Uzmanları gör

1974 senesinde kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, günümüzde 40.000 m2 alana sahiptir. Hastane bünyesinde 11 ameliyathane ve 254 yatak yer almaktadır. Özel Ankara Güven Hastanesi’nde bulunan bölümle... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Özel Güven Hastanesi

Remzi Oğuz Arık Mahallesi Şimşek Sokak No:29 Kavaklıdere

06540 , Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

1974 senesinde kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, günümüzde 40.000 m2 alana sahiptir. Hastane bünyesinde 11 ameliyathane ve 254 yatak yer almaktadır. Özel Ankara Güven Hastanesi’nde bulunan bölümler ise şunlardır: Anestezi ve Reanimasyon, Acil Servis, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Çocuk Nöroloji, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Alerji, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Damar Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Genel Yoğun Bakım, Gastroenteroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Gastroenteroloji, Göğüs Cerrahisi, Hepato Pankreato Bilier Cerrahi, İç Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Laboratuvar, Meme ve Endokrin Cerrahi, Medikal Onkoloji, Nöroloji, Nefroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Odyoloji, Organ Nakli Merkezi, Psikiyatri, Patoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Romatoloji, Radyoloji, Üroloji, Üremeye Yardımcı Tedaviler (Tüp Bebek), Yenidoğan ve Yenidoğan Yoğun Bakım. Ayrıca hastane bünyesinde, Gastrointestinal Sistem Hastalıkları Merkezi, Sigara Bırakma Merkezi, Medikal ve Cerrahi Kozmetoloji Merkezi, Meme Hastalıkları Tanı ve Tedavi Merkezi bulunmaktadır. Ankara Özel Güven Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 12 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histoloji uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet geriatri uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 7 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 6 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Özel Güven Hastanesi Ankara ilinde N.tandoğan Cad.şimşek sokakno:29 Kavaklıdere adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
104 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sedat Karademir Diğer

  Babamda diyabet hastalığına bağlı olarak yıllarca ilaç kullanımından ötürü gelişen karaciğer yağlanması ve akabinde 2016 yılında kendini hissettiren siroz hastalığı mevcuttu. Görüştüğümüz gastroenteroloji uzmanları nakil olunması gerektiğini ifade etti. 3 yıllık zaman diliminde farklı hastanelerinin organ nakil bölümleriyle görüştüm. Türkiye’de organ nakli yapan doktorlarımızın tamamı çok başarılı ve başarıları takdire şayan. Görüştüğümüz tüm doktorlar bize olumlu dönüt verdi. Ancak görüştüğümüz doktorlar ve ailesi olarak biz babamı nakil olmaya ikna edemedik. Son olarak yaptığımız araştırmalar neticesinde Prof. Dr. Sedat KARADEMİR hocanın yaptığı bilimsel çalışmalar ve başarılı operasyonlardan haberdar olduk. 2019 yılında yolumuz Prof. Dr. Sedat KARADEMİR hocamıza düştü. Kendisi babamı nakil olmaya ikna eden tek cerrah. Aileden donörlere gereken testler yapıldı. Test neticesinde kız kardeşimin (kendisi kahramanımız olur) karaciğeri uyum sağladı ve başarılı bir operasyon neticesinde babam nakil oldu.
  Nakil sonrasında hastalarda safra yolu darlığı oluşabiliyor, (bu sebepten dönem dönem hastanede tedavi almak zorunda kalıyoruz) babamda oluşan bu problemden ötürü safra kanalını açık tutmak ve drenajına izin vermek için stent yerleştirildi. Endoskopik Retrograd Kolanjiyo Pankreatografi (ERCP) metotla stent yerleştirme işlemlerinde Prof. Dr. Sedat KARADEMİR hocada bulundu ve yapılan işlemleri izledi, işlem odasında bulunması babama büyük moral kaynağı oldu. Bunu anlatmamın sebebi Sedat Hocanın hastalarını nakil yapılmadan ve yapıldıktan sonraki süreçte takip etmesi ve hocanın varlığının hastasına güç vermesidir. Cerrahi işlemler sağlığınıza kavuşmanıza yardım eden bir süreç olup, sonrasında kendinize iyi bakmanız ve psikolojinizin iyi olması gerek. Sedat hoca sadece bir cerrah değil, aynı zamanda hastalarının psikolojik olarak iyi hissetmelerini ve nakil sonrası gelişen sağlık problemlerini titizlikle günün her saatinde inceleyip size dönen mükemmel bir insan.
  Ayrıca hastalarının backgroundu’nu ve buna bağlı olarak incelediği vakaları literatürden takip ettiğinizde çok başarılı bir cerrah olduğunu görürsünüz. Nakil ameliyatı sonrası hastalarda sahip oldukları kronik hastalıklarında etkisiyle görülen istem dışı komplikasyonlar nedeniyle hastalar dönem dönem hastanede yatış yapmakta. Bu süreç içerisinde hastalar ve hasta yakınları iletişim içerisinde oluyor. Bu iletişim esnasında tüm hastaların Sedat hocayı övgüyle anlatmaları onu kahraman olarak görmeleri, hocanın tüm hastalarına aynı titizlikle yaklaştığının bir başka işaretçisidir. Diğer uzmanlarla kıyasladığımda hastalarını operasyondan sonra takip etmesi, hastalarına günün 24 saati zaman ayırıp sağlık problemlerini incelemesi takdire şayan. Erdemli bir insanda bulunması gereken tüm özellikleri fazlasıyla taşıyan, güler yüzlü, esprili daha da ötesi tüm canlılara karşı merhametli olan insancıl biri.
  Yanında çalışanlar ve ekibi ile koordinasyonu mükemmel. Sizin iyi yönünüz çevrenize yansır, Sedat hocanın ekibi de kendinin aynısı gibi. Ben kimseyi övmeyi pek sevmem. Karşımda gördüğüm insanda mevcut olan özellikleri kelimelerin yettiği ölçüde dile getirmeye çalıştım. Babamın hayata dönmesini sağlayan Sedat Hocaya sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız hocam. Sevgi ve saygılarımla…

