Uzm. Dr.

Kerem Baykal

verifiedCreated with Sketch.

9 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 1 295 profil ziyareti var

Ankara da doğdum. 1987 yılında Gülhane askeri tıp akademisi askeri tıp fakültesini bitirdim.1993 yılında GATA Dermatoloji ABD den dermatoloji uzmanı oldum. Lazer uygulamaları,saç tedavileri… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M

  Oğlumu götürdüm Kerem beye saç dökülmesi vardı oğlumda. Kerem beyin uyguladığı tedavi sonucu saç dökülmesi durdu. Tedaviden çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim Kerem beyi bir çok arkadaşıma da önerdim.

  Kerem Baykal2018-10-10

  Çok teşekkürler...

 • S

  Kerem beye hem saç mezoterapisi için gittim hemde cilt için gittim. Beni baştan yarattı diyebilirim. Çok memnun kaldım gerçekten. Herkesede tavsiye edebileceğim bir doktor. Hastaları ile olan iletişimi çok güzel bütün sorularınıza cevap veriyor saat kaç olursa olsun. Klinikte çalışan arkadaşlarda aynı şekilde çok memnunum kendilerinden. Hem saçlarımda hem cildim de çok büyük oranda değişim oldu bunu sadece ben değil çevremdeki herkes fark etti olumlu değişiklikleri. Kerem beyin 5 yıldır hastasıyım ve çok memnunum.

  Kerem Baykal2018-10-10

  Çok teşekkürler...

 • A
  Konum: Doktor kerem baykal muayenehanesi

  saç Mezoterapi ve prp tedavisi başarılı bir şekilde devam ediyor. Sıcakyüzlü doktorumuza ve çalışanlarına teşekkür ederim :)

  Kerem Baykal2018-02-20

  Çok teşekkürler...

 • Saç mezoterapisi için Kerem bey'e gidiyorum çok memnunum henüz tedavinin başındayım ama fayda sağlayacağıma inanıyorum ayrıca muayenehanede olan herkes çok ilgili ve güleryüzlü .

  Kerem Baykal2017-05-17

  Çok teşekkürler...

 • Gerçekten çok başarılı ve ilgili bir doktor. Birkan hastalığı sonucu dökülen saçlarım kerem bey sayesinde tekrar çıktı çok memnunum

  Kerem Baykal2017-01-23

  Çok teşekkürler....

 • I

  Saçlarımın güzelliğinin Sorumlusu Dr Kerem Baykal ☺️ Pırıl pırıl kliniği,ilgisi tatlı personelleri ile Harika bir doktor. 7. Haftam ve dökülmem nerdeyse hiç Yok çok teşekkür ediyorum kendisine buradan...

  Kerem Baykal2017-01-18

  Çok teşekkür ederim...

 • Saç mezoterapisi için gittim ve çok memnun kaldığım içim pek çok arkadaşımı yönlendirdim Tedavilerinden Son derece memnun kaldığım bir doktor, tavsiye ederim.

  Kerem Baykal2016-11-10

  Çok teşekkür ederim...

 • M

  Başlangıçta uyguladığı saç tedavisi ile harika sonuçlar yaratan Dr.Kerem baykal'a daha sonra botox-dolgu ve cilt gençleştirme tedavileri uygulattım.Ve yapılan her işlemden sonsuz memnun kalarak çevreme de tavsiye ettim.
  Dr.Kerem Baykal ve ekibine sonsuz teşekkürler...

  Kerem Baykal2016-11-03

  Çok teşekkür ederim....

 • T

  Dr.Kerem baykal'ı tavsiye üzerine önce saç tedavisi için gittiğimde tanıdım.Saç sorunlarım için elde ettiğim güzel başarılar sonrasında botox-dolgu işlemleride yaptırdım ve yapılan her uygulamadan çok başarılı sonuçlar elde ettim. Faydalı tavsiyeleri ile beni Kerem beye yönlendirenlere minnettarım ve bende sorunu olan herkese kendisini ciddiyetle tavsiye ederim.

  Kerem Baykal2016-11-03

  Çok teşekkür ederim...

Hakkımda

Hakkımda

 • Ankara da doğdum. 1987 yılında Gülhane askeri tıp akademisi askeri tıp fakültesini bitirdim.1993 yılında GATA Dermatoloji ABD den dermatoloji uzmanı oldum. Lazer uygulamaları,saç tedavileri ve kozmetik dermatoloji alanlarında ABD de eğitimler aldım. Kozmetik dermatoloji alanında kurs ve eğitimler ile deneyimlerimi genç meslektaşlarıma aktarmaktayım.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - tıp fakültesi, 1981 - 1987

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Görsel bir alan olduğu için

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Estetik işlemlerde hasta beklentilerinin yüksek olması ve ne yapsanız memnun olmayan hasta gurupları

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Sonucu hızlıca görmek,insanları güzelleştirmek ve hastalarımızın kendilerine güvenlerini sağladığımı görmek

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Bir erkek hastamıza saç ekimi ile başlayan sürecin diğer medikal estetik işlemleri takiben diş estetiği ve en sonunda boy uzatma ameliyatına kadar gitmesi ve sonunda hastamızın annesinin tanımaması oğlunu :)))