Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder

Acıbadem Fulya Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir c... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Fulya Hastanesi

Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23 Fulya

34349 , Beşiktaş ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Acıbadem Fulya Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet fizyoterapi ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 6 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Fulya Hastanesi İstanbul ilinde Dikilitaş mahallesi Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen sokak No:23, 34349 Fulya Beşiktaş adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Dilaver Özturan Diğer

  Dilaver Hocam 6yıldır doktorum. Kendisi ilgili, rahatlatıcı, detaylı inceleme yapan bir doktor. Vertigo sorunumla yıllardır uğraşıyordum. Tedavisi bana çok iyi geldi. Kendisine buradan da çok teşekkür etmek istiyorum.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Utku Zor Diğer

  Utku bey in 5 yıldır hastasıyım zorlu ve yorucu perikardit geçirdim Hocam sayrsinde çok şükür iyim Hocamın hem hekimlikte hemde hastaya yaklaşım konusunda çok çok hassasiyetli bir doktor ona çok teşekkür ederim

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ercan Baştu Diğer

  Ercan hocayı karşımıza çıkarttığı için Allaha şükürler olsun. Umutsuz ve endişeli olduğumuz dönemde karşımıza çıkan bir kahramandı. Yıllarca gittiğim tüm doktorların koyduğu aynı teşhisin tam tersini söyleyerek(sadece ultrason ile bakarak) bir operasyon ile çocuk sahibi olabileceğimizi söylediğinde içimizde hissettiğimiz o duyguyu tarif etmek mümkün değil.( Halen de inanamam) Zor ve yıpratıcı olan bu süreci mükemmel ve sabırlı bir şekilde yönetmesiyle, alternatif genetik araştırmalar(kendi inisiyatifi) titizlik ile ilerleterek ilk denememizde bizi kızımıza kavuşturdu.(herşeyin tek seferde olması MUAZZAM) Hamilelik sürecimde de kendisi ile beraber muhteşem 9 aylık serüven yaşadık (iyi ki iyi ki iyi ki...) Akademik alt yapısı, zekası ve profesyonelliginin yanı sıra; Güven vermesi ,ilgisi, sıcaklığı, samimiyeti,nazik tavırları, her zaman ulaşılabilir olması ve tüm sabrı ile ailenizin bir parçası olan mükemmel bir insan harika bir ağabey. Bildiğiniz ve duyduğunuz herseyi unutup ve kendinizi güvende hissedeceğiniz harika bir doktor. Siz anlattıklarımdan çok daha fazlasısınız canım ağabeyim kıymetli hocam.Iyiki varsınız. Hep yanımızda oldunuz hep yanınızdayız...

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Arzu Tatlıpınar Diğer

  Kulaklarımda çınlama ve duymada zorluk yaşamam sonrasında Arzu hanıma gittim. kendisinin uyguladığı tedaviden sonra artık şikayetlerim bitti. her aşamada güzelce bilgilendirerek tedavi ediyor kendisine minnettarım. iyi ki varsınız.

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Servet Aydın Yücetürk Sinir Tamiri

  08.02.2021 tarihinde oğlumun geçirmiş olduğu motosiklet kazası neticesinde sağ Brakial Pleksus tanısı konuldu. Bununla ilgili olarak birçok hekim ve hastane dolaştık. Ancak başka hekim arayışlarina girdim.Taki 10.09.2021 tarihine kadar... Bu tarihte Rabbim bir şekilde Prof. Dr. Aydın Yücetürk ismini karşıma çıkardı...15.09.2021 tarihi için hemen randevu aldık ve ilk muayenemizde net teşhis ve tedavi önerileri, babacan tavırları ve özgüveniyle farkını ortaya koydu. Oğlum ve ben kendisine büyük bir güven ve sıcaklık duymaya başladik. Nede olsa damdan düşeni ancak başka bir damdan düşen anlardı...Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin...21.09.2021 tarihinde en değerli varlığımı/oğlumu önce Rabbime sonra da Prof. Dr Aydın Yücetürk'ün maharetli ellerine, merhametli yüreğine, derya deniz tecrübesine ve kahraman babalığına emanet ettim. Bugün bu saat itibariyle ameliyat olalı 24 saat oldu, şuan hastanedeki odamızda uyuyor oğlum. Ama daha önceki 7,5 aydır çektiği uykulardan farklı olarak; umut, sevinç ve heyecan dolu uyuyor. İnanıyor ve dua ediyorum ki Rabbim Aydın hocamizi oğlumun şifasina vesile olarak çıkardı karsimiza. Umuyorum ki zaman bizi haklı çıkaracak ve sonsuza kadar Aydın hocama sonsuz bir minnet ve çok büyük bir sevgi duyacağız. Rabbim Aydın hocamıza, hastalarına umut ışığı olacağı daha nice uzun ömürler versin inşallah. Onun gibi başarılı, dürüst ve merhametli hekimler hepimizin umut ışığı ve gurur kaynağı olacak.