 • M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Fuat Atalay Diğer

  Fuat bey 20 yıl önce babamı mide seasından ameliyat yapmıştı. Kemoterapi bile ihtiyacı kalmadan iyileşti. Şimdide kolonda gözüken tümörü ve babam şuan 86 yaşında üstelik kardiak ve kalp yetmezliği olduğu halde çok riskli bir ameliyatı ekibiyle başarılı bir şekilde tamamladı. Pamuk doktorumuz. Okadar iyi bir hekim ve insan ki gözümüz kapalı önce rabbime sonra ona emanet ettik. Rabbim herzaman böyle insanları başımızdan eksik etmesin. Çooookkk seviyoruz Fuat hocamı.

 • G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Özlem Aksoy Özmenek Felçli Hasta Takibi

  Babamın svh geçirmesi üzerine Dr.Özlem hanım’a ulaştık.Erken teşhiş konulması,uygun tedaviye başlaması ile başlayan bu yolculugumuz ilgi alakası,güleryüzü,bilgisi ve tecrübesi ile devam etti.bu zorlu süreçte kendisine çok teşekkür ediyoruz.İyi ki varsınız.Nöroloji denilince akla gelen ilk isim..

 • M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tuğba Kayhan Altuner Diğer

  İlgisi, bilgisi, teşhis ve tedavisi süper Aritmi ve diğer hastalıklarımı çok iyi tedavi etti, kendisine minnetarım ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erdinç Aygenç Diğer

  Erdinç aygenç hocama ne kadar teşekkür etsem az doktor bey Rabbim min karşima çıkarttığı mucizem.7 yaşında ki ossifiye fibrom sol sinus timuru olan ogluma gittigim hic bir doktorun iyileşir umudunu bile bana vermeyen doktorlari tezini curuterek oglumun ameliyatini yapti .2 sene doldu oglum cok sukur gayet iyi.rabbim erdinc bey gibi nice basarili kalbi güzel doktorlarla karsilastirsin şifa bekleyenleri inşallah..Allah razi olsun ondan inşallah. .

 • E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yakup Ekmekçi Diğer

  Protein kaçağı olması nedeniyle başvuru sürecimin başından itibaren tedavi süreci de dahil olmak üzere gösterdiği önem, ilgi, güleriz ve hoşgörü cok iyi derecedeydi. Özellikle hastane yatış sürecimde devamlı takip etmesi bir doktor değil de baba şefkati ile yaklaşıp empati yapması çok önemliydi benim için, iyi ki varsınız hocam.

 • S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sibel Sarıkaya Diğer

  Ben hayatımda böyle doktor görmedim herşeye destek olur asla ben doktorum noluyosunuz demez insan evladıdır biriciktir benim için. İlk bebeğimi onun desteğiyle doğurdum çok rahat bir doğum oldu. Erken doğum olmasına rağmen süreci çok güzel yönetti. Her zaman iyi ki dedim. Canım hocama buradan da çok teşekkür ederim.

 • B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ali Uğur Emre Diğer

  Sayın ali uğur emre hocam 31.03.2021 ders Bogazimda 5cm boyunda triod kotu huylu tumur Ameliyahat yaptim .Her sey icin teşekkür ederim .Harika bir doktor sağlığıma onun tanısı birlikte aneliyahatimi gerçekleşti.Saglima sukur kavuştum.

 • B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Tuğba Kayhan Altuner Diğer

  Bypass sonrası aritmi problemi yaşayan ve bunu çok kafaya takan babamı, ilgisi muayenesi güleryüzlü yaklaşımı ile aklında hiçbir soru işareti kalmadan hastaneden ayrılmasını sağladı. Kendisi çok etik ve ilgili bir doktor, teşekkür ederiz

 • Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Hüseyin Bozbaş Koroner Anjiyoplasti

  Hüseyin Bey ile 2006 yılında annem Şeker Yelen'in kalp yetmezliği hastalığı sebebiyle tanıştık. O dönem kendisi Başkent Üniversitesi Hastanesinde çalışmaktaydi. Bu zamana kadar hem tedavisini büyük bir özveriyle yürüttü hem de kendisiyle tedavi sürecinin her aşamasında ilgilendi. Ağustos 2020 yılında geçirdiği kalp krizinde de gece hastaneye gelerek derhal müdahalede bulundu. Ayrıca kendisi bu zamana kadar ki tedavi sürecinde son derece mütevazi, dikkatli ve ilgili davrandı. Kendisine her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar