Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Acıbadem Fulya Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir c... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Acıbadem Fulya Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet fizyoterapi ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 6 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Fulya Hastanesi İstanbul ilinde Dikilitaş mahallesi Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen sokak No:23, 34349 Fulya Beşiktaş adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Acıbadem Fulya Hastanesi

  Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23, 34349 Fulya

  Beşiktaş,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sinan Zeren

  Üroloji, Prof. Dr.

  • A

   2 yaşında oğlumun böbrek taşı problemi vardi. 2 operasyon geçirdi ancak iki doktorda ürüterde ödem ve kanal darlığına bağlı ameliyati yapamadiklarini ve bir çözüm bulamadıklarıni soylediler. Çok çaresiz kaldigimiz anda dr Sinan Bey e ulaştık. Uzakta olmamiza rağmen asistani Hakan Bey ve kendisi maillerimize cevap verdiler ve cok ilgilendiler. Ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgilendiler ve başarılı bir ameliyat geçirdik. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum hic başka doktorlarda vakit kaybetmeyin.

  • E

   Sag bobrek damarnda daralma vardi up darlik. Bunu tedavi edeck doktorlari cok aradim sitelerden hastanelerden sorduklarimda beni aşar bu dedi. Sonra Sinan beyi gordum oz gecmisini inceledim gayet beyfendi cok sıcak kanli isinde basarili biri olarak gordum. gidip gorustuk ve ameliyatimi yapti Allaha cok sukur basarili bir sekilde ciktim Allah bin defa razi olsun isi gücü rast gelsin cok basarili sekilde sonuclandi. Benimle bir kardesi gibi arkadasi gibi ilgilendi ve artik hayatmda saygi duydugum ve duyacagim kisilerden birisi. Cok tesekkur ediyorum ve hayatinda basarilar diliyorum iyiki tanımisim Sinan bey sizi saygilarimla.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Çiğdem Ünal

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Doç. Dr.

  • ben trafik kazsı geçirdim. elimdeki tendonlarım koptu ve yüzümde cam kesikleri oluştu.çiğdem hnm tedavi olarakda greftleme ve free flepp uygulaması yaptı hastası olarak çiğdem hnm benim için iyi bir cerrahtır.


 • Tuncay Öztürk

  Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon, Fzt.

  • Fizik tedavi denilince ılk akla gelecek ınsan tuncay öztürk kişiliğiyle karakteriyle güler yüzüyle on numara bir insan ben ön çapraz bağ amelıyatı oldum hem psikolojik hem de vucuk dılı ıle ınsanı hazırlayabılıyor üst düzey terapi uzmanlarından birisi.

  • genç olmasına karşın çok becerikli ve pozitif enerji dağıtıyor adeta. Yardımları için teşekkürü borç biliyorum...


 • İmre İnce

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • merhaba ben Reyhan Kaya.Sayın Doktorumuz İmre hanımdan son derece memnunuz.doktor hasta ilişkisi mükemmel,çocuklara olan yakınlığı onlarla iletişimi çok güzel.sürekli güler yüzlü ve konuşkan olması da ayrıca etkiliyor insanı.Anne olarak sizi de tatmin ediyor,aklınızda soru işareti kalmadan yada herhangi bi tereddüt yaşamadan ayrılabiliyorsunuz yanından.bu benim için çok önemli.bebeğim henüz 10 aylıkken yemek problemimiz vardı depresyona girmek üzereydim o derecede etkilemişti beni fakat İmre hanımın desteği ve uygulamasıyla sorunsuz bi şekilde atlattık hem benim psikolojim hem de bebeğimin sorunu düzeldi.özellikle bu konuda minnettarım kendisine.gururla herkese tavsiye ediyorum harika bi doktor kendisi.bebeğimin ilk doğum kontrol doktoru bu sayede doktorla tanışma şansımız oldu umarım izini kaybetmeyiz:)teşekkürler...


 • Haldun Erman

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Op. Dr.

  • 2 senedir cektigim bel fitigi kaynakli bacak ve bel agrisi izdirabimisihirli parmaklariyla iyilestirdi tsk ederim sevecen ve sabirli:)


 • Ümit Sekmen

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • Doktorumuza başarılı operasyonundan dolayı teşekkür ederiz.Samimi ve sıcak yaklaşımıyla hastasını rahatlatan ve yardımcı olan bir kişi.Kendisine tekrar teşekkür ederiz.


 • Bora Cengiz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç. Dr.

  • dikkatli dürüst insani hiçbir özelliğini bozmamış işinde başarılı gözünüzün arkada kalmayacağını bileceğiniz birisi

  • işide insanlığıda kusursuz herkese ısrarla tavsiye ederiz şanslı olanın yolu düşer MÜKEMMEL


 • Mustafa Şengün

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm. Dr.

  • Mustafa bey, Gerek ameliyet öncesi ve sonrası göstermiş olduğunuz ilgi ve uyguladığınız tedavi için teşekkürler. Tedaviler özellikle ameliyat sonrası uygulanması gereken egzersizler son derece olumlu sonuçlar verdi.Başarılarının devamını dilerim...


 • Arif Ulubil

  Kulak Burun Boğaz, Doç. Dr.

  • Doktorumla tanışır tanışmaz kendisine karşı bir güven duydum. Konusuna hakim ve hastasını detaylı bir şekilde aydınlatan birisi. Ameliyatım sonrasında da beni asla yalnız bırakmadı ve bu dönemde de beni bilgilendirdi. Tanıdığım en iyi doktor diyebilirim. Allah Arif Hocam'dan razı olsun.

  • Arif hocamla tanıştığım ilk anda kendisine güven duydum. Gerek konuya hakimiyeti, gerekse anlaşılır bir dille tedavi yöntemlerini ve seçeneklerini açıklamasıyla beni çok rahatlamıştı. ayrıca ameliyat sonrası kontroller sonrasındaki titizliği, detaylı bilgilendirmesi ile bu güne kadar tanıdığım en iyi doktorlardan birisi kendisi. Allah kendisinden razı olsun...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Serdar Özdemir

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • annem kronik öksürüğünden dolayı serdar beye gitmiştik hemen teşhisini koydu ve alerjik öksürük olduğunu ve tansiyonu olduğunu söyledi takiplerden sonra neticeye vardı ve gerekli ilaçları verdi şimdi hasta çok iyi serdar beye teşekkür ederim. çok iyi bir uzman doktor sayın doktoru tüm yakınlarıma her zaman tavsiye ederim,