Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Ankara Özel Bilgi Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Özel Bilgi Hastanesi Ankara ilinde İnönü mahallesi 1 Cad.no:87 Batıkent adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (123)

Genel skor

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Asiltürk Ameliyatsız Diz Ağrısı Tedavisi

  Tedavi sürecimi olumlu yönde degistitlrdi Mehmet Bey,ilk teşhis ve tedavi süreci tanısı heyet hızlıydı,kanser hastasıyım ağrılarım kemikte ağrılarım azalttığı için teşekkür ediyorum Hocamıza. Ve aynı hastanede fiziğe devam ediyorum .Hocamızın yönlendirmesiyle.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Asiltürk Diğer

  4 ay önce annemin kolunda kas yırtığı şikayetiyle gittik bilgi hastanesine mehmet hocayı hiç tanımıyorduk bile ama bu süreçte gerçekten büyük şansımız oldu. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası tedavi ve yönlendirmeleriyle annemin kas yırtığı ve donuk omuz rahatsızlığını kısa sürede atlattık. Hatta bize fizik tedavi konusunda bile çok yardımcı oldu. Randevuların hiç aksamaması, güleryüzü, detaylı ve net cevaplarıyla endişelerimizi de yok etti. Şuan annemin kolu çok iyi durumda ve her geçen gün daha da iyi oluyor. Hocamıza kendim ve ailem adına çok teşekkür ediyorum.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Asiltürk Diz Bağı Yaralanmaları

  Mehmet beye ön çapraz bağım koptuğu için gittim. Ameliyat süreci öncesi ve sonrası için gerekli bilgilendirmeler ve yönlendirmeler yaptı. Çok memnun kaldım. Öneriler sayesinde iyileşme sürecim çok hızlı ve başarılı sonuçlandı.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mehmet Uslu Diğer

  Ben Mehmet hocamı hastası annem Güldeste Özlük vasıtasıyla tanıdım. Hastasıyla ilgili, saygılı, mesleğine aşık bir doktor. 9.1.2023 te annem, yoğun ödem ve nefes darlığı nedeniyle etemesgut devlet hastanesine yattı. Mehmet hocamın sayesinde bugün 19.1 2023 annem bayağı rahatladı.Herkese tavsiye edebileceğim bir doktor. Mehmet hocama ve emeği geçen herkese sonsuz teşekürlerimi sunarım.

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Birol Yamak Koroner By-Pass Ameliyatı

  Sevgili birol hocam 3 ay once ozel bilgi hastanesinde dedeme 4 damar bypass ameliyati yapti kendisinin ve ekibinin hastalarina karsi asiri ilgi ve alakasi icin cok teşekkür ederiz

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Asiltürk Diğer

  Dedemin diz protez ameliyatını yaptı ve çok memnun kaldık kısa süre içinde kendini toparladı. Kendisine ilgi alakası için çok teşekkür ederiz.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Asiltürk Diğer

  Doktorumuza oğlumuzun femur kemiğindeki kitle operasyonu için gittik ve verilen hizmetlerden,ameliyattan ve doktorumuz mehmet ASİLTÜRK “den çok memnun kaldık herşey için çok sağolun hocam çok teşekkür ederiz SAYGILARIMIZLA. (Koçak) ailesi .

  P
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Asiltürk Diğer

  Bir kazadan olayi dizim sakatlanmisti. Ameliyat oldum.Hocamizin ilgi ve alakasi cok guzeldi. Bu zorlu surecte bize cok yardimci oldugu icin tesekkur ederiz.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Asiltürk Diğer

  İkinci kez tekrar eden sol dirseğimdeki şişlik nedeniyle kendisine ulaştım. Oldukça net açıklamalar ve tedavi önerisinde bulundu.Bursit teşhisi sonrası Ameliyat kararı aldık ve ameliyat oldum. Oldukça rahat ve iyi bir ameliyat ve iyileşme süreci geçirmekteyim. Doktorumdan memnunum. İyileşme sürecine girdiğim için ağrılarım rahatladı.Ameliyatım çok başarılı geçti .

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Balcı Glokom Muayenesi

  Mehmet Bey başarılı, hastalarıyla çok ilgili kaliteli bir doktor.. Kendisi annemin iki göz katarakt ameliyatını da yapmış ve yıllardır glokomdan dolayı hasar görmüş gözlerini ona uygun tedavi ve yaklaşımıyla bize moral veren, kendisine her zaman ulaşabildiğimiz mükemmel doktorumuz...

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

İnönü Mah. Batı Cad. No: 99 Batıkent, Yenimahalle 06370 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, ... Groupama Sigorta, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar