Prof. Dr.

İzzet Fresko

verifiedCreated with Sketch.

22 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Prof. Dr. İzzet Fresko kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.   daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
22 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • I
  Konum: İzzet Fresko MuayenehanesiHizmet: Iltihapli Romatizma

  Ailemin pek cok ferdinde romatoit artrit hastaligi mevcut. Elimdeki agri/sislikler icin yapilan muayenede bir hekim tarafindan bana da ayni teshis koyuldu.. guvenemedim teshise. Internetteki yorumlardan Izzet bey I buldum sukurler olsun. Hemen karar vermek yerine kan tahlili mr tetkikleri istedi. Ince ince her ihtimali dusunerek ilerledigini gorebiliyorduk. Sonuc : iltihapli romatizmam yok. Odasina ilk girdigimde dokunsalar agliyacak haldeydim, hastasina verdigi guven sayesinde sunu diyorsunuz : ben bu doktorla her hastaligi yenerim. Kendinden emin, empatisi yuksek, cok zeki ve isine kendini adamis bir hekim. Ne kadar tesekkur etsem azdir. Hakkinizdaki teshis ne olursa olsun konu romatoloji ise bir de Izzet bey gorsun derim..

 • Kesinlikle konusunda uzman bir doktor. Öncelikle hasta ile iletişimi mükemmel. Sizi sonuna kadar dinliyor ve sizi iyi olacağınıza inandırıyor. Moral konusu tüm hastalıklar için çok önemli. Tanıdığım ve tedavi olduğum için çok mutluyum. Kesinlikle romatoloji konusunda Türkiye de sayılı insanlardan. Teşekkürler İzzet Hocam

 • M

  Hastasına saygı göstererek ve güler yüzü ile yaklaştığından zaten kendinizi iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Daha sonra İzzet bey bilgisini konuşturuyor ve sizi tedavi ediyor. Kendimi çok şanslı hissediyorum İzzet bey doktorum olduğu için.

 • N

  Yaklaşık 2 senedir iltihaplı romatizma tedavisi görüyordum. Daha önce bu sıkıntımla alakalı gittiğim doktorlar sadece dinliyorlardı beni ama hiçbir şekilde ağrılarıma çözüm bulamıyorlardı. Kardeşimin tavsiyesiye ve İnternetten okuduğum yorumlarından dolayı İzzet Hocama gittim. Herşeyden önce beni dinliyor uzun uzun.. Doğru teşhisi koyup doğru tedaviye başlamış olması beni çok memnun etti. verdiği ilaçlar sayesinde ağrılarım sona erdi Yaşam kalitem tamamiyle değişti. gerçekten mükemmel bir doktor. Her gittiğim yerde tavsiye ediyorum Hocamı.

 • Hocamız güler yüzlü, anlayışlı, hastasını dinleyen ve bir o kadar da merhametli... Gösterdiği ilgiye ve alakaya çok teşekkür ederim. Bizim gibi romatolojik rahatsızlık barındıran insanların en büyük endişesi bundan sonra ne olacağı? Hayata nasıl devam edeceği ve bağımlı bir şekilde aklını kurcalayan hastalığım düzelecek mi? Soruları oluyor bende bunlardan biriyim. Adım Emre ve 2012 Temmuz da yakalandığım behçet-crhon rahatsızlığı ile mücadele vermekteyim... Hocamızla tanıştıktan sonra endişelerim, kaygılarım ve sorularım dindi... Bizim hastalığımızda en önemli faktör olan moral, stressiz hayat için ilk önce Hipokrat'ın soyunu devam ettiren hekimlerden kendisi. Ben çok memnunum ve herkese canı gönülden tavsiye ederim. İzzet bey her halükarda hastalarıyla ilgilenmeye devam eden iyi yürekli, güler yüzlü, cana yakın, her şekilde irtibatı kolay ve babacan bir doktor olarak kendisine çok teşekkür ediyorum...

 • R

  İltihaplı eklem romatizmam vardı ve daha önce gittiğim doktorumun tavsiyesiyle gitmiştim.Cana Yakın olması nedeniyle rahatlıkla yanında konuşabiliyordum. Daha önce gittiğim doktorlarıma hiç benzemiyordu. Gittiğimde Tahlil ve film istedi ve ona göre bir tedavi uygulandı. kullandığım ilaçlar sayesinde artık baston kullanmıyorum. önceden bastonsuz yürüyemiyordum ve ağrılarım vardı. İltihaplı romatizma olan herkese tavsiye ediyorum,çok seviyorum Hocamı.

 • F

  Hocamıza tedavi olalı 20 gün oldu. ilaç kullanımıyla başladık ve ağrıları sona erdi.Yine var ağrıları fakat zaman içerisinde onlarında sona ereceğini belirtti hocamız. Detaylı olarak bilgilendirdi Akrabalarımızdan gidenler vardı onların tavsiyesiyle tercih ettik İzzet Hocamızı. herkese tavsiye ederim.

 • S

  Akut gut hastalığı sebebiyle babami Izzet Beye goturdum.Tedaviden çok memnun kaldık.Bunca yıl bu hastalıkla ilgili bir suru doktora göründükten sonra Izzet Beyin bu hastalığımızla ilgili sıkıntıları kolaylıkla çözümlemesi ve arkasından ilgisini devam ettirmesi bizi çok memnun etti.Herkese en icten samimiyetimle tavsiye edebileceğim bir doktor..Kendisini bulduğumuz şanslıyız.

 • N

  İnternetten araştırmalarım sonucunda Hocamıza yapılan yorumlardan dolayı tercih etiim. Ordu dan geldim hocamıza. Güleryüzlü ve açıklayıcı bilgiler vermesi çok güzel. İltihaplı romatizma olduğunu zannettiğim rahatsızlıktan dolayı gitmiştim ama yumuşak doku romatizması oldugunu belirtti. Topuk dikeni iğne yaptı. şuanda daha iyiyim. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

 • B

  Hocamızdan çok Memnun kaldım. SLE hastalıgından dolayı vücudumda kararmalar oluyordu. öncelikle mükemmel bir insan,karakteri çlok düzgün, hastalarına çok düşkün. Gece yarısı arasam bile açar telefonunu yardımcı olur. Değerlerim 11 di hocamıza gittiğimde. İzzet Hocanın gözetimine girdikten sonra değerlerim 2 ye düştü. En başta korkularımı yendim. Bunu İzzet Hocam sayesinde başardım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Prof. Dr. İzzet Fresko kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.  

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1986
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1987 - 1992
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Yan Dal İhtisas, Romatoloji, 1994 - 1999
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 1999
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 2005
daha fazla

Deneyimler

 • Tokat Reşadiye Hasanşeyh Sağlik Ocağı, 1.1986-12.1987
 • Sultanbeyli Devlet Hastanesi, 1.1992-12.1994
 • Marsilya Üniversitesi, Romatoloji Bilim Dali, Konuk Araştırma Görevlisi, 1.1994-12.1995

Hastalıklar

daha fazla