan başarılı bir doktor, hamileliğim boyunca kontrollerde gereken ilgi ve hassasiyeti kendisinden gördüm, doğumu da kendisi sezaryen ile yaptırdı, özellikle sezaryen sonrası kalıntıların temizlenmesi konusunda çok titiz, çok memnun kaldım, şimdi ikinci çocuğuma hamile olduğumu 3 gün önce öğrendim ve 5 yıl aradan sonra yine tereddütsüz İsmail bey'e gideceğim.

F

Çocuk istemi için başvuran yeğenimin tedavisini başarıyla yapan üstün bilgisi ile rahatça güvenebileceğiniz bir doktordur.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Prematürite
  • İnterstisyel Sistit
  • Preeklampsi
Tümünü göster

İlgili aramalar