Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi (ASV)

Gebizli Mahallesi 1116. Sokak No:4

07300 , Muratpaşa ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Birsen Ünsal Koyuncu Diğer

  Kronik troid rahatsızlığın var. Birsen Hanım'a İlk randevunuzdu. Detaylı muayene ve detaylı açıklamaları tatminkardı. Kontrol için geldiğimde önceden hazırlık yapıp notlar almış olması ziyadesiyle mutlu etti ve güven verdi. Tedavi sürecine artık doktorumuzla devam edeceğim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İsmail Semih Şahin Diğer

  Semih hocamla 3. Çocuğumuzda tanıştık. İlk 2 çocuk doğumundan itibaren birer aya yakın yeni doğan yoğun bakımda kaldı. 3. Çocuğumuzda çok tereddüt yaşıyorduk ama Semih hoca bu tereddütleri bertaraf ederek gerek bizimle ilgilenmesi, gerek cesaret vermesi, gerek mesleki bilgisi ve en önemlisi güler yüzü ve o kibarlığı ile çok yardımcı oldu. 3. Çocuğumuzu sorunsuzca elimize teslim etti. Bize çok büyük bir mutluluk yaşattı bu sebepten dolayı hocama çoookkk teşekkür ederim ve saygılamızı sunarız. Gerçekten tercih ederseniz gönlünüz rahat olabilir. Deneyin ve görün derim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Aycan Diğer

  DR Hakan hat die abgerissene Haut meines Fingers wieder angenäht.Die Haut war vollständig vomm Finger getrennt.Nach 6 Wochen ist der Finger geheilt.Eine Meisterleistung!!


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İsmail Semih Şahin Diğer

  Semih Bey ile gebeliğimin 34. Haftasında tanıştım ve doğumumu kendisi gerçekleştirdi. Doktorum hakkında ne söylesem az kalır. Gerçekten hastasıyla çok güzel iletişim kurup özenle ilgilenen birisi, sayesinde çok güzel bir doğum süreci geçirdim. Doğumdan sonra hastanede yattığım süre boyunca sürekli beni görmeye geldi. Gerçekten işini severek yapan bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederim iyi ki böyle güzel doktorlar var


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Aycan Diğer

  Aşil tendonu kopması sonucu yollarımızın kesiştiği Hakan bey yalnızca alanında uzman bir doktor değil aynı zamanda güleryüzü ve samimiyeti ile size ailenizin doktoru izlenimi veriyor. Ne ameliyat esnasında ne sonrasında hiçbir ağrı sızı olmadan sağlığıma kavuşmasına vesile olduğu için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.iyi ki varsınız Hakan bey.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İsmail Semih Şahin Diğer

  İsmail hocam ilk bebeğimde bana çok güven verdi korkularımı herşeyimi yendim ve çok ilgiliydi çok teşekkür ederim.İkinci bebeğime hamile kaldığımda yine ondan vazgeçmedim iyi ki de vazgeçmemişim iyiki dediğim bır insan sayesinde belkide hayatım kurtuldu gebeligimde bebeğimin gelisimindeki aksaklıkları hepsini fark etmesi daha sonraki aşamada diğer perinatoloji doktorlarınin dediği doktorunuza dua edin gerçekten bı mucize sizin için dediler. Hocam herşeyi diyemedi çocuklar siz bı gidin bana dönüş yapın dedi bizi perinatolojiye yönlendirdi ama üzülmeyin diye teselli etmesi bı bakalım yine diye cabalamasi değerli hissettiriyor. olumsuzlukla sonuclansada gebeliğim onun yanına döndüğümde bana baba gibi kucak açıp bizimle beraber sarılıp o duyguyu paylaşması eşim ve benim ağzından çıkacak tek cümleye bile değer verdiğimiz en kıymetli hocamız..işinin hakkını veren enerjisi ve ilgisi bambaşka kesinlikle tavsiye ediyorum ..


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hıdır Özer Diğer

  Ağustosta annem beyin kanaması geçirdi yaşama şansının çok düşük olduğu söylendi.OP.Dr.Hıdır ÖZER hocamız YAŞAM Hastanesinde çok başarılı bir ameliyat ve tedavi süreci gerçekleştirdi önce Allah sonra Hıdır hocamız bize annemizi bağışladı.Şuan eskisi gibi ayakta annem. Çok hayırlı,çok dürüst,bütün iyi duyguları barındıran mükkemmel bir doktor.Allah başımızdan eksik etmesin.Çok değerli,hastasını çok iyi şekilde eksiksiz takip eden,Hekimliğinden 1 sn bile şüphe duymadığımız bir hekim oldu.Kesinlikle herkese öneriyorum.Allah işini rast getirsin.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Birsen Ünsal Koyuncu Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Randevusu

  Tiroid ameliyatı sonrası şikayetlerim için araştırarak buldum Uz.Dr Birsen hanımı. Çok sempatik ve anlayışlı biri. Çok ilgiliydi.Çok açıklayıcıydı. Kendisine cok teşekkür ederim. Kendisiyle umarım hep sağlıklı günlerde görüşürüz.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hıdır Özer Diğer

  6 yıldır boyun fıtığı hastasıydım. Her yıl fizik tedavi görmeme rağmen ağrılarım geçmiyordu. Bir gün acilen ASV hastanesinde Hıdır Beye muayene oldum. Fıtığımın patladığını öğrendim. Hemen ameliyat olmam gerekti. Korkularım vardı. Hıdır Bey sayesinde o korkularım geçti. Ameliyat sonrasında bütün ağrılarım geçti. Hıdır Beyin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Herkese de tavsiye ediyorum.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yunus Yıldız Diğer

  Yunus beye gebeliğimin 8-29 haftaları arasında gittim. Arkadaşımın önerisi ile gittiğim için ilk başlardaki rahat tavrı beni rahatsız etmemişti. Ama bebeğim büyümeye başlarken ve 2li testin ardından 4 lü test istemesi, sorularıma ilgisiz şekilde cevap vermesi,soru sormaya çekinir hale gelmeme sebep oldu. Uzmanlığına güvenip biraz daha devam etsem de annemle gittiğim bir randevu anında anneme karşı kullandığı kaba dil, dışarıdan bir göz olarak daha iyi anlamamı sağladı.Daha fazla kendisiyle devam edemeyeceğimi belirtiyor;kendisine mesleki hayatında başarılar diliyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar