Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

1974 senesinde kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, günümüzde 40.000 m2 alana sahiptir. Hastane bünyesinde 11 ameliyathane ve 254 yatak yer almaktadır. Özel Ankara Güven Hastanesi’nde bulunan bölümler ise şunlardır: Anestezi ve Reanimasyon, Acil Servis, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Çocuk Nöroloji, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Alerji, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Damar Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Genel Yoğun Bakım, Gastroenteroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Gastroenteroloji, Göğüs Cerrahisi, Hepato Pankreato Bilier Cerrahi, İç Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Laboratuvar, Meme ve Endokrin Cerrahi, Medikal Onkoloji, Nöroloji, Nefroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Odyoloji, Organ Nakli Merkezi, Psikiyatri, Patoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Romatoloji, Radyoloji, Üroloji, Üremeye Yardımcı Tedaviler (Tüp Bebek), Yenidoğan ve Yenidoğan Yoğun Bakım. Ayrıca hastane bünyesinde, Gastrointestinal Sistem Hastalıkları Merkezi, Sigara Bırakma Merkezi, Medikal ve Cerrahi Kozmetoloji Merkezi, Meme Hastalıkları Tanı ve Tedavi Merkezi bulunmaktadır. Ankara Özel Güven Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 12 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histoloji uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet geriatri uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 7 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 6 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Özel Güven Hastanesi Ankara ilinde N.tandoğan Cad.şimşek sokakno:29 Kavaklıdere adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (229)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Fehim Yaşar Anlar Diğer

  Çok çok iyi bir hekim ve her şeyden önce empati kurabilen iyi bir insan. Yıllar önce oğluma lyme teşhisi koymuştu. 10 yıl sonra aynı konu ile ilgili kafama takılan bir şey için aradığımda anında dönüş yapıp detaylarıyla beni aydınlatması ve rahatlatması benim için paha biçilemezdi.

  C
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Murat Kurtoğlu Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti

  Annemin 3 ana damarı tıkalıydı ve damar yapısı çok inceydi. Doktorumuz bize ameliyat olamayacağını söyledi. Bırakın yaşadığı kadar yaşasın dedi. Dünyamız başımıza döndü. Bindik araya samsun istanbul ankara doktor aramaya başladık. Murat hocam çok şükür günler sonra içimize su serpti çok güven verdi. Annemi hemen getirtip yatırdık. Gün gün ameliyat oldu ve 3 gin içinde çıkardık annemi. Şükürler olsun ki Murat hocamızla yollarımız kesişmiş. Ne anlatsam az. Çok araştrdk aramadığımız sormadığımız yer kalmadı. Murat hocam o kadar işinin ehli ki. Genelde yüzde doksan kalbin durdurularak yapılan ameliyatı kalbi durdurmadan yaptı. Anlatırken bile kalbim sıkışıyor. Canım annem önce Allah sonra Murat hocam bizlere bağışladı. Murat hocama Allah uzun ömürler nasip etsin.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Fatih Yalçın Diğer

  2017 yılında Fatih Hoca tarafından burnumda polipler olması sebebiyle ameliyat edildim. Üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen her hangi bir problem yaşamadım. İnsanların burnun tekrar tıkanır demelerine rağmen hala ilk ameliyat olduğum zaman gibi nefes alabiliyorum. Ellerinize sağlık hocam.

  C
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ömer Lütfi Tapısız Diğer

  Hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren Ömer hocama muayene oldum. 31 haftalık gebelik sürecimizi birlikte devam ettik. Kendisi çok sakin, çok bilgili, çok şefkatli, karşılaştığı farklı durumları bilgisiyle sakince çözüyor. Telefon numarasını veriyor acil durumlarda rahatça ulaşabiliyorsunuz.

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Fatih Akbıyık Sünnet

  8 yaşında ki oğlumuzun sünnetini eşimle Fatih hocamızla yaptırmak için karar verdik,sünnet öncesinde ve sonrasında bilgilendirme ve yaklaşımıyla bu süreci çok güzel geçirmemizi sağladı. İyi ki varsınız,kolaylıklar diliyoruz.

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Fatih Akbıyık Çocuk Cerrahisi Randevusu

  3,5 yaşında kızımın boğazında aniden oluşan kist sebebiyle başvurduk. Hocam içimizi rahatlatan açıklamalar yaparak ameliyat gerektirdiğini söyledi. Kistin adı triglossal kanal kistiydi ve dediği gibi hızlıca ameliyat sürecini geçirdik kısa bir sürede tamamen iyileşip sağlığına kavuştu kızım. Hocamızın emeğine sağlık, güvenerek miniklerimizi emanet edebileceğimiz bir cerrah.

  G
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ömer Lütfi Tapısız Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı

  Yumurtalığımda sızlama şikayetiyle hastaneye başvurmuştum. Orada 6 santime yakın bir kistim olduğunu öğrenip çok üzüldüm. Şaşırmıştım. İyi bir doktor bulmam gerekiyordu. İnternetten araştırıp daha önce tanımadığım Ömer Beye muayene olmak istedim. Bir doktor düşünün; daha ilk tanıştığınızda o güveni aldığınız. Doktorum kistimin olduğunu ve laparoskopik ameliyatla alınması gerektiğini söyledi. Hayatımda hızlı karar veren biri asla değilim. Çok ince araştırırım. Kısa süre içerisinde ameliyat tarihini planladık. Süreçle ilgili hiçbir şey araştırmadım. Doktorum çünkü her şeyi açıklayıp güven verdi. Çarşamba günü ameliyat oldum. O gün geldiğinde sanki ben ameliyat olmayacakmışım gibi rahattım. Ameliyat sonrası doktorum süreçle ilgili yine titizdi. Bir gün sonra yürüyerek hastaneden çıktım. Pozitif, işini seven ve güvenilir bir doktorla tanışıp ameliyatımı olabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Dr. Ömer Lütfi Bey iyi ki varsınız, başarılarınız daim olsun.

  P
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Fatih Akbıyık Çocuk Cerrahisi Randevusu

  Oğlumuz 52 günlük iken doktorumuza sünnetini yaptırdık. Harika bir süreç geçirdik ameliyat sonrası oğlumuzun heehangi bir ağrısı kanaması olmadı . Çok hızlı iyileşti çok memnun kaldık

  B
  Doğrulanmış
  Dyt. Ladin Savaş Bayar Diyetisyen Randevusu

  Kilo vermek amacı ile Ladin Hanım’a başvurdum. Yemek alışkanlığımı detaylıca sordu ve bu alışkanlıklara göre bir program hazırlandı ve her zaman güleryüzlü bir şekilde sorularım yanıtlandı. Randevu süresi oldukça yeterliydi ve çıkan sonuçlar detaylıca anlatıldı. Gerçekçi hedefler koyularak, kilo verme durumu biraz daha eğlenceli hale getirildi. Oldukça memnunum, arkadaşlarıma da tavsiye ettim.

  Y
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Erdinç Aygenç Diğer

  Eşimin damağında ve yanağında oluşan şişlik şikayeti için kendisine gittik.Kontrolü 30 sn sürdü ve bu şişlik diş den dedi ve bizi diş hekimine yönlendirdi.Diş hekimine gittiğimizide, diş de herhangi bir şey olmadığını ve sorunun tükürük bezi tümörü olduğundan şüpelendiğini söyledi.Çekilen ultrasyonda tümör olduğu tespit edildi.Şimdi antibiyotik tedavisi başlandı ve ödem indikten sonra ameliyat olacak.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Remzi Oğuz Arık Mahallesi Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere, Çankaya 06540 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Diğer (İade), Ergo Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Halkbank Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ankara Özel Güven Hastanesi, Çankaya şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Ankara Özel Güven Hastanesi, Çankaya şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Acil Tıp Doktoru, Kardiyolog, Radyolog, Genel Cerrah, Kalp Ve Damar Cerrahı, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Gastroenterolog, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Göz Doktoru, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Dermatolog, Onkolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Nörolog, Çocuk Cerrahı, Patolog, Ürolog, Nükleer Tıp Doktoru, Fizik Tedavi Uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Nefrolog, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Göğüs Cerrahı, Çocuk Psikiyatristi, Çocuk Romatoloğu, Gastroenteroloji Cerrahı, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Neonatolog, Çocuk Endokrinoloji Doktoru, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Alerji Hastalıkları Doktoru, Psikiyatrist, Biyokimya Uzmanı, Onkoloji Cerrahı, Romatolog, Çocuk Kardiyoloğu, Çocuk Nefroloji Uzmanı, Metabolik Cerrahi Uzmanı.
 • Ankara Özel Güven Hastanesi, toplam 466 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı, Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı, Alt Ekstremitelerde Venografi, Ambulatuvar Kardiyak Izleme, Anjiyografi, Anjiyogram, Anjiyoplasti, Anterior Mediastinotomi, Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma, Aort Kapak Replasmanı.
 • Hayır, şu anda Ankara Özel Güven Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Ankara Özel Güven Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Ankara Özel Güven Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Ankara Özel Güven Hastanesi adresi Remzi Oğuz Arık Mahallesi Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere Çankaya şeklindedir.
İlgili aramalar