Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al

Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi Ankara ilinde Şehitlik mahallesi adresinde bulunmaktadır. Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3126212501 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Adres bilgisi

 • Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi

  Şehitlik Mahallesi, Polatlı

  6900, Ankara,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hatice Gezici Tetik

  Enfeksiyon Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • kendi branjında çok iyi olan bir hekim, iyiki varsınız çok teşekkür ederim.keşke sizin gibi bir kaç dr. daha ilçemize gelse çok mutlu oluruz. gerçekten insana ve insan sağlığına saygılı bir hekim. Allah onu nazarlardan korusun. çok teşekkürler.

  • Kendi alanında başarılı olduğu gibi diğer alanlarla ilgili donanımıda mükümmel olup, hastayı kendi alanı dışındaki alanlara da doğru yönlendirilmesiyle gerçek bir hekim.ilçemiz için büyük şans.kendisine teşekkürlerimi bildiriyorum.


 • Alper Cem Ünal

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok iyi bir acil hekimi.o nöbteçi olduğu zaman icapcı uzman hkimler rahat bir nefes alıyor


 • Dinçel Arıcan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm. Dr.

  • Merhaba ben Dinçel Bey'in Siirtten hastasıydım 2005 yılında doğum yaptım.hamileliğim boyunca sağolsun yakından ilgilendi.doğumda ve doğum sonrasında hiç problem yaşamadık.bizim tayinimiz çıktı ve siirtten ayrıldık.Dinçel beyin şuan nerede olduğunu merak ettik ve kasrta olduğunu öğrendik.doktorumuza emekleri için teşekkür ediyoruz


 • Mahmut Öztürk

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • öncelikle göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum tanımış olduğum en doktorlar içerisinde en çok hastası ile yakından ilgilenen titizlikle her tetkikini yaptıran kendi bıranjı olmaması durumunda hastasını bilgilendiren ve yönlendirip gerekirse diğer doktorlarlar ile görüşerek hastanın teşhisi ve tedavisi için elinden geldiği kadar çaba gösteren nadir doktorlarımızdan biridir sizin gibi doktorlara çok ihtiyacımız var saygılar hocam alllah işinizi rast getirsin başarılar

  • ğerçekten iyi bir hekim. bütün hastalarıyla tek tek itina ile ilgileniyor.sağlığınızı düşünmeden emanet edebileceğiniz nadir doktorlardan biri.bana gösterdiği özen içinde kendisine ayrıca teşekkür ederim.herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Berker Duman

  Psikiyatri, Dr.

  • L

   Birçok kez muayene olmak için gittim ve daha önce gittim psikiyatrislere göre kendisi çok daha üstündür. ve hastalarını sürekli takip eder.


 • Aymer Coşar

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Op. Dr.

  • hasta ve hasta yakınlarına olan insancıl davranışından dolayı kendisine çokkkk teşekkür ediyoruz. polatlı aymer beyin kıymetini bilsin.

  • Öncelikle tüm hastalara Allah'tan şifa dilerim, Böyle bi doktora sahip oldugu için hastanemez değil bütün memleketimiz gurur duyması gerekir böyle pırıl pırıl işinin ehli güven veren bir doktorun hastası olmaktan mutluyum. Ayrıca ikinci ameliyatımıda riskli olmasına rağmen başarılı bir şekilde tamamladığı için ne kadar teşekkür etsem azdır, Allah razı olsun. Rabbim sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at


 • Metin Burçin Uzun

  Üroloji, Uzm. Dr.

  • Babamın rahatsızlığı sırasında aydın devlet hastanesi nde tanıştık işinin ehli, ilgili bir doktor kendisine çok teşekkür ediyorum.BK.


 • Alpkorkuttaş Arifoğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm. Dr.

  • Sakarya'da on yıldan beri iki dizimden rahatsızlık çekerken dört il de beş doktora muayene olup, hepsi de ameliyat dedikleri halde müsterih olamadım.

   Nihayet Polatlı Devlet Hastanesi doktorlarından, Ortopedi Uzmanı Alp Korkuttaş Arifoğlu bey bana önerildi.

   Gittim, muayene ve tetkiklerden sonra kesinlikle ameliyat olmamın gerekliliği samimi bir şekilde ifade edildi. Bu ifade bana itimat sağladı ve 18 Nisan 2017'de başarılı bir operasyonla iki dizimden ameliyat olundum. 2. gün koridorlarda gezmeye başladım.

   Rabbime hamd ederim. Alp Korkuttaş Arifoğlu beye, yardımcıları Tarık Uçman ve arkadaşlarına tekrar tekrar teşekkür ederek saygılar sunarım.

   78 yaşında Necmi Yıldız dede

  • Online randevu sisteminden 19 Aralık 2013 saat 09:00 için Polatlı Devlet Hastanesi Ortopedi bölümünden randevu aldım. Bölüm doktorlarından Alpkorkuttaş Arifoğlu'nun göstermiş olduğu muameleden hiç memnun kalmadım. Monitörde ismim gözükmediği için 9'a birkaç dakika kala bir sorun olmaması açısından sormak istediğimde kendisinin gayet kaba ve sesini yükselterek resmen fırçalamasına maruz kaldım. İnsanlık konusunda sınıfta kaldığı kesin!! Bir doktorun öncelikle güler yüzlü ve üslup konusunda dikkatli olması gerekmektedir. Hastalar sabah streslerini atacakları kum torbaları değiller!!! İlgisi de çok kötüydü, röntgene bakıp "sıradaki" mantığında olan bir doktor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum!