Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Altunizade Hastanesi

Altunizade Mahallesi Yurtcan Sokak No:1

34662 , Üsküdar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Baran Bozkurt Diğer

  Sırtımda yaşanan ve bir hafta geçmeyen tutulma sonrası doktora gitme ihtiyacı hissettim. Yapılan tetkikler sonucu kifoz, boyun düzleşmesi, boyun fıtığı ve kas düğümlenmesi gibi teşhisler kondu. Boyun fıtığımın sinirleri etkilemediği belirtildi fakat halen ağrılarım devam etmekte. Çözüm açısından çok etkili sonuç alamadığımı, farklı bir doktora daha görüneceğimi söylemek isterim.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Tayyar Yüksek Riskli Gebelik Takibi

  İkiz bebek hamileliğim sebebi ile Ahmet hocam ile tanıştık. Hamileliğim süresince servikal yetmezlik ve dikiş atılması, idrarda protein fazlalığı sebebiyle tansiyon problemi yaşadım. Süreci çok iyi yöneten bir hekim olduğu için Ahmet hoca tüm teşhisleri çok başında koyup tedbirlerini de ona göre aldı. Mesleki tecrübesi, ilgisi, muayene sırasında her şeyi en ince ayrıntısına kadar incelemesi,olası karşılaşılabilecek durumları anlatması, her mesajıma hemen cevap vermesi... iyi ki Ahmet hoca. Önce Allah sonra Ahmet hocam vesilesi ile İkiz bebeklerimi sağlıcakla dünyaya getirdim.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mahir Bülent Özgen Diğer

  Yenidoğan bebeğimizin sünneti sürecinde ilgisi ve alakası ile bizi rahatlatan doktorumuz Mahir Özgen'e teşekkürler.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Hüseyin Arel Gereli Diğer

  Annemin parsiyel omuz protezi ameliyatı yaptı. 3 prof. un yapamam dediği ameliyatı çok başarılı bir şekilde yaptı. Annemin 1 yıl içinde 3 ameliyat geçirmesine rağmen geçmeyen ağrıları AREL hoca sayesinde geçti. İlgili ve alakalı. Hastası ile empati yapabiliyor. Omuz protezi konusunda alanında bir numara.


  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Abdullah Taner Usta Diğer

  Taner Hocam' a rahimde miyom şikayetiyle başvurdum. Meme kanseri takibim de olduğundan rahmin komple alınması da söz konusuydu. 15 Nisan' da kapalı ameliyat oldum. Zor bir ameliyat olmasına rağmen, Taner Hocamın bilgi ve becerisiyle sorunsuz bir süreç yaşadım, 1 haftada tekrar işime döndüm. Hem doktorluğu hem kişiliği mükemmel bir insan. Ekibi de kendisi gibi sevecen ve titiz. Taner Hocam ellerin dert görmesin, çok teşekkür ederim.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Coşkun Çeltik Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji Ve Beslenme Randevusu

  Oğlumun kabızlık ve karın ağrısı şikayetleri üzerine hekim araştırmasına başlamıştım.. Öncesinde bir çok doktorla görüştüm ancak araştırmalarım sonucunda Coşkun hocamla tanıştık. Hocamın hem çocuğumla olan ilgisi hem bize olan yaklaşımı,bunların yanında tecrübe ve kabızlık ile ilgili bilgisi, bu süreçte nelerin kabızlığa neden olabileceği hangi yiyeceklere dikkat etmemiz gerektiğini sebepleriyle beraber anlatması kısacası süreci anlatarak bizi çok rahatlattı. Önerilerine uyarak çocuğum iyileşti. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Baha Celal Doğan Diğer

  Baha Hocam,
  Tek kelime ile mükemmel bir doktor.
  Etik bir doktor arıyorsanız doğru adrestesiniz.
  Kendisi 23 Temmuz da Defnemizi kucağımıza verdi, Süreci birlikte harika yürüttük. Normal doğum yapmayı düşünüyorsanız sizi apar topar bir bahane bulup sezaryan ile dogurtan doktorlardan değil.
  Kendisi için ne söylesem gerçekten az. Harika bir hamilelik takibi ve doğum süreci geçirmeme destek oldu, iyiki Baha Hocam ile tanışmışım.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Habibe Seyisoğlu Diğer

  Çok güzel hayallerle tanıştık Habibe Hanım ile fakat ne yazık ki 8 haftalıkken kesem gelişmedi ve kendisi çok profosyenel bir şekilde yaklaşarak, beni rahatlatarak hiç kırmadan anlayabileceğim bir şekilde durumu anlattı ve bir hafta sonrasında kürtaj oldum. Kendisine sorunsuz bir operasyon gerçekleştirdiği ve her zaman emin ellerde olduğumu hissettirdiği için teşekkür ediyorum. İnşallah sağlıklı bir gebelik hikayesinde tekrar beraber oluruz:) herkese, özellikle panik olan acemi anne adaylarına öneriyorum hocamı:)


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Tayyar Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamileliğin 33.haftasında gebelik kolestazı hastalığına yakalandım ve kendi doktorumun yönlendirmesiyle Ahmet hocamla tanıştım.
  Öncelikle sakin bir tavırla bizleri bilgilendirdiği ve yönlendirdiği için çok teşekkür ederiz. 36.haftada sezaryene alınmamla beraber doğumumu kendi doktorumla Ahmet hoca beraber gerçekleştirmişlerdir. İçinde bulunduğum süreci en iyi şekilde yönettiğine hiç şüphem olmadı.
  Bu süreçte hastası olmamama rağmen Ahmet hocanın desteğini unutamam. Kendisine çok teşekkür ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Mahmut Ozan Fındık Burun Estetiği

  Burun ameliyatı oldum ve olmadan önce olduktan sonra her anlamda doktorum ozan bey tüm bilgisi ve tecrübesiyle ağrısız acısız bir süreç oluştırdu benim için aşırı memnun kaldım ve hemen topladım .


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar