Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Özel Bilgi Hastanesi

İnönü Mah. Batı Cad. No: 99 Batıkent

06370 , Yenimahalle ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Özel Bilgi Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Özel Bilgi Hastanesi Ankara ilinde İnönü mahallesi 1 Cad.no:87 Batıkent adresinde bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Acil Servis
Ağız ve Diş Sağlığı
Anestezi ve Reanimasyon
Beslenme ve Diyet
Beyin ve Sinir Cerrahi
Biyokimya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Deri ve Zührevi Hastalıkları
Enfeksiyon Hastalıkları
Genel Cerrahi
Genel Yoğun Bakım
Göğüs Hastalıkları
Göz Sağlığı ve Hastalıkları
İç Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kalp Damar Cerrahisi
Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım
Kardiyoloji
Kulak Burun Boğaz
Koroner Anjiografi
Koroner Yoğun Bakım
Medikal Estetik - Lazer
Mikrobiyoloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Plastik Rek. ve Estetik Cerrahi
Psikiyatri
Radyoloji
Yeni Doğan Yoğun Bakım

Cihazlarımız

 • Eko
 • Ekg
 • Ultrason

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Fotoğraflar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Asiltürk Diğer

  Dedemin diz protez ameliyatını yaptı ve çok memnun kaldık kısa süre içinde kendini toparladı. Kendisine ilgi alakası için çok teşekkür ederiz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Asiltürk Diğer

  Doktorumuza oğlumuzun femur kemiğindeki kitle operasyonu için gittik ve verilen hizmetlerden,ameliyattan ve doktorumuz mehmet ASİLTÜRK “den çok memnun kaldık herşey için çok sağolun hocam çok teşekkür ederiz SAYGILARIMIZLA. (Koçak) ailesi .


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Asiltürk Diğer

  Bir kazadan olayi dizim sakatlanmisti. Ameliyat oldum.Hocamizin ilgi ve alakasi cok guzeldi. Bu zorlu surecte bize cok yardimci oldugu icin tesekkur ederiz.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Asiltürk Diğer

  İkinci kez tekrar eden sol dirseğimdeki şişlik nedeniyle kendisine ulaştım. Oldukça net açıklamalar ve tedavi önerisinde bulundu.Bursit teşhisi sonrası Ameliyat kararı aldık ve ameliyat oldum. Oldukça rahat ve iyi bir ameliyat ve iyileşme süreci geçirmekteyim. Doktorumdan memnunum. İyileşme sürecine girdiğim için ağrılarım rahatladı.Ameliyatım çok başarılı geçti .


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Balcı Glokom Muayenesi

  Mehmet Bey başarılı, hastalarıyla çok ilgili kaliteli bir doktor.. Kendisi annemin iki göz katarakt ameliyatını da yapmış ve yıllardır glokomdan dolayı hasar görmüş gözlerini ona uygun tedavi ve yaklaşımıyla bize moral veren, kendisine her zaman ulaşabildiğimiz mükemmel doktorumuz...


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Asiltürk Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Geçirdiğimiz kaza sonrası ela öztaş kızımın femur kırığı ameliyatını yapmıştı tekrar muayeneye gittiğimizde hastaneden ayrıldığını öğrendik başkadr. lara gittik ameliyatına bayıldılar en üst prof.lar bile ameliyatı çok iyi olmuş dedi ama implantların çıkma zamanı geldiğindekimse almak istemedi sıkıntılı zor ameliyat dediler mehmet hocayı bulduk kendisi özel bilgi hastanesinde aradık kendisi gelin halledelim dedi, dünde kemiğe yerleştirdiği implantları çıkardı mehmet hocaya denk geldiğimiz için şükrediyorum kendisine teşekkür ediyorum güler yüzlü herşeyi detaylı açıklıyor konuşurken o kadar ilgili ve içtenki mükemmel bir hekim rabbim ona sağlıklı uzun ömür versin ,versinki hayatımızda böyle doktorlar varolsun teşekkürler op.dr.MehmetAsiltürk


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Asiltürk Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Mehmet hocam ilgi.alaka ve tüm alanda yardımlarınızla bizi çok memnun ettiniz.... sizin sayenizde bacagimdaki femur kirigindan acısız ve kolay bir şekilde kurtuldum size çok çok çok teşekkür ederiz.........


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Asiltürk Kalça Protezi

  Babamın 4.evrede olan kalca kireclenmesinden kaynaklı olan ağrılarını çok başarılı bir kalca protezi ameliyati ile dindiren son derece beyefendi, işini çok severek yapan, bütün sorulara bıkmadan usanmadan cevap veren,ameliyat sonrası da her an sürekli hastasini takip ederek bilgi alan, tüm sorularımıza gece gündüz demeden cevap veren desteğini bizden hiç esirgemeyen harika bir insan ve doktor. Babami eskisinden bile iyi duruma getirdigi icin kendisine tekrar sonsuz teşekkür ediyoruz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kadir Fırat Kulak Estetiği

  2-3 ay önce doktor beye kepçe kulak ameliyatı olmuştum şimdi çok güzel bi görünüşü oldu çok memnunum Lokal oldum hiç bir acı hissetmedim ilgiliydi ,Güler yüzlüydü çok rahat ameliyat oldum hiç tedirgin olmadım Kadir beye çok teşekkür ederim bundan sonraki estetik ameliyatlarımı Kadir beyde olacağım


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Asiltürk Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Babamın ayağında kırık vardı 10 gün yanlış tedavi uygulayan başka bir hastaneden gerekli yardım ve bilgi alamadığımız için acil olarak Mehmet Bey e gittik.Gittigimiz andan itibaren ilgisi alakası tedaviye yönelik net ve açıklayıcı konuşması bize güven verdi.Yakin zamanda Babamın bypass olması riskli bi ameliyat süreci demekti.Ama Mehmet Bey gerçekten bunu başardı Yanlış tedavi babamin sakat kalmasına sebep olacakken Mehmet Bey in sayesinde babam sorunsuz ve başarılı bir ameliyat oldu.Ameliyat sonrası ve kontrolleri dahil herseyde çok ilgili ve sıcak davrandı. Hem doktor olarak hemde insan olarak mükemmel bir insan.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar