Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi B Blok kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fi... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi B Blok

Şentepe Mah. Hasan Polatkan Cad.

Polatlı ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi B Blok kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi B Blok Ankara ilinde Şentepe mahallesi Hasan Polatkan Cad. Polatlı adresinde bulunmaktadır. Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi B Blok bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3126242030 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Çiğdem Girginer Diğer

  Merhaba hocam ben doğum yapmak uzere bulunan hastalarinizdan biriyim 40.haftam tamamlandı doğumumu sizlen beraber yapmak istiyorum çünkü sizi çok seviyor ve beğeniyorum siz benim görüşüme göre çok iyi bir uzmansınız. Doğumda inşallah görüşme dileğiyle hoşçakalın.

  Hata oluştu, tekrar deneyin