Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi

Bağdat Cad.No:263 Caddebostan

İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet perinatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi İstanbul ilinde Bağdat Cad.no:263 Caddebostan adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Gülbin Sema Saltık Diğer

  2001 yilinda dunya goz hastanesine lazer olmak icin, randevumu almışım, randevu saati sirami beklerken doktorum bayilmis, gozumde göz damlasi şaşkin şaşkin dururken, yanima gelen görevli:"doktorunuz rahatsizlandi ama isterseniz operasyonunuzu Gülbin hanım yapabilir" deyince ne yapacağimi sasirmistim. O an karar vermem gerekiyordu, verdim ve hic tanimadigim bir doktora gözlerimi emanet ettim, iyiki de etmişim. Gülbin hanim işinin ehli bir doktor. 21 yil oldu hâlâ hayatima gözluksuz olarak devam ediyorum çok şükür. Kendisine tekrar tesekkurlerimi sunuyorum:)

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mesut Fatih Diğer

  Ne zaman zorda kalsak, kritik bir kararın eşiğinde olsak, Dr. Mesut Bey'e gideriz. Bu haftasonu eşimde menüsküs yırtığı teşhisi nedeniyle kendisine gittik. Öncelikle detaylı fiziki kontrollerini yaptı, sonra elimizdeki rapor ve MR incelemesini yapıp bizleri yönlendirdi. Kendisinde bu teşhis varmış doğallığıyla bizleri aydınlattı ve öncelikle ameliyatsız çözüm yollarına bizleri yönlendirdi. Kendisine gelmemiş olsak belki de şimdi ameliyat olmuştuk. Allah razı olsun, iyi ki varsınız Mesut Hocam...

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Yayla Diğer

  Benim için büyük bir şans olduğunu düşündüğüm çok değerli ,bilgili,mütevazi , asil ,saygıdeğer canım hocam . şükürler olsunki sizi tanıdım.Babacan yaklaşımınızla ,ilginiz ve rahatlatıcı açıklamalarınızla hamileliğim boyunca güvende hissettiğim.Hakkınız bende çok büyük ve ömür boyunca sizi unutmayacağım . Saygılarımla......

  J
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Ayşe Mürüvvet Alanyalı Diğer

  Ayşe Hanım'la birlikte iki ayda altı kilo verdim. Hosgörülü, sevecen aynı zamanda da disiplinli bir diyetisyen . Çok memnunum,teşekkür ediyorum.

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatma Nihal Özşeker Şiddetli öksürük

  Yaklaşık 20 yaşımdan bu yana her mevsim değişikliğinde üç aydan fazla süren kronik öksürük nöbetlerim olmakta.Bir çok dr’a gözüktüm koyulan teşhis alt solunum yolu hassasiyeti.Ancak şimdiye kadar ki yapılan hiç bir tedaviden sonuç olamadım.Öksürerek yaşamak benim için artık normal kabul edilir bir durum olmuştu.Nihal hocam’a ilk 2016 senesinde gittim.Son derece güler yüzlü,sevecen,güven veren bir doktor.Uygulamış olduğu tedavi hemen rahatlatıyor ve sonuç veriyor.Artık öksürüğümün başlamasından korkmuyorum.Kendisine sonsuz teşekkürler.
  Saygılarımla...

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yaser Süleymanoğlu

  muhteşem bir doktor. ben diabet için gittim. beni at alır gibi ayak parmaklarımdan dişlerime kadar kontrol etti. şimdiye kadar hiçbir doktor yapmadı. en kötüsü 2ci doktor görüşü için GİDİN

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Yayla Gebe Takibi

  Murat Bey; hayatımda tanıdığım en insancıl, en tecrübeli, en iyi doktor... İki düşükten sonra gittim kendisine ve önce Allah’ın izniyle sonra kendisinin yardımlarıyla nur topu gibi bir oğlum oldu. Doğuma kadar kendisinden gördüğüm yardımlar paha biçilemez. Anne karnındaki bebeğin herşeyini görmesi inanılmaz, bebeğimin kulak memesinin kıvrık olduğunu söylediğinde dalga geçiyor sanmıştım, doğduğunda görünce şok oldum:) kendisi mükemmel bir doktorun yanısıra mükemmel bir insan. Allah ondan razı olsun. Canım doktorum :)

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Huri Aydoğan

  Oğlumun kontrollerini takip eden doktorumuz Huri Hanım, her zaman hastalarını güleryüzle karşılar ve tüm sorularımızı bitmek bilmeyen bir sabırla cevaplar. Muayene süresi dışında da yardıma ihtiyacınız olduğunda telefonun diğer ucundan bilgi ve moral vermeye devam eder. Bugüne kadar önerdiği tedavi yöntemlerinin hepsi işimize yaradı. Memnuniyetle tavsiye edebileceğim bir doktordur.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar