Uzmanları gör

Acıbadem Fulya Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir c... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Fulya Hastanesi

Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23 Fulya

34349 , Beşiktaş ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Acıbadem Fulya Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet fizyoterapi ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 6 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Fulya Hastanesi İstanbul ilinde Dikilitaş mahallesi Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen sokak No:23, 34349 Fulya Beşiktaş adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
33 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Serdar Özdemir Diğer

  Uzun süre haşimato tedavisi için kendisine gitmeme rağmen uzak durmam gereken gıdalar konusunda bile beni bilgilendirmedi.Tedavime bir katkısı olamadı.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ercan Baştu Diğer

  Türkiye’de tanınan sayısız kadın doğum hekimlerine giden, hep muayeneden huzursuz ayrılan, bu nedenle de sürekli hekim değiştiren biriydim.İhmal ettiğim myomlarım çok büyümüştü ve içime sinen, güvendiğim bir hekim ile karşılaşmadığım için hep ertelemiştim.Başka bir kadın doğum hekiminin Prof.Dr Ercan Baştu’yu önermesi ile Acıbadem Fulya hastanesine randevu alarak kendisine gittim ve kapıdan girer girmez bilgisini, enerjisini, merhametini hissettim.Bilimsel başarısını zaten dünyada ispat etmiş ve genç yaşta akademik kariyerini hızla çıkmış, her zaman araştıran, öğrenen, sürekli yenilenen, güncellenen bilgilere sahip çok başarılı bir hekim olduğunu, araştıran herkes öğrenir.Muayene sonunda, ameliyat olmam gerektiğini söyledi ki zaten biliyordum ve güvendiğim bir hekim çıkmadığı için hep ertelemiştim.Bir saniye bile düşünmeden, en erken tarih ne zaman randevu verebilirseniz o zaman ameliyat olabilirim dedim.Ve 3 gün sonra Myomektomi ameliyatı oldum, ameliyat olmaya büyük bir keyif ile gittim, çünkü doktorum Ercan Baştu idi.Başka hekimlerin açık yapmak istediği ameliyatı laparoskopik yöntem ile yapmıştı ve ameliyat sonrası ameliyat olduğumu bile hatırlamayacak rahatlıkta idim.Ameliyattan hemen sonra, hastanede tüm gece huzur ile uyudum, ağrı hissetmedim, şu an 15 gün oldu ameliyat olalı ve minicik ameliyat olduğumu bile hissettirmeyen ameliyat izlerim kaybolmak üzere.Ameliyattan sonra sağlığıma kavuştum, tüm problemlerim yok oldu ve benim de çok kıymetli bir doktorum oldu...Kısaca ülkemiz için, tıp dünyası çok büyük bir değerdir, Prof.Dr Ercan Baştu.Yolu kendisine çıkan herkes çok şanslı, tüm güzellikler onunla olsunSevgi ve saygılarımla
  Yeliz


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ozan Aslan Kulak Estetiği

  15.06.2021 de 2 kulağımdan Keloit ameliyatı oldum. Ameliyatı Plastik Cerrahisi Uzmanı Dr Ozan Aslan beyefendi yaptı. Kök hücre tedavisi yapıldı. Çok memnunum. Benimle çok ilgilendi. Kendisi çok özverili çok mütevazi işinin ehli bir hekim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Syg.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ozan Aslan Botoks Enjeksiyonu

  Ozan bey inanılmaz ilgili, saygılı, kibar bir doktor. Kendisine 2 ay önce masseter botox için gitmiştim, tamamen rastgele, günlük hayatımı etkileyen inanılmaz diş ve baş ağrısı çekiyordum. Ozan bey bu konuyla ilgili detaylı açıklamalar yaparak, işlemi yaptı ve sonrasında resmen huzura kavuştum, normale döndüm. 2 ay sonra tekrarlatmalısınız demişti. Fakat siz tekrar bana gelin 2. Yi de yapalım tarzında değil, sizin bunu yaptırmanız gerekli tarzında. Tabiki 2. Tekrarıda bu gün kendisi ne yaptırdım. Kendisini tanımaktan memnunum.. Sevgiler


  J
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Utku Zor Diğer

  80 yaşında bypass geçirmiş ve doktorumuz sayesinde şu an 90 yaşımda olan annemin,benim ve eşimin çok güvendiği çok özel bir hoca.Hasta,hasta yakını ve yaşlı hasta psikolojisini gayet iyi bilen,güler yüzü,sabırlı ilaç etkileşimleri hakkında sonsuz bilgi sahibi çok özel bir doktor.Verdiği emeğin karşılığı yok.Minnettarız.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ozan Aslan Güçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme)

  Asimetrik olan göğüslerime silikon yaptırmak için kendisine başvurdum. Kesinlikle çok iyi bir dinleyici. Sizin isteğinizin dışına asla çıkmıyor. Kendi fikirleriyle size daha doğru bir bakış açısı sağlıyor. İlk görüşmede size o güveni vereceğine eminim. Ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgili ve alanında çok başarılı bir hekim. Bir bayan için göğüs çok önemli. Eğer düşünüyorsanız ve yorumumu gördüyseniz kesinlikle Ozan beye yaptırmalısınız :) bir kez daha teşekkür ederim kendisine..


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Ceren Soytuna Diğer

  8 yaşındaki kızımı ani başlayan diş ağrısı nedeniyle tavsiye üzerine kendisine muayeneye götürdüm. Titiz çalışması, bilgisi ile kızımda gerçekleştirmiş olduğu tedavinin yanı sıra mükemmel iletişimi ile kızımda diş hekimi korkusunu yenmesini de sağladı. O kadar ki korkudan daha kapıda ağlayan kızım evde diş hekimi kontrolü için abisini ikna etmeye çalışıyor :) . Kendisine tekrar teşekkür eder, Ceren Hoca'yı şiddetle tavsiye ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Dilaver Özturan Diğer

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Doktor bey aşırı derecede ilgisizdi ve kesinlikle yaşadığım soruna çözüm bulamadı. Kendisine kulağımdaki sesten dolayı gittim. Bana kahveyi azaltmamı söyledi ve verdiği gıda takviyesi hapları iki hafta boyunca kullanmama rağmen ses geçmedi (biraz azaldı ama geçmedi). Yine 2-3 dakika süren ikinci randevuda haplara devam etmemi istedi ve "Merak etme, geçer." deyip yine kahveyi az tutmamı istedi.

  Haplara 3-4 hafta devam etmeme ve kahveyi içmememe rağmen ses yine geçmedi. Kendisini telefonla aradım ve son olarak "Kulak tansiyonu sadece. Kahveyi az iç. Geçer. Tamam, hadi." deyip telefonu yüzüme kapattı. İlk randevudan bu yana 4-5 ay geçti. Hala aynı sorunu yaşıyor ve kulağımdaki sesten dolayı geceleri uyumakta güçlük çekiyorum. Şu anda başka bir kulak doktoru arıyorum ve Acıbadem hastanesine bir daha gitmeyi kesinlikle düşünmüyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ömer Faruk Taşer Diğer

  Ben dizlerim için gittim,Dr.Ömer Taşer ve yardımcısı gerekli muayneyi yapıp ilaçlarımı verdiler, çok memnun kaldım,yol yüreyemiyordum,arabadan zorlukla inip binebiliyordum,şimdi çok şükür verilen tedavi sayesinde çok rahatım,diğer gittiğim doktorlar hemen hepsi ameliyat demelerine rağmen.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Berkin Toker Diğer

  Kendisi milli futbol takımının eski doktoruymuş, tavsiye üzerine gittim. Çok ilgili ve bilgili bir doktor. Alanına çok hakim hastasına güven veren bir hekim. Nezaketi ve beyefendiliği de artı özellikleri. Gerek muayene gerek menisküs ameliyatım gerekse ameliyattan sonraki süreçte yakın ilgisi ve uzmanlığı sayesinde tahmin edemeyeceğim kadar hızlı bir şekilde toparlanıp ayağa kalktım. Ne kadar teşekkür etsem azdır..


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar