Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi

Aşağı Öveçler Mahallesi 1332. Sokak No: 15

06460 , Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Esabil Eker Diğer

  1 ay önce Esabil Hocama burunda yaşadığım sorunlar için gitmiştim. İlk muayenede ameliyat olmaya karar verdim. Kendisi ve danışmanlarının ilgisi ameliyat süresince ve sonrasında da devam etti. Sağlık sorunu olarak kemik eğriliği ve burun eti büyümesi vardı. Estetik görüntüsünü tamamen hocama bıraktım ve daha önce arkadaşım ameliyat olmuştu ve hocamıza kendisinin tavsiyesi ile gittim. Arkadaşımın burnunu gördüğümde hayran olup bizzat sormuştum. Şimdi aynı şekilde benim burnumda da harikalar yarattı ve herkes de benimle aynı görünüşte. Bir çok arkadaşım adres ve numara istedi. Hiç düşünmeden gidin :)


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Esabil Eker Diğer

  3 yıl öncesinde olduğum burun ameliyatımdan son derece memnunum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Oldukça doğal ve istediğim gibi oldu. Çok mutluyum.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Esabil Eker Diğer

  2021 Ocak ayında burun estetik ameliyatımı Esabil Bey yaptı. Burnumun geniş olan alt kemik kısmına hiç dokunmadan üst kısmı törpülenmiş fakat birleşmediği için çukur görünüyor. Orta kısın dar, ön kısım ve arka kemik kısmı oldukça geniş ve eğri duruyor. Ayrıca burun ucu da düşük. Tekrar revizyon yaptırmam için kaburgadan kıkırdak almaları gerekiyormuş.

  Bu arada tavrı ve yaklaşımı iyiydi. Revizyon ameliyatını yapacağını belitti . Fakat bu durumdan sonra güvenemiyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Esra Bicik Kırıkkanat Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)

  Esra Hanım'a gittiğimde geceleri horlama, sabah uyandığımda boğazımda can yakan bir kuruluk olması şikâyetleri ile gittim. Daha önce gittiğim pek çok doktor gibi Esra Hoca da burun kemiğimde eğrilik olduğu ve burnumda et olduğunu söyledi. Ameliyat için birçok doktordan görüş aldıktan sonra Esra Hoca’ma ameliyat olma kararı aldım. Başarılı bir ameliyat geçirdim. Ameliyattan sonra morluk, yüzümde şişme olmadı. Neredeyse hiç ağrım olmadı diyebilirim. Daha çok ve rahat nefes aldığımı ameliyattan sadece birkaç gün sonra bile hissedebildim. Esra Hoca ameliyat öncesinde ve sonrasında tüm sorularımı yanıtladı ve beni iyice bilgilendirdi. Ameliyatım için ve tüm sorularımı özenle yanıtladığı için kendisine teşekkür ederim. Hocamın ellerine sağlık.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Feriha Erdoğan Tiroid hastalıkları

  Feriha Hoca'ya daha önce eşimin kilo problemi sebebiyle gitmiştim. İşine titizlikle yaklaşımı ve takibi, benim tiroid ve safra problemim için de gitmeme vesile oldu. Aynı şekilde benimle de dikkatli bir şekilde ilgilendi.
  Uzmanlık bilgisi, eski raporları incelemesi, doğru yönlendirmeleri, hafızası ve insani yaklaşımı ile son derece iyi bir hekim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Murat Özkan Karpal Tünel Sendromu

  Daha önce 13 Eylül 2018 tarihinde sol elim karpal tünel " sinir basımı " operasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştiren Sayın Dr. Mehmet Murat ÖZKAN ve ekibi tarafından bu kez 26 Temmuz 2021 tarihinde sağ elimde başarılı bir şekilde gerçekleştirilen karpal tünel " sinir basımı " operasyonu için Sayın Dr. Mehmet Murat ÖZKAN ve Değerli Ekibine ilgileri ve nezaretleri için çok teşekkür ediyorum.
  Emine GENEL


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Yağmur Melis Sözer Akkurt Randevu

  Hayatımdaki en büyük 'iyi ki'lerimden. İyi ki kendim için bu yola çıkmış ve iyi ki Yağmur Hanım'la karşılaşmışım. Kendisine gittiğimde ki ben ve şu anki ben arasında dağlar kadar fark var, kendisine tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Nihat Yücel Gastrointestinal Cerrahisi

  2020 Kasım ayı başında babamı safra kesesi ve mide problemleriyle ilgili kendisinden randevu almıştık. Hastaya olan ilgi ve titizliği, ayrıntılı bilgilendirmesi ve isabetli yönlendirmesi sayesinde babamızın bütün sorunları çözüldü. Değerli hocamıza çok teşekkür ediyoruz.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Yağmur Melis Sözer Akkurt Diğer

  Yaklaşık 3 yıldır OKB hastalığı ile mücadele ediyorum. Birçok farklı kurum,psikiyatrist ve psikolog ile çalıştım. Tam iyileştim derken yine aynı kötü günleri yaşadım ta ki yağmur hocam ile görüşmeye başlayana kadar. Bir tavsiye üzerine kendisine ilk başlarda pek de inanmayarak gittiğim. İlk seanstan itibaren bana verdiği güven inanılmazdı. Konuşması,açıklamaları, hasta takibi öyle güzeldi ki karşılıklı güvenin oluşmaması imkansız. Önerdiği her uygulamayı yaptım. Öyle sadece sizi dinleyen bir psikolog da değil yönlendirme yapıyor,egzersiz yaptırıyor sizi gece gündüz takip ediyor. Sürecimiz çok güzel devam etti ve şimdi kendi takıntılarımdan kurtulmuş biri olarak harika hissediyorum. İyi ki hayatımdan geçmiş. Ankara cerrahi tıp merkezine de teşekkür ediyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Yağmur Melis Sözer Akkurt Diğer

  Yağmur hocam ile anksiyete bozukluğu tanısı almamdan hemen sonra görüşmeler planladık. Kendisini internetten araştırarak buldum. Kendisiyle olan görüşmemizde, bana yaklaşımı, aramızdaki güven ilişkisini ve gizlilik ilkelerindeki hassasiyeti daha ilk görüşmemizde kendimi çok iyi hissetmeme neden oldu. Görüşmelerimiz sonrasında durumumu takip etmesi ve sosyal yaşantılarımda sürekli benimle iletişim halinde olması kendimi çok güvende hissettirdi. Görüşmelerimizde gerçekleştirdiğimiz aktiviteler ve uygulamalar ile anksiyete tedavimi çok hızlı ve kalıcı bir şekilde çözümledik. Artık çok daha rahat ve mutlu bir hayata sahibim sayesinde. Hayata bakış açım pozitif olarak değişti. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese şiddetle tavsiye ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar