Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Acıbadem Maslak Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi u... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Maslak Hastanesi

Büyükdere Cad.No:40 Maslak

34457 , Sarıyer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Acıbadem Maslak Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 7 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 6 adet nöroloji uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet perinatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Maslak Hastanesi İstanbul ilinde Büyükdere Cad.no:40 Maslak Sarıyer adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Celal Şen Diğer

  Hocamiz kızımızın fıtık ameliyatını gerceklestirdi. İşlem öncesi ve sonrası hep yanımızda oldu. Çocuklarla iletişimi olağanüstü bir doktor


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Serdar Özgen Diğer

  L5 S1 fıtık şikayetim 2017'de ortaya çıktı. Kendisinin konusunda becerisi ve yönlendirmeleriyle ameliyattan kurtulup steroid enjeksiyon tedavisiyle süreci sıkıntısız atlattım. Prof. Serdar Bey'in bilgisi, tecrübesi, iletişimi, efendiliği, Atatürk'ün "Beni Türk doktorlarına emanet ediniz" sözünün tam karşılığını veriyor. Kendisine şükranlarımı sunuyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Akyol Diğer

  Eşimin başka hastanede birdaha düzelmeyecek dedikleri kalp yetmezliği şikayetleri için gittik,Ablasyon işlemini önerdi başarıylada gerçekleştirdi.. yeniden hayata döndürdü ,desem yeridir.düzelmez dedikleri kalp yetmezliği bir ayda %30 dan %55 e çıktı güleryüzlü,ilgili şahane bir doktor,ne kadar teşekkür etsek az….gönülden tavsiyemizdir.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İbrahim Bildirici Diğer

  İbrahim hocam ile ikinci düşüğümde tanıştık.Hemen bir rahim filmi ile durumu değerlendirdi ve sonuç olarak ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyatımı başka bir cerrah kadın doğum doktoru yaptı. Ameliyattan 5-6 ay sonra hamile kaldım ve İbrahim hocama geri geldim.Her şey çok iyi giderken 34. haftada ameliyat yerimden rahim yırtılması yaşadım ve hocam sadece beni kurtarabildi. Bebeği kaybettik .Rahim ameliyatlarının bu riski çok az oranda da olsa oluyormuş. Biz hocamla bu acıyı beraber yaşadık.Ama bana söz vermişti 'Ne yapıp edip doğurtacağım seni' dedi ve Allah'a şükür iki sene sonunda bebeğimi kollarıma aldım. Kayıp yaşadığım gebeliğimden kalan panik ataklarımı çok sakince yönetti. 30. haftada beni hastaneye yatırdı, her gün sık sık NST ve tansiyon kontrolleri yaptı.Her akşam çıkmadan odama uğradı, o kadar güvende ve iyi hissettim ki bu son evrede, gerçekten bütün hemşirelerle birlikte bana inanılmaz iyi baktılar. 35 gün hastanede yattım ve ara sıra giren sancıların daha fazla risk oluşturmaması için 34. haftada bebeği sezaryan ile alma kararı verdi.Diyeceğim o ki,çok az rastlanan bir olay yaşadım ve hocam sayesinde hayattayım ve yine hocam sayesinde baştan aşağı yarılmış ve dikilmiş rahimle sağlıklı bir bebek dünyaya getirdim. Şunu da ekleyeyim, hocam olmasa cesaret edemezdim ,belki de hiç açmamak üzere çocuk defterini kapatırdım. Güven,inanç ve azimdir bizim hikayemiz.
  Teşekkürler hocam iyi ki varsınız ...


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İbrahim Bildirici Normal (Vajinal) Doğum

  Gebeliğimin 5. ayında tanıştık İbrahim Hocayla. İstanbulda 5 ayda 5 ayrı doktora gittik. İçlerinde yüzünüzr bakmadan konuşanlar mı dersiniz, sizi tersleyenler mi dersiniz, sezeryan dışında doğum yaptırmam diyenler mi dersiniz, çeşit çeşit doktorla tanıştım. Hiçbirinin odasından İbrahim Hocamın verdiği enerji, bilgi ve huzurla çıkmadım. Hem gebelik takibimde her an telefonjn bir ucunda olmasının verdiği huzur hem de insani tavrı ile beni ve eşimi hep güvende hissettirdi. 40 yaşımda beni bana rağmen normal doğumla kızıma kavuşturduğu için minnettarız. Doğum sancıları çekerken, bir ara sezeryana dönmek istemişsem de, beni motive ederek sağlıkla bebeğimizi kucağımıza verdi.
  İyi ki varsınız İbrahim Hocam.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Cem Batukan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hayatımda danıştığım, operasyon yaptırdığım ve sonuç aldığım tek doktora milyonlarca kez teşekkürler. İyi ki var. İyi ki minnoşumun doğumunda ileri yaş gebelik stresinden beni güven veren bilgi ve deneyimleriyle kurtardı. Minnettarız.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Gülcihan Zehra Özkan Diğer

  Radyoterapi sonrası sırt ağrısı şikayeti ile gittim sevgili Gülcihan Doktoruma. Güleryüzlü yaklaşımı, titizliği, hastasına gösterdiği özen ve mesleki donanımı ve bilgisi ile doğru tetkik ve sunduğu doğru tedavi sayesinde iyileşmemi sağladı. Çok sağolsun. Sevgiler, saygılar.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Celal Şen Çocuk Cerrahisi Randevusu

  Çocuğumun geçmeyen bir karın ağrısı vardı. Doktor doktor gezdiğimiz için artık hastane ve doktor korkusu da vardı. Mehmet Bey önce bizimle sonra çocuğumuzla arkadaş olup hepimizi rahatlattı ve sorunumuzu çözdü. İşini çok severek yapan, çok bilgili, iletişimi çok kuvvetli bir hekim. Ayağına yaş değmesin.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Celal Şen Çocuk Cerrahisi Randevusu

  Hocamız çok güler yüzlü. İşinde uzman. Oğlumuz için sünnet dahil toplam 3 işlemi anestezi altında yaptı. Süreci sorunsuz atlattık. Kendisine minnettarız.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mehmet Zafer Berkman Omurga Cerrahisi

  Hayatimda gordugum gorebilecegim en iyi doktor. Hocam beni Aralik-2021’de muayene ederek L4-L5 ve L5-S1 arasi fitik ameliyati olmam gerektigini soyledi. 21 Nisan 2022’de ameliyat basarili bir sekilde gerceklesti. Cumartesi pazar demeden durumumu gozlemlemek icin gelip pansumani dahi kendisi yapti. Isine asik olmasinin yani sira hastayi rahatlatan bir yapisi var. Ellerinize, emeginize, bilginize saglik hocam. Sizlere uzun, mutluluk ve huzur dolu bir yasam diliyorum, iyi ki varsiniz


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar