Profilinizin kontrolünü alın Bilgileri düzenle

Alga Sağlık Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, bulunmaktadır. Alga Sağlık Merkezi İstanbul ilinde Valikonağı Cad.hacımansur sokak... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Alga Sağlık Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, bulunmaktadır. Alga Sağlık Merkezi İstanbul ilinde Valikonağı Cad.hacımansur sokakno:25 K-2 D-8 Nişantaşı Teşvikiye Şişli adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Alga Sağlık Merkezi

  Valikonağı Cad.Hacımansur Sok.No:25 K-2 D-8 Nişantaşı Teşvikiye

  Şişli,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Aliye Fügen Çokuğraş Çullu

  Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji Ve Beslenme, Prof. Dr.

  • LD

   Mükemmel bir hekim ...Allah ondan razı olsun... alaninda müthis bir tecrübeye sahip...

  • merhabalar değerli hocam.adım barış çelik,benim sorum şu olacak: benim çocuğum 8 aylık olarak dünyaya geldi.ve şuan 3 ay oldu dünyaya geleli,ancak doğduktan sonra solunum yollarında sorunlar yaşadı ve safra kesesi oluşmamış denildi,3 aydan beri yoğun bakım ünitesinde tedavi görmekte(fırat üniversitesi yeni araştırma hastanesi ELAZIĞ).1 ay önce safra kesesi takıldı.ancak şu anda karaciğerinde kitle tespit edildi(kis),ve doktorlar kilosu yeterli olmadığı iiçin nakil olamayacağını söylediler,ancak çocuğun gelişimini beklerken hastalığı ilerleyebilir deniliyor.çocuğun kilosu 2.500 gr. sizlerden ricamız bu konuda ne yapmamız gerekiyor,şu anda nakil yapılırsa başarı oranı nedir acaba.
   hocam eğer uygun görürseniz çocuğun bilgilerini de mail adresinize yollayabilirim.
   değerli vakitlerinizi ayırdığınız için sonsuz teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at


 • Haluk Çokuğraş

  Çocuk Alerjisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Prof. Dr.

  • RP

   cok net, hizli ve dogru tedaviye yonlendiren, cocuk alerjik astim konusunda yardim aldigimiz, cocuk doktorumuz hilda hanimin tavsiyesiyle ulastigimiz doktor... saygili ve sevecen bir insan... tavsiye ederim.

  • doktorumuz çok bilgili ve alakalı biri.... bende yaklaşık 2 senedir oğlundan dolayı gidiyorum muayenesinden çok memnunun.... hastalığımız şimdi daha iyi çok şükür.... yılmadan ve kızmadan sordukça söylüyor dr. bey.... ben ve oğlum çok memnun kaldık kendisine çok teşekkürler.....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at