Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği

İç hastalıkları uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Dermatolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Psikiyatrist, Genel cerrah daha fazla

Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitas... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği Ankara ilinde Güneşevler mahallesi Malazgirt Cad.no:8 26.sok adresinde bulunmaktadır. Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123186982 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Adres bilgisi

 • Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği

  Güneşevler Mah. Malazgirt Cad. No:8 26. Sok, Altındağ

  6140, Ankara,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Adnan Yüce

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Yaptığı işe ve çocuklara değer veren, mesleğine aşık bir hekim. Çocuğumun tedavisinde gösterdiği yakınlık ve isabetten dolayı teşekkür ederim.


 • Saygı Gülkan

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • Arka bölgemde çok ağrılı şişliği canımı acıtmadan ve beni rahatlatarak boşaltması kendisine minnettar kalmam için yeterli. Allah razı olsun.


 • Hasan Kadir Bahçeci

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Ass. Dr.

  • Hasan Kadir Bahçeci Bey, SSK Ankara Dışkapı Hastanesinde fizik tedavi için gittiğimde hasta yatış işlemlerinden hasta çıkış anına kadar benim gibi yaşlı bir hasta için tedavi öncesi ve süresince yapılması gereken tüm kontrol, tedavi işlemlerini büyük bir hassasiyetle planlayıp, takip edip, beni de sabırla bilgilendirdi. Pek çok doktor, sağlık personeli ve hatta genel olarak insanın onu örnek almasını dilerim. Bu zor mesleği severek yaptığı anlaşılan genç ve başarılı doktorumuza çok teşekkür eder, çalışma hayatında başarıların devamını dilerim.