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serdar Özdemir Diğer

  Uzun süre haşimato tedavisi için kendisine gitmeme rağmen uzak durmam gereken gıdalar konusunda bile beni bilgilendirmedi.Tedavime bir katkısı olamadı.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ercan Baştu Diğer

  Türkiye’de tanınan sayısız kadın doğum hekimlerine giden, hep muayeneden huzursuz ayrılan, bu nedenle de sürekli hekim değiştiren biriydim.İhmal ettiğim myomlarım çok büyümüştü ve içime sinen, güvendiğim bir hekim ile karşılaşmadığım için hep ertelemiştim.Başka bir kadın doğum hekiminin Prof.Dr Ercan Baştu’yu önermesi ile Acıbadem Fulya hastanesine randevu alarak kendisine gittim ve kapıdan girer girmez bilgisini, enerjisini, merhametini hissettim.Bilimsel başarısını zaten dünyada ispat etmiş ve genç yaşta akademik kariyerini hızla çıkmış, her zaman araştıran, öğrenen, sürekli yenilenen, güncellenen bilgilere sahip çok başarılı bir hekim olduğunu, araştıran herkes öğrenir.Muayene sonunda, ameliyat olmam gerektiğini söyledi ki zaten biliyordum ve güvendiğim bir hekim çıkmadığı için hep ertelemiştim.Bir saniye bile düşünmeden, en erken tarih ne zaman randevu verebilirseniz o zaman ameliyat olabilirim dedim.Ve 3 gün sonra Myomektomi ameliyatı oldum, ameliyat olmaya büyük bir keyif ile gittim, çünkü doktorum Ercan Baştu idi.Başka hekimlerin açık yapmak istediği ameliyatı laparoskopik yöntem ile yapmıştı ve ameliyat sonrası ameliyat olduğumu bile hatırlamayacak rahatlıkta idim.Ameliyattan hemen sonra, hastanede tüm gece huzur ile uyudum, ağrı hissetmedim, şu an 15 gün oldu ameliyat olalı ve minicik ameliyat olduğumu bile hissettirmeyen ameliyat izlerim kaybolmak üzere.Ameliyattan sonra sağlığıma kavuştum, tüm problemlerim yok oldu ve benim de çok kıymetli bir doktorum oldu...Kısaca ülkemiz için, tıp dünyası çok büyük bir değerdir, Prof.Dr Ercan Baştu.Yolu kendisine çıkan herkes çok şanslı, tüm güzellikler onunla olsunSevgi ve saygılarımla
  Yeliz

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ozan Aslan Kulak Estetiği

  15.06.2021 de 2 kulağımdan Keloit ameliyatı oldum. Ameliyatı Plastik Cerrahisi Uzmanı Dr Ozan Aslan beyefendi yaptı. Kök hücre tedavisi yapıldı. Çok memnunum. Benimle çok ilgilendi. Kendisi çok özverili çok mütevazi işinin ehli bir hekim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Syg.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ozan Aslan Botoks Enjeksiyonu

  Ozan bey inanılmaz ilgili, saygılı, kibar bir doktor. Kendisine 2 ay önce masseter botox için gitmiştim, tamamen rastgele, günlük hayatımı etkileyen inanılmaz diş ve baş ağrısı çekiyordum. Ozan bey bu konuyla ilgili detaylı açıklamalar yaparak, işlemi yaptı ve sonrasında resmen huzura kavuştum, normale döndüm. 2 ay sonra tekrarlatmalısınız demişti. Fakat siz tekrar bana gelin 2. Yi de yapalım tarzında değil, sizin bunu yaptırmanız gerekli tarzında. Tabiki 2. Tekrarıda bu gün kendisi ne yaptırdım. Kendisini tanımaktan memnunum.. Sevgiler

  J
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Utku Zor Diğer

  80 yaşında bypass geçirmiş ve doktorumuz sayesinde şu an 90 yaşımda olan annemin,benim ve eşimin çok güvendiği çok özel bir hoca.Hasta,hasta yakını ve yaşlı hasta psikolojisini gayet iyi bilen,güler yüzü,sabırlı ilaç etkileşimleri hakkında sonsuz bilgi sahibi çok özel bir doktor.Verdiği emeğin karşılığı yok.Minnettarız.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar