Uzmanları gör

Acıbadem Maslak Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi u... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Maslak Hastanesi

Büyükdere Cad.No:40 Maslak

34457 , Sarıyer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Acıbadem Maslak Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 7 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 6 adet nöroloji uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet perinatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Maslak Hastanesi İstanbul ilinde Büyükdere Cad.no:40 Maslak Sarıyer adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
81 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Celal Şen Yenidoğan Cerrahisi

  Oğlumuzun 28 günlük sünnetini Mehmet Hocaya yaptırdık. Kendisine güler yüzü için teşekkür ederiz. Saygı duyulacak bir hekim.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Elif Aksoy Bademcik Ameliyatı

  Elif hocaya bademcik taşlarım ve büyük bademciklerim beni çok rahatsız etmeye başladığı için gitmiştim. Kendisi hem akademik bilgi olarak hem de iletişim olarak harika bir doktor! Bademciklerime lazerle ablasyon yaptı, bademcik taşlarımdan, büyük bademciklerimden kurtuldum. Üstelik ameliyat sonrasında hiç problem yaşamadım, ağrı bile çekmedim. İyiki varsınız Elif hocam!


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İbrahim Bildirici Diğer

  İbrahim hocamla arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım . Daha önce 31+3 de bebeğimin kalbi durmuştu …maalesef 2/1 geçişli blok vardı bebeğimin kalbinde (ritim bozukluğu) buna bağlı olarak anne karnında kayıp yaşadık… ve daha sonra kendisiyle tanıştık ,İbrahim hocam titizlikle araştırdı, ihtimaller üzerinde durdu tahliller yapıldı, ve daha sonra gebe kaldım yine aynı hassasiyetle takibimi yaptı ,bütün panik hallerimde sakinleştirdi , önceden olası kalp rahatsızlığına karşı önlem almak için düşünülüp araştırılıp ilaç kullanılımı yapıldı. Ve çok şükür sağlıcakla evladımızı kucağımıza verdi bize dünyaları vermiş oldu kendisine bi kez daha teşekkürlerimizi iletmek isterim …kesinlikle tavsiye edebileceğim müthiş bi hekim iyi ki varsınız


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İbrahim Bildirici Doğum Kontrolde Doğal Yöntemler

  Ibrahim Bey sadece muhteşem bir doktor değil aynı zamanda da hastaya olan yaklaşımı ve empati yeteneği ile muhteşem bir insan. 2019 yılında çok üzülcü bir deneyim ile yollarımız kesişti. 31 haftalık hamileydim ve bebeğimde gelişim geriliği nedeniyle terminasyon yapıldı. Bu süreçte kendi doktorlarımın yapamadığı teşhisi önce detaylı ultrasonda yapıp sonrasında fetal mr ile tanı koyarak ilerledi. O zaman rutin takibimi yapan doktorum olmamasına karşın sürecimi yakınen takip edip hastanede terminasyon sırasında da eşimi telefonla arayarak bize destek oldu. Sonrasında Ibrahim Bey’den başka bir doktor ile ilerlemek istemedik. Yine hamile kaldığımda bu defa da trizomi 16 nedeniyle 1 kürtaj ve 1 de kimyasal gebelik yaşadım. Tüp bebek mi yapsak diye düşünürken tüm tetkikleri yapıp bizi cesaretlendirdi kendisi ve Mayıs ayında kızımızı kucağımıza sağlıkla aldık. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az. Dilerim tüm hamilelerin İbrahim Bey gibi muhteşem bir doktor ile yolları kesişsin.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Osman Gökhan Demir Diğer

  9 yıl uğraştığım kanserle(Serviks-Kolon)Ca derken 2020 mart ayında yeniden karşılaşmıştım. Bu defa tümör pankreas komşuluğunda SMA-SMV yi 180 derece sarmış, operasyonu güç bir yerdeydi.Nasıl bir yol izleyeceğimi, bunun üstesinden nasıl geleceğimi düşünmeye başladım kaygım çok büyüktü.
  Gökhan hocamla tanıştım.Hocamın hastalarını psikolojik olarak oldukça rahatlatan tavrı,detaylı anlatımı,güven veren konuşmaları ile içimdeki tedirginlik tamamen azaldı.
  Hasta için zor olan bu süreçte, hocamın pozitif, ılımlı,sonuç odaklı yaklaşımı, iyileşmemi daha da hızlandırdı.16 kür kemoterapi, radyoterapi aldım ve operasyona hazır hale geldim.Ameliyatım çok başarılı bir şekilde yapıldı.
  Yaşam kalitemi düşüren,ağrılı o berbat günlerden hocamın sayesinde tamamen kurtuldum.Bu zorlu süreçte onunla olduğum için, kendimi hep şanslı hissettim.
  Tüm emekleri için, çok değerli Hocam, Pr. Dr. Gökhan Demir’e ,hemşirelere ,ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Saygı ve Sevgilerimle


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ramazan Sarı Omurga Cerrahisi

  Oncelikle Ramazan bey ve muhteşem ekibine tüm kalbimle sonsuz teşekkürler ederim. işini bu denli severek çalışan, güleryüzlü,cana yakın, sürekli bilgi veren, işlerini layığıyla yapan bir ekip benim için muhteşem bir deneyimdi. Farklı bir rahatsızlık için doktora gittiğim bir süreçte belimde %50 üstünde bel kayması olduğunu öğrendim. Ve şükür ki bir dost tavsiyesi ile Ramazan hocamla tanışmak nasip oldu. Çılgınlar gibi korktuğum bu durumu o muhteşem kalbi ve o mucizevi elleriyle sanki basit bir şeymiş gibi tereyağından kıl çeker gibi halletti ve resmen bana yeni bir hayat hediye etti. Buradan herkese rahatlıkla söyleyebilirim ki Ramazan beyin hunerli ellerine ve müthiş becerikli ekibine kendinizi gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz.Gereken herşeyi en ince ayrıntıları ile başlatıp sonuna kadar başarılı bir şekilde yürüterek beni tekrar kaliteli ve sağlıklı bir hayata kavuşturan çalışkan, sevgi dolu, pozitif enerjisi ile bana tekrar hayat veren Ramazan Beye ve o muhteşem ekibine binlerce teşekkürler. İnsan olan kalbiniz ve muhteşem hekimliğiniz için her kelime kifayetsiz . Saygılarımla . Bugün taburcu olan hastanız Gülcan Yılmaz


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ali Rıza Kural Robotik Cerrahi

  Babam Mehmet Çelik’in harika doktoru gerçek bir bilim insanı ve müzik üstadı özel insan Prof. Dr. Ali Rıza Kural’a ve çok değerli ekibine babamın mesane ve prostat ameliyatlarındaki nokta teşhis ve tedavi sürecinde gösterdikleri başarıdan dolayı çok çok teşekkür ederim. Babamın İzmir’de başlayan tedavisi İstanbul’da hocamızla tanıştıktan sonra tamamen değişti. Bilgisi ile sonsuz güven veren, başarılarıyla dünyaca tanınan, değerli doktorumuza sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyoruz.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Yiğit Çakıroğlu Kısırlık

  Yiğit hocayı tüp bebek tedavisi sürecinde tanıdım Tedavim başarısız oldu ama iyiki tanımışım Kendisini yiğit hocanın insanlığını iyiliğini yardımseverliğini asla unutamayacağım egosuz vicdanlı Merhametli...siz elinizden geleni yaptınız hocam Yolunuz her zaman açık olsun.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bülent Tıraş Diğer

  Tüp bebek tedavisi için Bülent tıraşa başvurduk ve hiç memnun kalmadık . Benim tedavim başarısız oldu Embriyolar 3. Gün donduruldu altı aylık tedaviden sonra transferden 2 gün önce çözüp 5. Güne gidelim dediler fakat embriyolar gelişmedi transfer günü çok üzüldük ve aradıklarında sadece şunu söylediler spermde sorun var embriyolar o yüzden gelişmedi Dediler Açıklamayı da Bülent bey yapmadı asistanı yaptı .

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İsmail Hakkı Hamzaoğlu Diğer

  Safra kesesi ameliyatımı İsmail Hamzaoğlu hocam yaptı, başarılı, rahat bir ameliyat süreci yaşadım.ilgili ve pozitif bir doktor.memnun kaldım.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar