Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Adana 100 Yataklı Askeri Hastane kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet kadı... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Adana 100 Yataklı Askeri Hastane

Cemalpaşa Mah. H. Ömer Sabancı Cad.

1000 , Adana ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Adana 100 Yataklı Askeri Hastane kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Adana 100 Yataklı Askeri Hastane Adana ilinde Cemalpaşa mahallesi H.ömer Sabancı Cad. adresinde bulunmaktadır. Adana 100 Yataklı Askeri Hastane bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3222272338 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

  • Askeri Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

İlk yorumu yazın

Adana 100 Yataklı Askeri Hastane adlı sağlık profesyonelini ziyaret ettiniz mi? Ne düşündüğünüzü paylaşarak, diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Görüş ekle
    F
    Doktor: Uzm. Dr. Özgür Rüştü Güner

    Bilgisi ve ilgisini en iyi şekilde hastalarına yansıtıyor, hepatit tedavisi ve takibi konusunda iyi olduğunu duymuştum, yenilikleri takip ediyor ve beni yeni tedavi yöntemleri konusunda bilgilendirdi.


    Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar