Alsancak Özel Kadomer Kadın Hastalıkları Ve Doğum Merkezi

(36 görüş)
Uzmanları gör

Alsancak Özel Kadomer Kadın Hastalıkları Ve Doğum Merkezi kadrosunda 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Alsancak Özel Kadomer Kadın Hastalıkları Ve Doğum Merkezi İzmir ilinde Ş... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Alsancak Özel Kadomer Kadın Hastalıkları Ve Doğum Merkezi

Şair Eşref Bulvarı Güneş Apt. No:80/6 Alsancak

35220, Konak,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Alsancak Özel Kadomer Kadın Hastalıkları Ve Doğum Merkezi kadrosunda 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Alsancak Özel Kadomer Kadın Hastalıkları Ve Doğum Merkezi İzmir ilinde Şaireşref Bulvarı Güneş apartmanı No:80/6 Alsancak Konak adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hatice Aktan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • P
   Konum: Alsancak Özel Kadomer Kadın Hastalıkları Ve Doğum MerkeziHizmet: Idrar yolu enfeksiyonu.

   Hatice hanımı 5 yıl önce Kızkardeşimin hamilelik sürecinde tanıdım. Şifalı elleri candan yaklaşımı ile bize dünya tatlısı yeğenimi getirdi.bende çok sık idrar yolu enfeksiyonu geçiriyordum. Kullanmadığım ilaç gitmediğim dr kalmadı. Amaaa hatice hanima gitme kararı verdikten sonra şifalı elleriyle ...radyofrekans yöntemi ile beni bu dertten kurtardı. Vajina florasi ve radyofrekans tedavisi ile mutlu sona ulaştım. Ve şimdi 8 haftalık gebeyim.tereddüt etmeden gidebileceğiniz tek dr hatice aktan.sonsuz teşekkürler, melek doktorum...

  • H

   Bir yakınımın tavsiyesi üzerine İzmir'de Hatice Hanım'a kontrole gittim. Hatice Hanım alanında son teknoloji ile tıbbı gelişmeleri takip eden çok başarılı bir doktor. Radyofrekans ile pelvik kasları toparladı. Vajinoplasti ve perinoplasti yaptı. İşlemler sırasında hiç acı duymadım ve toparlanma sürecim çok hızlı oldu. Kendisine de çok teşekkür ederim ve buradan herkese tavsiye ederim.

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Levent Erkan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm. Dr.

  • Konum: Alsancak Özel Kadomer Kadın Hastalıkları Ve Doğum MerkeziHizmet: Gebe Takibi

   İyi ki yolum Levent Bey ile kesişti. İşinde oldukça bilgili olmasının yanı sıra verdiği güven hissi paha biçilemez. 11 gün önce kızımı kucağıma aldım. Bu uzun yolculukta bıkmadan sorularımı cevapladığı için, her daim her endişemde beni rahatlatıp çözüm bulduğu için çok teşekkür ederim. İyi ki sizi tanıdım.

  • Konum: Alsancak Özel Kadomer Kadın Hastalıkları Ve Doğum MerkeziHizmet: Sezeryan Doğum

   Yurtdışında yaşıyorum ama hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren doğumumu izmir'de yapmak istedim ,Türkiye'ye geldiğim kısıtlı süremde yakın arkadaşımın tavsiyesi ile Levent bey ile tanıştım , çok şanslıydım ki tek görüşmede doktorumu bulmuştum, tüm hamileliğim süresince her daim her soruma cevap verdi , buradaki test sonuçları şaibeli çıkınca ilk uçakla koşup doktorumun beni sakinleştirmesi ve gerekli testleri yaparak beni rahatlatması ile çok güzel bir hamilelik geçirdim , doğumumda da zamanında müdahalesi ile bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım, her daim kibar, güleryüzlü ve konusunda uzman doktorum iyi ki var.

  Tüm görüşlere (28) göz at