Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalı... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi

Kurtuluş Mah. Milli Egemenlik Cad.

6730 , Ankara ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi Ankara ilinde Milli Egemenlik Cad. Beypazarı adresinde bulunmaktadır. Ankara Beypazarı Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3127630775 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

  • Devlet Hastanesi

İlgili aramalar